Avatar użytkownika

Radio Paranormalium

7
patronów
320 
miesięcznie
10 855 
łącznie
7
patronów
320 zł 10 855 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
W sam raz na kawę. Dzięki wielkie! :)
10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Taki słuchacz to skarb <3 W ramach podziękowania, wpiszemy Cię na naszą listę Mecenasów Paranormalium. Fajnie, prawda? :)
25 zł miesięcznie
Dzięki, dzięki, dzięki! Twój nick na naszej liście Mecenasów Paranormalium zostanie wyróżniony kolorową czcionką.
50 zł miesięcznie
Za takie wsparcie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko umieścić Cię na liście Mecenasów Paranormalium i wyróżnić Twój nick kolorową, pogrubioną i podkreśloną czcionką :)
75 zł miesięcznie
Ojej! <3 Do kolorowego, podkreślonego,pogrubionego nicku możesz dodać link do swojej strony internetowej :) (skontaktuj się z nami drogą emailową celem przekazania linka: radio@paranormalium.pl)
100 zł miesięcznie
Dodajemy, bo jeden z Patronów o to prosił <3

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Radio Paranormalium w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd.

Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Wiedzę na te tematy przekazujemy w sposób możliwie jak najbardziej konkretny, a przy tym bardzo przystępny, tak aby trafić do jak najszerszego grona słuchaczy.

 

Regularnie nadajemy audycje na żywo, jak też przygotowane wcześniej podcasty.

 

Patronujemy przy tym różnym imprezom i innym eventom o tematyce ufologicznej i paranormalnej, takim jak Panel Ufologiczny, który odbył się w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu k/ Chęcin, czy Debaty Ufologiczne, które odbywały się w Katowicach w latach 2008-2009.

 

Prowadzimy też bazę relacji o spotkaniach z UFO oraz obserwacjach niewyjaśnionych zjawisk. Byłeś świadkiem zagadkowego zjawiska? Jeśli tak, poinformuj nas o tym już dziś! Czekamy na relacje współczesne oraz z lat ubiegłych. Na życzenie świadka zapewniamy pełną anonimowość! Każda z relacji jest przekazywana i gruntownie badana przez czołowych ufologów i badaczy Nieznanego z całej Polski.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułamiarchiwum audycji oraz z ramówką, z której dowiesz się, kiedy na naszej antenie pojawi się kolejna audycja na żywo. Jeśli chcesz poczuć się jak paranormalny redaktor :) możesz założyć bloga. Warto też zajrzeć na czata oraz na forum, gdzie spotkasz ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach!

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Radio Paranormalium w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Cele Autora

Telefon
  • 20 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Utrzymanie łącza telefonicznego, dzięki któremu podłączamy słuchaczy do rozmów toczących się na antenie
Akcje promocyjne w social mediach
  • 100 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Głównie posty sponsorowane na Facebooku
Finansowanie działalności Radia Paranormalium
  • 200 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Sfinansowanie wydatków związanych z utrzymaniem serwera WWW oraz serwera radiowego, a także domeny, prac administracyjnych, itd.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Radio Paranormalium już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Ewa
Ewa Ewa
10 zł
Jacek Placek
Jacek Placek
100 zł
Karol Kamrowski
Karol Kamrowski
100 zł
Michał Karpinski
Michał Karpinski
50 zł
Paweł Chmura
Paweł Chmura
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.