Queendom Crew

W Patronite od 20.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 984

liczba Patronów: 961

2 patronów
30 zł miesięcznie
50 zł łącznie
Jako małe dziewczynki tańczyłyśmy przed telewizorem naśladując ruchy Beyoncé, Britney Spears, Janet Jackson i Ciary - teraz chcemy spełnić swoje taneczne marzenie!

O Autorze

Witaj! Z tej strony dziewczyny z grupy tanecznej Queendom Crew!

Jako małe dziewczynki tańczyłyśmy przed telewizorem naśladując ruchy Beyoncé, Britney Spears, Janet Jackson i Ciary - teraz chcemy spełnić swoje taneczne marzenie!

Mamy głowy pełne pomysłów na nowe stroje, ciekawe rekwizyty, występy tematyczne... Do ich realizacji potrzebujemy Twojego wsparcia!


Jesteśmy grupą taneczną powstałą w lutym 2019 roku. W naszych szeregach są zarówno tancerze z kilkunastoletnim doświadczeniem, jak i nowicjusze, którzy swoje pierwsze taneczne kroki stawiali właśnie na treningach Queendom Crew. Wychodzimy z założenia, że liczy się pasja i zapał do pracy, gdyż to właśnie jest fundament, na którym może wyrosnąć świetny artysta!


Nasz taneczny debiut odbył się już w kwietniu, trzy miesiące po założeniu naszej grupy! Miałyśmy zaszczyt i przyjemność wystąpić podczas imprezy MOTOSERCE na Rynku Kościuszki w Białymstoku.


Naszym kolejnym projektem (i ogromnym wyzwaniem) były pokazy podczas Krishome Squash Festival w Białymstoku. Lipcowa impreza sportowa odbyła się na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Występowałyśmy tam w roli cheerleaderek między setami finałowych rozgrywek turnieju squasha - były to prawdopodobnie pierwsze na świecie mecze squasha urozmaicone występami tancerzy!


 

Mecenasi

Zostań Mecenasem Queendom Crew!

Wybierz najwyższy próg wsparcia i zostań Mecenasem naszej grupy tanecznej! W ramach podziękowania przygotowałyśmy bonusy:

1) logo Twojej firmy wraz z krótkim opisem znajdzie się w naszej sekcji Mecenasi

2) wystąpimy w sesji zdjęciowej reklamującej Twoją firmę lub zaprosimy Cię na sesję naszej grupy - wybór należy do Ciebie!

3) oznaczymy Twoją firmę przy każdym poście na naszych profilach społecznościowych

4) będziemy promować Twój biznes z dumą nosząc gadżety reklamowe (koszulki, torby, czapki itp.) z Twoim logo!

Więcej informacji znajdziesz w sekcji "Progi"!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni