radiospacja

W Patronite od 26.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 364

Liczba Patronów: 355

Zostań Patronem
Kup na prezent
54 patronów
1 640 miesięcznie
71 550 łącznie

Na działanie

11 030 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

9 390 zł

brakuje

Dwa tysiące złotych miesięcznie, by opłacić: chmurę do wymiany i przechowywania plików, platformę do publikowania podcastów, apkę, domenę, serwer, pocztę, program do emisji, księgowość

plus

Dziewięć tysięcy trzydzieści złotych na ekstremalnie skromne (najniższa krajowa) wynagrodzenia dla trzech osób, dzięki którym Radiospacja może nadawać 24 godz. na dobę. Te wynagrodzenia to kwestia fundamentalna, która co miesiąc decyduje o naszym być albo nie być. Bez pracy tych osób nie będziemy nadawać. One spinają całą ramówkę, pilnują emisji, publikują podcasty, wspierają technicznie, rozwiązują problemy, ratują. To dzięki nim możesz usłyszeć to, co autorki i autorzy audycji dla Ciebie przygotowali. Trzeba dużo się napracować, żeby nikt się nie zastanawiał, jak to się dzieje, że wszystko pracuje jak należy.

To razem daje jedenaście tysięcy i trzydzieści złotych.

Razem damy radę. Dla prawdopodobnie najlepszego radia internetowego w Polsce, które tworzymy razem z Tobą.

Na rozwój

32 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

30 360 zł

brakuje

Gdybyśmy mieli 10 tysięcy złotych, to kupilibyśmy profesjonalne mikrofony dla prowadzących audycje autorów. Byłoby nas lepiej słychać.

Gdybyśmy mieli 5 tysięcy złotych miesięcznie, to promowalibyśmy nasze programy w mediach społecznościowych i nie tylko w społecznościowych. Byłoby o nas więcej słychać.

Gdybyśmy mieli kolejne 10 tysięcy złotych, to kupilibyśmy nowe komputery i serwery emisyjne, które fizycznie będą stały w Radiospacji. Zmniejszyła by się awaryjność, poprawiła jakość nadawania i szybciej byśmy naprawiali usterki.

Gdybyśmy mieli dodatkowe 7 tysięcy złotych miesięcznie, to nadawalibyśmy część audycji ze studia w Warszawie. Byłoby nas słychać w jakości studyjnej.

Na autorskie audycje

45 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

43 360 zł

brakuje

Około trzydziestu osób tworzy autorskie audycje w Radiospacji na siedem dni w tygodniu i dwadzieścia cztery godziny dziennie nadawania. Niektóre audycje są dłuższe, inne krótsze. Niektóre osoby mają jedną audycję, inne kilka. Nie znajdziesz podobnych nigdzie innych. Mając takie wspaniałe postacie na antenie przez dwa lata w wolontariacie pobiliśmy rekord świata. Wejście zimowe na K2 wolontariatu zakończone spektakularnym sukcesem. A teraz trzeba wrócić do rzeczywistości. Trzydzieści razy choćby tysiąc pięćset, to czterdzieści pięć tysięcy. Choćby...
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Maciej Kasprzyk
Maciej Kasprzyk
Próg: 30 zł
Robert Kowalewski
Robert Kowalewski
Próg: 30 zł
Dariusz Grzybowski
Dariusz Grzybowski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
mpKarol
mpKarol
Próg: 30 zł
Jarosław Plebański
Jarosław Plebański
Próg: 50 zł