Rafał Hetman o książkach

W Patronite od 22.08.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2055

Liczba Patronów: 1399

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
60 miesięcznie
11 055 łącznie
Co robię? Opowiadam w internecie o książkach. Najczęściej o najlepszej literaturze faktu, świetnych reportażach. Czasem o powieści i poezji.  Mam blog, podcast, kanał na YouTubie, książkowy newsletter. Jestem na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Dużo tego! A wszystko to o książkach

O Autorze

Jestem reporterem piszącym reportaże i blogerem piszącym o reportażach. Pracuję obecnie nad książką reporterską, a w internecie opowiadam i rozmawiam przede wszystkim o dobrej literaturze faktu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie nowości z literatury faktu warto czytać, wejdź na blog CzytamRecenzuje.pl

Jeżeli wolisz słuchać o książkach, zapraszam do mojego podcastu Rafał Hetman o książkach, albo na kanał na YouTubie o tej samej nazwie.

Jeśli nie lubisz gonić za nowościami, zapisz się do mojego newslettera Ekstrakt. Znajdziesz tam kompilacje recenzji książek, które w ostatnich miesiącach zyskały uznanie krytyków literackich. W Ekstrakcie piszę o książkach nowych, ale uznanych za dobre i wartościowe. - nie tylko z literatury faktu.

A jeśli chcesz na bieżąco śledzić to, co dzieje się w książkowym świecie i to, czym się aktualnie zajmuję odwiedź mojego Facebooka, Instagrama lub Twittera.

Wybierz odpowiedni kanał dla siebie! :)

 

 

Na koniec, podsumowując, linki do wszystkich kanałów książkowych, jakie prowadzę w sieci.

Będę bardzo wdzięczny za każde wsparcie,
jakiego udzielicie na rzecz tego książkowego konglomeratu,
dzięki któremu codziennie możecie poczytać
lub posłuchać o książkach! :)

Blog: CzytamRecenzuje.pl

Podcast: Rafał Hetman o książkach

YouTube: Rafał Hetman o książkach

Newsletter: Ekstrakt

Facebook: Rafał Hetman o książkach

Facebook: otwarta grupa "Repo klub"

Instagram: @rafalhetman

Twitter: @rafalhetman

 

Może ktoś z was nie zna wszystkich kanałów. Powyżej znajdziecie linki do każdego z nich. Można czytać, słuchać i oglądać. Każdy może wybrać sobie ulubioną formę :)

To wszystko tworzę dla was od kilku lat. Wszystkie te kanały pozostaną, jak do tej pory, darmowe i odstępne dla wszystkich.

Dzięki Patronite możecie jednak zyskać dostęp do nowych o wiele szerszych treść, które nie skupiają się, jak do tej pory, na literaturze faktu, głównie reportażach, ale poświęcone są każdemu rodzajowi literatury.

Zapraszam bardzo serdecznie!  

(razem z suczką Kiri)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna Korólczyk
Justyna Korólczyk
Próg: 10 zł
Katarzyna Denisiuk
Katarzyna Denisiuk
Próg: 10 zł
Joanna Binder
Joanna Binder
Próg: 10 zł
Agnieszka Pohl
Agnieszka Pohl
Próg: 10 zł
Paya
Paya
Próg: 10 zł
Marcin Karwowski
Marcin Karwowski
Próg: 100 zł