Strefa Patrona:

2

patronów

20 zł

miesięcznie

520 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
536
miesięczne wsparcie
458
liczba patronów

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 20 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Telefon
Utrzymanie łącza telefonicznego, dzięki któremu podłączamy słuchaczy do rozmów toczących się na antenie
0%
18 %
100%
osiągnięto 18%
cel: 110 zł miesięcznie
brakuje 90 zł
Finansowanie działalności Radia Paranormalium
Sfinansowanie wydatków związanych z utrzymaniem serwera WWW oraz serwera radiowego, a także domeny, prac administracyjnych, itd.

O Autorze

Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Wiedzę na te tematy przekazujemy w sposób możliwie jak najbardziej konkretny, a przy tym bardzo przystępny, tak aby trafić do jak najszerszego grona słuchaczy.

 

Regularnie nadajemy audycje na żywo, jak też przygotowane wcześniej podcasty.

 

Patronujemy przy tym różnym imprezom i innym eventom o tematyce ufologicznej i paranormalnej, takim jak Panel Ufologiczny, który odbył się w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu k/ Chęcin, czy Debaty Ufologiczne, które odbywały się w Katowicach w latach 2008-2009.

 

Prowadzimy też bazę relacji o spotkaniach z UFO oraz obserwacjach niewyjaśnionych zjawisk. Byłeś świadkiem zagadkowego zjawiska? Jeśli tak, poinformuj nas o tym już dziś! Czekamy na relacje współczesne oraz z lat ubiegłych. Na życzenie świadka zapewniamy pełną anonimowość! Każda z relacji jest przekazywana i gruntownie badana przez czołowych ufologów i badaczy Nieznanego z całej Polski.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułamiarchiwum audycji oraz z ramówką, z której dowiesz się, kiedy na naszej antenie pojawi się kolejna audycja na żywo. Jeśli chcesz poczuć się jak paranormalny redaktor :) możesz założyć bloga. Warto też zajrzeć na czata oraz na forum, gdzie spotkasz ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach!