9 patronów
234 zł miesięcznie
5 820 zł łącznie

Rozwijamy się!

6 000 zł

97%

osiągnięto

180 zł

brakuje

Zauważalny rozwój związany jest dla nas ze zwiększeniem budżetu na prace programistyczne, na budżet przeznaczany dla autorów oraz podstawowy budżet na ewentualne wyjazdy oraz skromny budżet promocyjny.

Queer.pl podbija Polskę!

10 000 zł

58%

osiągnięto

4 180 zł

brakuje

Teraz moglibyśmy już trochę zaszaleć :-) Przy takim wsparciu oprócz realizacji poprzednich celów moglibyśmy spełnić wreszcie nasze marzenie o posiadaniu swojego człowieka, czyli korespondenta lub korespondentki w Warszawie

Szaleństwo na całego

15 000 zł

38%

osiągnięto

9 180 zł

brakuje

Takie wsparcie pozwoliłoby nam nie tylko na realizację wyżej opisanych planów. Ta kwota pozwoliłaby nam na poszerzenie naszego zespołu oraz większą niezależność od potencjalnych reklamodawców.

Profeska i pełna niezależność

35 000 zł

16%

osiągnięto

29 180 zł

brakuje

Za taką kwotę według nas można byłoby utrzymać w pełni niezależny, świetnie funkcjonujący portal na najwyższym poziomie. Byłby to chyba pierwszy portal LGBT utrzymywany przez społeczność. Dzięki temu moglibyśmy się zajmować wyłącznie tym, co jest dla nas i dla Was najistotniejsze - tworzeniem portalu, rozwijaniem go i dziennikarstwem!

Wsparcie w utrzymaniu portalu

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Taka kwota pomoże załatać dziury w utrzymaniu portalu i zabezpieczyć w pewnym stopniu jego niezależność od innych źródeł finansowania.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni