Avatar użytkownika

Rafał Hetman o książkach

3
patronów
35 
miesięcznie
13 620 
łącznie
3
patronów
35 zł 13 620 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Próg wycofany
10 zł miesięcznie
To już jest duże wsparcie. Nie dość, że wspierasz wszystkie moje kanały o książkach, które prowadzę, to...

...dodatkowo automatycznie zapisuję Cię do specjalnego newslettera dla Patronek i Patronów, w którym co miesiąc dzielę się swoimi nigdzie niepublikowanymi tekstami reportersko-literackimi, które pojawią się w książkach, nad którymi obecnie pracuje. W newsletterze co miesiąc dzielę się z Patronami i Patronkami procesem twórczym, zwierzam się z dylematów i proszę o opinie. Jeśli interesuje Cię praca pisarko-reporterska od kulis, ten newsletter jest dla Ciebie. Piszę w nim też o książkach i twórcach, którzy mnie inspirują, dlatego nie zabraknie w nim książkowych poleceń.

Newsletter przygotowywany jest wyłącznie dla wspierających na Patronite. Wyłącznie!

Dołącz do tego wspaniałego grona, żeby otrzymywać miesięcznik!
20 zł miesięcznie
Wow, dziękuję, że rozważasz ten próg! :)

W zamian za wsparcie proponuję Ci oprócz dołączenia do newslettera, możliwość wpływania na to, co dzieje się na moich kanałach w mediach społecznościowych. Co jakiś czas będę do Ciebie pisał i razem zdecydujemy, jakie treści będą się pojawiać na moim blogu i w social mediach.
50 zł miesięcznie
Wow! Robi się bardzo poważnie. O tym wsparciu trzeba powiedzieć światu!

Jeżeli zechcesz Twoje imię i nazwisko lub nick zostanie umieszczone w filmach na YouTubie. Mam nadzieję, że spodoba ci się taka forma podziękowania, bo uważam, że warto promować wszystkich tych, którzy tak chętnie wspierają twórców w ich codziennej pracy.

Oczywiście oprócz tego, wspierając mnie na tym poziomie, dostajesz wszystko to, co oferują powyższe progi: 5, 10 i 20.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
20 dostępnych miejsc
Wchodzisz na bardzo ekskluzywny poziom! Poziom, który wykracza daleko poza internetową sferę.

Dla wszystkich wspierających w tym progu rezerwuję indywidualny czas. To znaczy, jeśli potrzebujesz książkowej porady, pomocy, co czytać, a co warto sobie odpuścić, pisz, dzwoń, umów się na spotkanie (spotkanie w Warszawie). Przygotuję dla ciebie listę książek, które mogą Cię zainteresować. Będziemy mogli o nich porozmawiać, będę mógł Ci osobiście coś doradzić.

I oczywiście, ten próg zawiera wszystko to, co niższe progi.
500 zł miesięcznie
Ta kwota to już poziom komercyjny. Jeżeli prowadzisz firmę, wydawnictwo, organizujesz wydarzenie lub chcesz wypromować siebie, czy też swoją działalność, pisz.

Za tę kwotę przygotujemy kampanię promocyjną w moich mediach społecznościowych i innych kanałach. Szczegóły omówimy indywidualnie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rafał Hetman o książkach w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Co robię? Jestem autorem dwóch książek reporterskich "Izbica, Izbica" oraz "Las zbliża się powoli". Opowiadam w internecie o książkach. Znajdziesz mnie na YouTubie, Facebooku, Instagramie. Mam też podcast i książkowy newsletter. Teraz piszę swoją trzecią książkę.

Od 2013 roku opowiadam o książkach w internecie. W 2021 ukazał się mój debiutancki reportaż "Izbica, Izbica", który znalazł się w finale Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, był nominowany do Nagrody im. Gombrowicza i Nagród Historycznych "Polityki". We wrześniu 2022 roku ukaże się mój drugi reportaż "Las zbliża się powoli". A ja już pracuję nad trzecią książką. Ale to już nie będzie reportaż!

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcesz wesprzeć moją pracę. Zerknij na progi wsparcia i jeśli któryś Cię zainteresuje, wybierz go dla siebie.

 

    

 

Książki

"Izbica, Izbica" to opowieść o niewielkim mieście w województwie lubelskim, gdzie tuż przed II wojną światową dziewięćdziesiąt pięć procent mieszkańców stanowili Żydzi. W reportażu przedstawiam losy miasteczka. Piszę o jego przeszłości, ale przede wszystkim o teraźniejszości oraz pamięci. 

"Las zbliża się powoli" to historia skupiona wokół lasu Dębrzyna, w którym tuż po zakończeniu II wojny światowej grupa mężczyzn rabowała i mordowała osoby wracające z robót w III Rzeszy. To także opowieść o opowiadaniu opowieści, o tym, co kształtuje nasze wspomnienia oraz naszą "pamięć historyczną".

Więcej o książkach można przeczytać na stronie Wydawnictwa Czarne.

 

Media społecznościowe

Gdzie mnie można znaleźć? Niemal wszędzie i w każdej formie. Piszę o książkach, nagrywam o nich podcasty oraz filmy. Wszystkie linki do moich kanałów znajdziecie poniżej.

 

Strona: RafalHetman.pl

Podcast: Rafał Hetman o książkach

YouTube: Rafał Hetman o książkach

Newsletter: Ekstrakt

Facebook: Rafał Hetman o książkach

Facebook: otwarta grupa "Repo klub"

Instagram: @rafalhetman

Twitter: @rafalhetman

 

Może ktoś z was nie zna wszystkich kanałów. Powyżej znajdziecie linki do każdego z nich. Można czytać, słuchać i oglądać. Każdy może wybrać sobie ulubioną formę :)

To wszystko tworzę dla was od kilku lat. Wszystkie te kanały pozostaną, jak do tej pory, darmowe i odstępne dla wszystkich.

Dzięki Patronite możecie jednak zyskać dostęp do nowych o wiele szerszych treść, które nie skupiają się, jak do tej pory, na literaturze faktu, głównie reportażach, ale poświęcone są każdemu rodzajowi literatury.

Zapraszam bardzo serdecznie!  

(razem z suczką Kiri)

 

  

  

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Rafał Hetman o książkach w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Książka nr 3. Nie reportaż! Proza
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 1 965 zł brakuje
1%
Napisałem już dwie książki reporterskie. Teraz czas na trzecią, ale to już nie będzie reportaż! W newsletterach wysyłanych mailem i specjalnych postach dla patronów umieszczanych tutaj na Patronite będę informował was o postępach prac i wysyłał fragmenty do czytania i komentowania.

Kwota dwóch tysięcy złotych pozwoliłaby mi regularnie pracować nad nową książką. Mógłbym wtedy wygospodarować przynajmniej dwa-trzy dni robocze przeznaczone wyłącznie na pisanie. To byłby luksus!

Dlatego jeśli masz ochotę wspierać mnie w pisaniu, dołącz! W każdej chwili możesz zrezygnować.

Na zachętę zamieszczam pierwsze (aktualne, bo wszystko się może jeszcze zmienić) zdanie z książki nr 3: "O tej porze niebo nad miastem było już zmęczone i gotowe do wyjścia".

Więcej w postach i mailach dla Patronów i Patronek!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rafał Hetman o książkach już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Joanna Binder
Joanna Binder
10 zł
Justyna Korólczyk
Justyna Korólczyk
20 zł
Katarzyna Denisiuk
Katarzyna Denisiuk
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.