Queendom Crew

W Patronite od 27.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1701

liczba Patronów: 1873

1 patron
20 zł miesięcznie
575 zł łącznie
Queendom to królestwo, w którym każda kobieta jest królową. A kiedy wszystkie królowe łączą swoje siły, nic nie jest w stanie ich zatrzymać!

O Autorze

"Moim celem było stworzenie grupy, w której każda kobieta mogłaby nie tylko rozwijać swoją kreatywność i taneczną pasję, ale też łączyć to z nauką, pracą zawodową i życiem prywatnym. Kiedy każda z nas jest szczęśliwa, wspólna praca nad występami i innymi projektami przynosi jeszcze lepsze efekty i niewyobrażalną ilość satysfakcji!" trenerka Queendom Crew, Paulina Szulborska

Witaj! Z tej strony Queendom Crew!

Nasza grupa powstała w lutym 2019 roku. Kilka młodych, kreatywnych kobiet chętnych do działania połączyło swoje siły - dla niektórych z nich było to kolejne taneczne wyzwanie, dla reszty nowa, ekscytująca przygoda.

Robimy to, co lubimy najbardziej!

Każda z nas daje coś od siebie aby wspólnie zrealizować nasze marzenia i rozwijać kreatywność. Tworzymy nie tylko choreografie, ale całe występy: ręcznie ozdabiamy stroje, budujemy rekwizyty i scenografie, dzięki którym pokazy wyglądają jeszcze bardziej widowiskowo. Nasze największe projekty dopiero się rozkręcają... Bądźcie czujni!

W drugim roku naszej działalności polubiłyśmy także pracę przed aparatem. Bierzemy udział w ciekawych sesjach zdjęciowych z zaprzyjaźnionymi fotografami. Dzięki pozowaniu uczymy się lepszej kontroli nad ciałem i mimiką oraz spełniamy kolejne marzenie. Nasze zdjęcia znajdziesz na profilu MaxModels

Nasza kreatywność nie ma końca, jednak fundusze tak. Do tej pory nasze stroje pochodziły z sieciówek... Dzięki wsparciu Patronów kupiłyśmy nasze pierwsze spódniczki do tańca z prawdziwego zdarzenia! Dziękujemy! Miałyśmy już okazję je przetestować i jesteśmy bardzo zadowolone! Nasza wdzięczność nie ma końca!

Teraz znów prosimy Cię o pomoc.

Zbieramy na buty do tańca! Tego elementu wciąż nam brakuje. Liczymy na to, że zechcesz nas wesprzeć dowolną kwotą. Wybierz odpowiedni próg wsparcia, a my podziękujemy Ci opisanymi w nim nagrodami! Zostań naszym Patronem i pomóż nam w spełnianiu tanecznych marzeń!

 

Bardzo dziękujemy za czas poświęcony na zapoznanie się z naszą grupą i mamy nadzieję, że zechcesz dołączyć do grona naszych Patronów!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni