Avatar użytkownika

radzio FLAT OUT

8
patronów
300 
miesięcznie
49 250 
łącznie
8
patronów
300 zł 49 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Za 10zł mogę kupić 2l paliwa 95, lub 5l gazu do mojego daily forka, starczyć może również na pół butelki mojego ulubionego wina Chianti.
Dzięki TOBIE właśnie się poprawiło moje samopoczucie oraz komfort montażu filmów.
WIELKA DZIENA
20 zł miesięcznie
Idąc tropem powyższego progu. Właśnie zasponsorowałeś mi butelkę mojego ulubione wina :). Ja natomiast chętnie odpowiem Ci na Twoje nurtujące motoryzacyjne pytanie, które możesz mi zadać przez maila lub instagram lub w wiadomości patronite.
50 zł miesięcznie
50zł WOOW, dzięki, to już konkretny wkład w budowę driftowozu 200sx. Chce Ci się odwdzięczyć tym co dla mnie jest najcenniejsze, czyli wiedzą. Dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na FB "radzio FLAT OUT - Porady, Grupa Zamknięta". Gdzie stworzymy super społeczność. Będę tam odpowiadał na Wasze pytania oraz starał się dobrać jak najlepszy setup do Waszych upalarek.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
8 dostępnych miejsc
150zł? Nie wierzę. Ale jeśli to prawda to zapraszam Cię na spotkanie w Wawie, pogadamy osobiście o Twojej upalarce, postaram się pomóc Ci, by Twoje auto było jak najbardziej konkurencyjne. Oczywiście dostajesz również dostęp do zamkniętej grupy na FB " radzio FLAT OUT - Porady, Grupa Zamknięta ", gdzie poznasz super ludzi i dostaniesz multum wiedzy.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
25 dostępnych miejsc
Chciałbyś osobiście sprawdzić emocje "Polskiego GT3" na najnowocześniejszym Torze w Polsce?
Ten próg, a właściwie los, jest dla Ciebie!
Z pośród wszystkich osób, które wybiorą właśnie ten sposób wspierania przez minimum 3 miesiące, "wylosuje" szczęśliwca, którego zaproszę na Rundę Miata Challenge na Silesia Ring.
Podczas tej rundy będziesz moim Gościem, zobaczysz jak wygląda Runda Miata Challenge od zaplecza, ale przede wszystkim sam za kółkiem będziesz mógł sprawdzić osiągi "Polskiego GT3", podczas jednej sesji.
Brzmi dobrze? Lecimy z tematem!
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
2 dostępne miejsca
Za tak konkretny wkład w Nissana muszę się wyjątkowo odwdzięczyć. Pojadę z Tobą na testy Twojej upalarki, pomogę ustawić zawieszenie, geometrię dodatkowo nagramy wspólnie odcinek. Czy mogę zrobić coś więcej? TAK! Jeśli Twoja furka posiada komputer stand alone to mogę również poprawić Ci mapy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora radzio FLAT OUT w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Siemanko tu Radzio, a WY jesteście na moim Patronite.
Od zawsze zajmuje się motorsportem, a od kilkunastu lat buduję aut do różnych typów zawodów. W pewnym momencie postanowiłem dzielić się moimi doświadczeniami na moim kanale Youtube. Dzięki, że jesteście.

Cześć, tu Marcin "radzio", od zawsze zajmuje się motorsportem, prowadzę dwa motoryzacyjne kanały na Youtube, radzio FLAT OUT oraz moto LAB , aczkolwiek profil Patronite jest ściśle związany z tym pierwszym tworem.

Na moim kanale znajdziecie przede wszystkim porady, jakie auto do sportu wybrać, jak je zmodyfikować, jakich błędów nie popełniać. Pokazuje również moje autorskie modyfikacje oraz opisuje moje projekty, oczywiście znajdziecie też jakieś moje małe próbki upalania :)

Ostatnio wystartowałem z serią "Jak ustawić zawieszenie", którą przyjęliście wybitnie gorąco. Z czego oczywiście bardzo się cieszę :)

Z racji, iż chcecie coraz więcej materiałów bardziej praktycznych, postanowiłem założyć konto Patronite.
Dzięki WAM moim patronom, będziemy mogli zrobić naprawdę ogromne rzeczy. 

Od dłuższego czasu wspominałem w moich filmach, że na silnik czeka mój NISSAN 200sx s14. Teraz to WY będziecie mogli mieć bezpośredni wpływ jak on będzie wyglądał i jeździł. 

W momencie przekroczenia celu ruszamy z pracami, które zobaczycie na moim kanale YT. Do zrobienia jest wiele bo m.in. :
-montaż silnika Mercedesa M111 lub M113 (to WY wybieracie)
-wykonanie wiązki oraz strojenie na komputerze ECUMASTER EMU
-ustawienie zawieszenia do driftu
-oraz wiele wiele więcej

Liczę na WAS i gorąco pozdawiam

radzio

Cele Autora

Odpalamy projekt "Polskie GT3" 1KM na 2kg
  • 52 000 zł
  • 2 750 zł brakuje
94%
Jesteście niesamowici!
Dzięki Wam zaczynam projekt Nissana 200sx do driftu, ale jako, że natura nie lubi próżni, warto by było zaplanować kolejny.
Tym razem chciałbym razem z Wami zbudować samochód inspirowany wyścigówkami GT3.
Przelicznik 1KM na 2kg, potężne aero oraz szerokie gładkie slicki! A to wszystko upchane w nadwozie Mazdy MX5!
Projekt od dłuższego czasu mam w głowie. Wiem, z jakich elementów złożyć auto, by finalnie było naprawdę szybkie.
Z całej budowy oczywiście zrobię serial, który zobaczycie na moim kanale na YT. Na finał zabiorę wyścigówkę na trip po Polskich Torach, na których postaram się wykręcić czasy, które kręcą profesjonalne wyścigówki.
To co? Damy radę raz jeszcze?
Pewnie, że tak!
pozdro
radzio
Odpalamy mój driftowóz 200sx s14
  • 22 000 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Podobna marzenia się spełniają. Moim jest uruchomienie mojego driftowozu Nissana 200sx S14. W tym celu potrzebuje napędu, wiązki, komputerów, osprzętu oraz mnóstwo pracy :).
Ale czy po osiągnięciu tego progu zamknę się w garażu i będę krzesał iskry? No właśnie nie!!! Ty WY będziecie mieli poprzez głosowania finalny wpływ jak ten samochód będzie jeździł i wyglądał. To WY zadecydujecie czy włożymy tam silnik M111 doładowany turbosprężarką i elektrycznym kompresorem, czy wolnossące V8 M113, a może coś zupełnie innego. Zobaczycie również krok po kroku jak zbudować wiązkę oraz wystroić auto na komputerze stand alone ECUMASTER EMU. Razem , będziemy pracować również nad finalnym setupem zawieszenia oraz optymalizacji całego auta.
To co? Damy radę? Pewnie, że tak!
pozdro
radzio

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora radzio FLAT OUT już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

maciek maciejewski
maciek maciejewski
50 zł
Andrzej Bieńkowski
Andrzej Bieńkowski
50 zł
Anonimowy patron
20 zł
Kania Kac
Kania Kac
50 zł
Michał Jarmułowicz
Michał Jarmułowicz
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.