rallypl.com

W Patronite od 02.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 962

Liczba Patronów: 885

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
360 miesięcznie
5 320 łącznie
Z pasji do motorsportu! rallypl.com to jeden z największych portali o tematyce sportów motorowych w Polsce. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem który chce stawiać czoła największym wyzwaniom. Wasze wsparcie pozwoli nam tworzyć oryginalne treści i da sporego kopa do dalszego działania!

O Autorze

Prehistoria i plany

Super, że wpadłeś. Kilkanaście lat temu postanowiłem, że założę rajdową stronę, na której będę mógł wrzucać swoje kiepskie zdjęcia i filmy. ;) Długo by opisywać, co było dalej... Aktualnie jesteśmy jednym z najbardziej poczytnych portali motorsportowych w Polsce. Problem polega na tym, że motorsport nie jest specjalnie popularny w naszym pięknym kraju. Owszem, przy trasach odcinków specjalnych widzimy rzeszę kibiców, ale ich liczba ni jak ma się do czasów kiedy rallypl.com raczkowało, albo jeszcze nieco wcześniej, czyli wracając myślą do ery tytoniowych WRC. Ehh!

Poradnik: Jak zostać patronem: https://patronite.pl/post/255/jedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik

Dlatego też ciężko o wsparcie z zewnątrz. Co prawda, czasami nawiążemy współprace z firmą X czy Y, ale jest to kropla w morzu potrzeb, a te są spore. Wydatki są i to nie małe, a do tego po głowie chodzi nam masa pomysłów, które czekają na realizację. Cześć z nich dotyczy strony, inne za to socialmediów. Dlatego już teraz dziękuję Ci za wszelkie wsparcie, które z pewnością przyczyni się do realizacji niektórych z tych planów i da nam solidnego motywacyjnego kopa w dalszym działaniu.

Twoje wsparcie, co w zamian. Sam decyduj!

Już teraz zapraszam Cię do zapoznania się z progami wsparcia. Rallypl.com zawsze było dla kibiców i tak pozostanie. Myślimy o pewnych zmianach na stronie. Jeżeli zdecydujesz się zostać naszym patronem będziesz miał realny wpływ na naszą przyszłość. Zaproszę Cię do specjalnych zamkniętych grup. Jedna z nich będzie na Messengerze, druga na Facebooku.

Na tej pierwszej będziemy dyskutować na wszelakie tematy, także te związane z bezpośrednią przyszłością rallypl.com. Będziesz mógł proponować co zmienić, dodać itp. Na bieżąco dostaniesz informacje czy jedziemy na jakiś rajd, czy będą relacje LIVE. Jeżeli tak, to o której planujemy start transmisji. Możesz nam sugerować ciekawe miejsca itp. Będziemy informowali Cię o testach (o ile dostaniemy na to zgodę od organizatorów) itp.

W drugiej będziesz miał dostęp do zamkniętych relacji LIVE. Mogą to być wejścia z parków serwisowych, czy naszych zmagań z dostaniem się na jakiś odcinek specjalny :), a także dostaniesz pierwszeństwo do obejrzenia poszczególnych wywiadów. Niektóre z nich pojawią się tylko na naszej zamkniętej grupie. Będziesz mógł wysłać nam również propozycje pytań do naszego gościa. Na obydwu grupach będziemy publikować zdjęcia (możliwe, że także video i live) od tzw. kuchni :). Dodatkowo Twoje imię i nazwisko czy też nick (o ile nie wyrazisz sprzeciwu) umieścimy na końcu naszych filmów. Listę będziemy aktualizować w miarę na bieżąco. Lista będzie także dostępna na naszej stronie oraz raz w miesiącu będziemy dziękować nowym patronom na Facebooku. Jeżeli powyższe zdania Cię jeszcze nie przekonały, to na koniec prawdziwa BOMBA! Czyli duża wlepa rallypl.com dla Ciebie na Twoją furę, a w przyszłości także inne gadżety.

Brak reklam!

To jeszcze na sam samiuśki koniec. Na naszej stronie możesz mimowolnie natknąć się na sporo reklam. Wierz mi. One tak samo irytują mnie jak Ciebie, ale dzięki nim możemy utrzymać techniczną cześć strony. Tak naprawdę nie są to astronomiczne kwoty, dlatego z miłą chęcią bym z nich zrezygnował, ale… bez Waszego wsparcia jest to niemożliwe. W planie jest, aby każdy patron miał możliwość wyłączenia reklam, jednak na taką funkcjonalność musimy jeszcze trochę poczekać. Oczywiście gdy już taka opcja będzie możliwa, na pewno o tym się dowiesz.  

Artur


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Edyta Łatkowska
Edyta Łatkowska
Próg: 15 zł
Gustaw Foch
Gustaw Foch
Próg: 15 zł
Krzysztof Tański
Krzysztof Tański
Próg: 15 zł
Janusz Wołek
Janusz Wołek
Próg: 10 zł
Mariusz Zimnicki
Mariusz Zimnicki
Próg: 15 zł