Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Rating24 to serwis, gdzie można w jednym miejscu prześwietlić firmę pod wieloma względami, za darmo. Opinie, aktywności w serwisach społecznościowych, uzyskane certyfikaty, czy płynność finansowa - to tylko niektóre z informacji, które monitorujemy dla Ciebie na temat każdej firmy działającej w siec

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Utrzymanie serwisu
Nasz serwis, żeby funkcjonować potrzebuje dodatkowych funduszy na bieżące wydatki.

Dzięki Waszemu wsparciu i realizacji pierwszego, ale bardzo ważnego celu, będziemy mogli utrzymać dotychczasowy poziom.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Rozwijanie serwisu
Chcielibyśmy rozwijać serwis w szybszym tempie. Dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania.

Dodatkowe narzędzia, usługi oraz ludzie są w tej chwili poza naszym zasięgiem.

Zlecenie prac grafikowi, copywriter'owi czy profesjonalna kampania marketingowa to rzeczy, z których chcielibyśmy skorzystać.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, bo mocno wierzymy w wartość, którą niesie za sobą ten projekt.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 12000 zł miesięcznie
brakuje 12000 zł
Idziemy w to!
Chcemy, aby rozwijanie serwisu Rating24 było naszą pracą na pełen etat.

Mamy jeszcze kilka ciekawych pomysłów, które chcielibyśmy wdrożyć:
Analogiczne do naszego istniejącego skanera (allegro.rating24.pl) - narzędzie dla portali ze sprzedażą pojazdów czy też rating zagranicznych firm - narzędzie, które pomoże bezpieczniej dokonywać zakupów w serwisach zagranicznych typu AliExpress, Ebay czy Amazon.

O Autorze

Rating24 - serwis, w którym za darmo prześwietlisz firmę

Opinie, aktywności w serwisach społecznościowych, uzyskane certyfikaty czy płynność finansowa - to tylko niektóre informacje, które monitorujemy dla Ciebie na temat każdej firmy działającej w sieci

Rating24.pl - źródła informacji

Zebrane informacje prezentowane są w formie czytelnego raportu podzielonego na odpowiednie sekcje.

Chcemy, aby serwis pozostał otwarty

nie chcemy, żeby było wymagane płatne konto do korzystania z podstawowych funkcji.

Naszym celem jest jak największa transparentność firm od których codziennie w sieci kupujemy towary/usługi. Tego typu ,,wywiad" jest obecnie najszybszą metodą na wykrycie potencjalnego oszusta w sieci. Tak, wiemy, nie przed każdym uda nam się ustrzec, ale robimy co w naszej mocy, aby jak najbardziej zminimalizować takie niebezpieczeństwo.

Przede wszystkim profilaktyka!

 


 

Dodatkowo narzędzie posiada skaner allegro

Na podstawie linku do aukcji pozwala on pobrać informacje o sprzedającym z wszystkich dostępnych źródeł, nie tylko z allegro.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

8 zł / miesiąc
patroni: 0
Stało się, jesteś naszym patronem! Dziękujemy. Dzięki Tobie nasz serwis będzie mógł nadal funkcjonować, serwery zostaną opłacone. Pomagasz nam osiągnąć wyznaczone cele. Masz uwagi/pomysły? Daj nam znać, odezwiemy się.
Zostań patronem
16 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za wsparcie projektu. Możemy dalej rozwijać nasz serwis. O serwery jesteśmy spokojni. W ramach podziękowań dodamy Cię do listy naszych patronów, która będzie dostępna na naszej stronie. Oczywiście za Twoją zgodą.
Zostań patronem
32 zł / miesiąc
patroni: 0
Stajesz się naszym patronem z przywilejami. Co to oznacza? Do podziękowań za wsparcie dostaniesz konto Premium w naszym serwisie, a z nim wiele funkcji normalnie niedostępnych – monitorowanie, jeszcze więcej danych statystycznych i historycznych, historię Twoich wyszukiwań.

Zostań patronem
64 zł / miesiąc
patroni: 0
Do wyżej wymienionych korzyści, dostaniesz konto Partnerskie, które umożliwia pozostanie „opiekunem” profilu, na przykład swojej własnej firmy. Opiekun ma możliwość zarządzania profilem firmy.
Cały zespół Rating24 nie może się doczekać, żeby Ci podziękować. Dzięki Tobie jesteśmy i rozwijamy się w dobrym kierunku.
Zostań patronem
128 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Na tym progu dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, gdzie ludzie z branży e-commerce, BIG DATA, FinTech Startup, dzielą się ze sobą wiedzą i doświadczeniem.
Dodatkowo, jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań w dostępie do dużych ilości danych, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci gotowe rozwiązania, oczywiście w zakresie kompetencji Rating24.
Super, że z nami jesteś, dziękujemy za to.

Zostań patronem
256 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Witaj w naszym najwyższym progu. Do wszystkich opcji z niższych progów dodajemy wyróżnienie profilu, którego jesteś opiekunem, Będzie on promowany, podczas wyszukiwania, jako ,,alternatywa" dla firm z Twojej branży.
Fajnie, że wierzysz w nasz projekt. Podziękujemy Ci na naszym profilu na Facebook'u.
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK