Queendom Crew

W Patronite od 27.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 843

liczba Patronów: 1127

1 patron
60 zł miesięcznie
210 zł łącznie
Jako małe dziewczynki tańczyłyśmy przed telewizorem naśladując ruchy Beyoncé, Britney Spears, Janet Jackson i Ciary - teraz chcemy spełnić swoje taneczne marzenie!

O Autorze

Witaj! Z tej strony dziewczyny z grupy tanecznej Queendom Crew!

Jako małe dziewczynki tańczyłyśmy przed telewizorem naśladując ruchy Beyoncé, Britney Spears, Janet Jackson i Ciary - teraz chcemy spełnić swoje taneczne marzenie!

Mamy głowy pełne pomysłów na nowe stroje, ciekawe rekwizyty, występy tematyczne... Do ich realizacji potrzebujemy Twojego wsparcia!


Jesteśmy grupą taneczną powstałą w lutym 2019 roku. W naszych szeregach są zarówno tancerze z kilkunastoletnim doświadczeniem, jak i nowicjusze, którzy swoje pierwsze taneczne kroki stawiali właśnie na treningach Queendom Crew. Wychodzimy z założenia, że liczy się pasja i zapał do pracy, gdyż to właśnie jest fundament, na którym może wyrosnąć świetny artysta!

Kilka wspomnień:


Nasz taneczny debiut odbył się już w kwietniu, trzy miesiące po założeniu naszej grupy! Miałyśmy zaszczyt i przyjemność wystąpić podczas imprezy MOTOSERCE na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Wtedy też stałyśmy się bardziej rozpoznawalne jako grupa!


W maju wystąpiłyśmy podczas wyborów Miss Studentek w ramach białostockich Juwenaliów 2019! Było to dla nas niezwykle emocjonujące wydarzenie, szczególnie przez fakt, że na widowni znalazło się wielu naszych znajomych i przyjaciół.


Jednym z naszych kolejnych wyzwań było stworzenie pokazów na Krishome Squash Festival w Białymstoku. Lipcowa impreza sportowa odbyła się na Rynku Kościuszki w Białymstoku. Występowałyśmy tam w roli cheerleaderek między setami finałowych rozgrywek turnieju squasha - były to prawdopodobnie pierwsze na świecie mecze squasha urozmaicone występami tancerzy!


W październiku miałyśmy okazję wspomóc swoim występem Marsz Nadziei organizowany przez Białostockie Centrum Onkologii. Wyniosłyśmy stamtąd tony pozytywnej energii i motywacji!


Rok zakończyłyśmy świąteczną choreografią!

 

Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą grupą i mamy nadzieję, że zechcesz dołączyć do grona naszych Patronów!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni