Radio Paranormalium

W Patronite od 09.02.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1188

Liczba Patronów: 1427

Zostań Patronem
4 patronów
145 miesięcznie
3 005 łącznie
Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd.

O Autorze

Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Wiedzę na te tematy przekazujemy w sposób możliwie jak najbardziej konkretny, a przy tym bardzo przystępny, tak aby trafić do jak najszerszego grona słuchaczy.

 

Regularnie nadajemy audycje na żywo, jak też przygotowane wcześniej podcasty.

 

Patronujemy przy tym różnym imprezom i innym eventom o tematyce ufologicznej i paranormalnej, takim jak Panel Ufologiczny, który odbył się w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Podzamczu k/ Chęcin, czy Debaty Ufologiczne, które odbywały się w Katowicach w latach 2008-2009.

 

Prowadzimy też bazę relacji o spotkaniach z UFO oraz obserwacjach niewyjaśnionych zjawisk. Byłeś świadkiem zagadkowego zjawiska? Jeśli tak, poinformuj nas o tym już dziś! Czekamy na relacje współczesne oraz z lat ubiegłych. Na życzenie świadka zapewniamy pełną anonimowość! Każda z relacji jest przekazywana i gruntownie badana przez czołowych ufologów i badaczy Nieznanego z całej Polski.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułamiarchiwum audycji oraz z ramówką, z której dowiesz się, kiedy na naszej antenie pojawi się kolejna audycja na żywo. Jeśli chcesz poczuć się jak paranormalny redaktor :) możesz założyć bloga. Warto też zajrzeć na czata oraz na forum, gdzie spotkasz ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika