9 patronów
234 zł miesięcznie
5 416 zł łącznie

Rozwijamy się!

6 000 zł

90%

osiągnięto

584 zł

brakuje

Zauważalny rozwój związany jest dla nas ze zwiększeniem budżetu na prace programistyczne, na budżet przeznaczany dla autorów oraz podstawowy budżet na ewentualne wyjazdy oraz skromny budżet promocyjny.

Queer.pl podbija Polskę!

10 000 zł

54%

osiągnięto

4 584 zł

brakuje

Teraz moglibyśmy już trochę zaszaleć :-) Przy takim wsparciu oprócz realizacji poprzednich celów moglibyśmy spełnić wreszcie nasze marzenie o posiadaniu swojego człowieka, czyli korespondenta lub korespondentki w Warszawie

Szaleństwo na całego

15 000 zł

36%

osiągnięto

9 584 zł

brakuje

Takie wsparcie pozwoliłoby nam nie tylko na realizację wyżej opisanych planów. Ta kwota pozwoliłaby nam na poszerzenie naszego zespołu oraz większą niezależność od potencjalnych reklamodawców.

Profeska i pełna niezależność

35 000 zł

15%

osiągnięto

29 584 zł

brakuje

Za taką kwotę według nas można byłoby utrzymać w pełni niezależny, świetnie funkcjonujący portal na najwyższym poziomie. Byłby to chyba pierwszy portal LGBT utrzymywany przez społeczność. Dzięki temu moglibyśmy się zajmować wyłącznie tym, co jest dla nas i dla Was najistotniejsze - tworzeniem portalu, rozwijaniem go i dziennikarstwem!

Wsparcie w utrzymaniu portalu

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota pomoże załatać dziury w utrzymaniu portalu i zabezpieczyć w pewnym stopniu jego niezależność od innych źródeł finansowania.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni