9 patronów
209 zł miesięcznie
5 820 zł łącznie
Portal społeczności LGBT od 1996 roku

O Autorze

Istniejemy już od 1996 roku (wcześniej jako gej.net oraz innastrona.pl) i tworzymy najpopularniejsze miejsce w sieci dla osób LGBT. Oprócz części publicystyczno-informacyjnej gościmy społeczność LGBT.  Przez nasz portal przewinęło się już ponad 500.000 użytkowników*. Dzięki nam dziesiątki tysięcy "tęczowych" poznaje nowych przyjaciół, informuje się na temat aktualnych spraw związanych z nasza społecznością, odnajduje książki i filmy LGBT oraz przyjazne nam miejsca.

Jako inicjatywa prywatna działamy niezależnie. Portal utrzymywany jest z reklam, z opłat z przychodów sklepu prideshop.pl oraz przez patronów i matrony :-) Dzięki Waszemu wsparciu możemy utrzymywać dwuosobową redakcję, płacić zewnętrznym autorom za ich teksty, opłacać serwer, dostarczać podstawowego wsparcia, moderować treści i pokrywać wszystkie inne koszty, które związane są z prowadzeniem działalności.

Nasze pomysły i ambicje oraz realizacja Waszych próśb ograniczane są niestety poprzez brak środków na dalszy rozwój. W szczególności pomysły związane z pracą programistów czy grafików odkładane są często w powodu wysokich kosztów ad acta.

Konkurencja w postaci portali społecznościowych, i bardzo niewielkie zaangażowanie globalnych firm w reklamę LGBT w Polsce a ostatnio ograniczenia wynikające z wprowadzenia RODO  sprawiają, że i tak dość ograniczony budżet nadal się kurczy.

Kilka lat temu pewna mądra osoba powiedziała nam, że jeśli społeczność LGBT+ w Polsce nie jest w stanie utrzymać swojego własnego portalu, to być może go nie potrzebuje. Mówimy więc "sprawdzam" :-)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni