rallypl.com

Jesteśmy jednym z największych portali internetowych w Polsce o tematyce sportów motorowych. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem który chce stawiać czoła największym wyzwaniom.

O Autorze

Serwis www.rallypl.com powstał w 2003 roku, jednak obecna forma ma niewiele wspólnego z tamtejszym projektem. Dawne rallypl.com szybko zyskiwało swoją popularność, o czym najlepiej świadczy współpraca z braćmi Bębenek i patronat medialny nad tą załogą w roku, w którym zdobyła swój wicemistrzowski tytuł w RSMP. Niestety z biegiem lat nastąpił regres i strona zawiesiła swoją działalność.


Powróciliśmy na internetową rajdową mapę w 2017 roku, natomiast obecny format serwisu, na który składa się zarówno layout, jak i sposób przekazywanych treści – to kwiecień 2018.
Serwis tworzy grupa czterech znajomych połączonych pasją do sportów motorowych. Młody, pełen pomysłów i determinacji do realizowania postawionych sobie celów zespół, na pierwszym miejscu stawia szybkość i rzetelność informacji. Odmłodzona ekipa niewiele ma wspólnego z dawnym rallypl.com. Poza pomysłodawcą i założycielem w jednej osobie, który czuwa nad stroną techniczną całego przedsięwzięcia, reszta ekipy to młodzi ludzie, nowe spojrzenie na trendy i możliwości stale zmieniającego się elektronicznego przekazu.

Obraz może zawierać: 5 osób, tłum i na zewnątrz


Po powrocie na nowo tworzymy markę, z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc zdobywamy zaufanie tysięcy nowych użytkowników, którzy dzielą tą samą pasję co my, jednak w sieci szukają czegoś więcej niż tylko taniej sensacji.


Miesięcznie strona odnotowuje ok. 50 tys. unikalnych odwiedzin, jednak liczba ta stale rośnie, podobnie zresztą jak suma polubień fanpage: obecnie to pod 18 tys. oraz 22 tys. obserwujących, a zasięg postów z ostatnich 28 dni to ponad 1,1 mln. Rallypl to także Instagram i Twitter.

 

 

W swoich tekstach skupiamy się głownie na rajdach samochodowych, zarówno tych w rangach mistrzowskich tj. WRC, ERC, RSMP, jak i z niższych kategorii. Nie zapominamy także o wyścigach i imprezach amatorskich. Oprócz tekstów przekazujemy naszym użytkowników wiele cennych informacji. Na podstronach serwisu można znaleźć wywiady, felietony, ciekawostki, aktualne kalendarze, klasyfikacje, harmonogramy imprez, listy zgłoszeń, historie, sylwetki kierowców, bogatą bibliotekę multimediów i wiele innych treści. Jako jedyni z serwisów rajdowych byliśmy obecni na trasie 47. Rajdu Świdnickiego-KRAUSE.

Przeprowadzaliśmy wywiady z zawodnikami, szczegółowo opisywaliśmy zmagania na trasie, tworzyliśmy relacje live (ponad jedenaście godzin z pięciu oesów, odcinka testowego i ceremonii startu, które dotarły do setek tysięcy użytkowników). W roku 2019 swoim patronatem objęliśmy kilka cykli (HRSMP, TARMAC MASTERS, RSPŚL), pod naszymi „skrzydłami” rozwija się talent dwóch bardzo zdolnych chłopaków, którzy z sukcesami rywalizują w kartingu. Swoją działalność prowadzimy z własnych środków, dlatego też nie jesteśmy w stanie pojawić się na wszystkich imprezach, na których chcielibyśmy być.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni