Avatar użytkownika

Queer.pl

5
patronów
95 
miesięcznie
13 903 
łącznie
5
patronów
95 zł 13 903 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

4 zł miesięcznie
Wybierz 4 zł
1000 dostępnych miejsc
Cztery zeta na Queera!

Przekazując nam co miesiąc taką kwotę pokazujesz, że zależy Ci na tym, aby nasz portal się utrzymywał. Dzięki! Wszystkie osoby wspierające zapraszamy do wzięcia udziały w naszej ankiecie, w której pytamy Was o ocenę naszej dotychczasowej pracy i Wasze pomysły i życzenia na przyszłość.
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
498 dostępnych miejsc
Patron/ka Queer.pl

Przekazując nam co miesiąc 10 PLN wspierasz utrzymanie i rozwój naszego potalu. W ramach podziękowania udostępniamy Ci wszystkie przywileje związane z posiadaniem statusu "Przyjeciel Queer.pl" i na Twoje życzenie oznaczamy Twój profil jako profil patronacki.
25 zł miesięcznie
Wybierz 25 zł
297 dostępnych miejsc
Mecenas/ka Queer.pl

Twoja wpłata w wysokości 25 PLN w znaczący sposób wpłytnie na utrzymanie i rozwój naszego portalu. Dziękujemy Ci za to tymi samymi "bonusami", co Patronom Queer.pl a dodatkowo - jeśli udzielisz nam na to zgody - umieścimy Twój profil na liście mecenasów portalu oraz podziękujemy Ci co roku urodzinowym podarunkiem.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
200 dostępnych miejsc
Super Queer.pl

Zastanwialiśmy sie, czy ustawiać tak wysoki próg, ale na wypadek, gdyby ktoś z Was chciał poświęcić taką kwotę na utrzymanie naszego portalu, to nie będziemy się opierać :-) Super-Queerom i Queerkom przysługują oczywiście wszystkie benefity opisane w innych progach. Jeśli są jakieś sprawy wokółportalowe, które leżą Ci na sercu, to chętnie poznamy Twoje pomysły. Ze wsparciem, którego nam udzielasz, ich realizacja na penwo jest prostsza!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Queer.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Portal społeczności LGBT od 1996 roku

Istniejemy już od 1996 roku (wcześniej jako gej.net oraz innastrona.pl) i tworzymy najpopularniejsze miejsce w sieci dla osób LGBT. Oprócz części publicystyczno-informacyjnej gościmy społeczność LGBT.  Przez nasz portal przewinęło się już ponad 500.000 użytkowników*. Dzięki nam dziesiątki tysięcy "tęczowych" poznaje nowych przyjaciół, informuje się na temat aktualnych spraw związanych z nasza społecznością, odnajduje książki i filmy LGBT oraz przyjazne nam miejsca.

Jako inicjatywa prywatna działamy niezależnie. Portal utrzymywany jest z reklam, z opłat z przychodów sklepu prideshop.pl oraz przez patronów i matrony :-) Dzięki Waszemu wsparciu możemy utrzymywać dwuosobową redakcję, płacić zewnętrznym autorom za ich teksty, opłacać serwer, dostarczać podstawowego wsparcia, moderować treści i pokrywać wszystkie inne koszty, które związane są z prowadzeniem działalności.

Nasze pomysły i ambicje oraz realizacja Waszych próśb ograniczane są niestety poprzez brak środków na dalszy rozwój. W szczególności pomysły związane z pracą programistów czy grafików odkładane są często w powodu wysokich kosztów ad acta.

Konkurencja w postaci portali społecznościowych, i bardzo niewielkie zaangażowanie globalnych firm w reklamę LGBT w Polsce a ostatnio ograniczenia wynikające z wprowadzenia RODO  sprawiają, że i tak dość ograniczony budżet nadal się kurczy.

Kilka lat temu pewna mądra osoba powiedziała nam, że jeśli społeczność LGBT+ w Polsce nie jest w stanie utrzymać swojego własnego portalu, to być może go nie potrzebuje. Mówimy więc "sprawdzam" :-)

 

Cele Autora

Szaleństwo na całego
  • 15 000 zł
  • 1 097 zł brakuje
92%
Takie wsparcie pozwoliłoby nam nie tylko na realizację wyżej opisanych planów. Ta kwota pozwoliłaby nam na poszerzenie naszego zespołu oraz większą niezależność od potencjalnych reklamodawców.
Profeska i pełna niezależność
  • 35 000 zł
  • 21 097 zł brakuje
39%
Za taką kwotę według nas można byłoby utrzymać w pełni niezależny, świetnie funkcjonujący portal na najwyższym poziomie. Byłby to chyba pierwszy portal LGBT utrzymywany przez społeczność. Dzięki temu moglibyśmy się zajmować wyłącznie tym, co jest dla nas i dla Was najistotniejsze - tworzeniem portalu, rozwijaniem go i dziennikarstwem!
Wsparcie w utrzymaniu portalu
  • 3 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Taka kwota pomoże załatać dziury w utrzymaniu portalu i zabezpieczyć w pewnym stopniu jego niezależność od innych źródeł finansowania.
Rozwijamy się!
  • 6 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Zauważalny rozwój związany jest dla nas ze zwiększeniem budżetu na prace programistyczne, na budżet przeznaczany dla autorów oraz podstawowy budżet na ewentualne wyjazdy oraz skromny budżet promocyjny.
Queer.pl podbija Polskę!
  • 10 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Teraz moglibyśmy już trochę zaszaleć :-) Przy takim wsparciu oprócz realizacji poprzednich celów moglibyśmy spełnić wreszcie nasze marzenie o posiadaniu swojego człowieka, czyli korespondenta lub korespondentki w Warszawie

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Queer.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Niedźwiedź
Krzysztof Niedźwiedź
25 zł
Mikołaj Małasiński
Mikołaj Małasiński
25 zł
Adam
Adam
10 zł
Szymon Brycki
Szymon Brycki
10 zł
Krzysztof Hajos
Krzysztof Hajos
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.