radzio FLAT OUT

W Patronite od 13.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 437

Liczba Patronów: 613

Zostań Patronem
Kup na prezent
25 patronów
1 110 miesięcznie
36 620 łącznie
Siemanko tu Radzio, a WY jesteście na moim Patronite. Od zawsze zajmuje się motorsportem, a od kilkunastu lat buduję aut do różnych typów zawodów. W pewnym momencie postanowiłem dzielić się moimi doświadczeniami na moim kanale Youtube. Dzięki, że jesteście.

O Autorze

Cześć, tu Marcin "radzio", od zawsze zajmuje się motorsportem, prowadzę dwa motoryzacyjne kanały na Youtube, radzio FLAT OUT oraz moto LAB , aczkolwiek profil Patronite jest ściśle związany z tym pierwszym tworem.

Na moim kanale znajdziecie przede wszystkim porady, jakie auto do sportu wybrać, jak je zmodyfikować, jakich błędów nie popełniać. Pokazuje również moje autorskie modyfikacje oraz opisuje moje projekty, oczywiście znajdziecie też jakieś moje małe próbki upalania :)

Ostatnio wystartowałem z serią "Jak ustawić zawieszenie", którą przyjęliście wybitnie gorąco. Z czego oczywiście bardzo się cieszę :)

Z racji, iż chcecie coraz więcej materiałów bardziej praktycznych, postanowiłem założyć konto Patronite.
Dzięki WAM moim patronom, będziemy mogli zrobić naprawdę ogromne rzeczy. 

Od dłuższego czasu wspominałem w moich filmach, że na silnik czeka mój NISSAN 200sx s14. Teraz to WY będziecie mogli mieć bezpośredni wpływ jak on będzie wyglądał i jeździł. 

W momencie przekroczenia celu ruszamy z pracami, które zobaczycie na moim kanale YT. Do zrobienia jest wiele bo m.in. :
-montaż silnika Mercedesa M111 lub M113 (to WY wybieracie)
-wykonanie wiązki oraz strojenie na komputerze ECUMASTER EMU
-ustawienie zawieszenia do driftu
-oraz wiele wiele więcej

Liczę na WAS i gorąco pozdawiam

radzio


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Patryk Minge
Patryk Minge
Próg: 50 zł
Pawel Zablotny
Pawel Zablotny
Próg: 50 zł
Bogucki Tomasz
Bogucki Tomasz
Próg: 50 zł
Jakub Kopyto
Jakub Kopyto
Próg: 50 zł
Marcin Pieńkowski
Marcin Pieńkowski
Próg: 50 zł
js
js
Próg: 50 zł