Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Rating24 to serwis, gdzie można w jednym miejscu prześwietlić firmę pod wieloma względami, za darmo. Opinie, aktywności w serwisach społecznościowych, uzyskane certyfikaty, czy płynność finansowa - to tylko niektóre z informacji, które monitorujemy dla Ciebie na temat każdej firmy działającej w siec

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 500 zł
Utrzymanie serwisu
Nasz serwis, żeby funkcjonować potrzebuje dodatkowych funduszy na bieżące wydatki.

Dzięki Waszemu wsparciu i realizacji pierwszego, ale bardzo ważnego celu, będziemy mogli utrzymać dotychczasowy poziom.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 5000 zł
Rozwijanie serwisu
Chcielibyśmy rozwijać serwis w szybszym tempie. Dostarczać jeszcze lepsze rozwiązania.

Dodatkowe narzędzia, usługi oraz ludzie są w tej chwili poza naszym zasięgiem.

Zlecenie prac grafikowi, copywriter'owi czy profesjonalna kampania marketingowa to rzeczy, z których chcielibyśmy skorzystać.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, bo mocno wierzymy w wartość, którą niesie za sobą ten projekt.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 12000 zł miesięcznie
brakuje 12000 zł
Idziemy w to!
Chcemy, aby rozwijanie serwisu Rating24 było naszą pracą na pełen etat.

Mamy jeszcze kilka ciekawych pomysłów, które chcielibyśmy wdrożyć:
Analogiczne do naszego istniejącego skanera (allegro.rating24.pl) - narzędzie dla portali ze sprzedażą pojazdów czy też rating zagranicznych firm - narzędzie, które pomoże bezpieczniej dokonywać zakupów w serwisach zagranicznych typu AliExpress, Ebay czy Amazon.

O Autorze

Rating24 - serwis, w którym za darmo prześwietlisz firmę

Opinie, aktywności w serwisach społecznościowych, uzyskane certyfikaty czy płynność finansowa - to tylko niektóre informacje, które monitorujemy dla Ciebie na temat każdej firmy działającej w sieci

Rating24.pl - źródła informacji

Zebrane informacje prezentowane są w formie czytelnego raportu podzielonego na odpowiednie sekcje.

Chcemy, aby serwis pozostał otwarty

nie chcemy, żeby było wymagane płatne konto do korzystania z podstawowych funkcji.

Naszym celem jest jak największa transparentność firm od których codziennie w sieci kupujemy towary/usługi. Tego typu ,,wywiad" jest obecnie najszybszą metodą na wykrycie potencjalnego oszusta w sieci. Tak, wiemy, nie przed każdym uda nam się ustrzec, ale robimy co w naszej mocy, aby jak najbardziej zminimalizować takie niebezpieczeństwo.

Przede wszystkim profilaktyka!

 


 

Dodatkowo narzędzie posiada skaner allegro

Na podstawie linku do aukcji pozwala on pobrać informacje o sprzedającym z wszystkich dostępnych źródeł, nie tylko z allegro.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

8 zł / miesiąc
patroni: 0
Stało się, jesteś naszym patronem! Dziękujemy. Dzięki Tobie nasz serwis będzie mógł nadal funkcjonować, serwery zostaną opłacone. Pomagasz nam osiągnąć wyznaczone cele. Masz uwagi/pomysły? Daj nam znać, odezwiemy się.
Zostań patronem
16 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy za wsparcie projektu. Możemy dalej rozwijać nasz serwis. O serwery jesteśmy spokojni. W ramach podziękowań dodamy Cię do listy naszych patronów, która będzie dostępna na naszej stronie. Oczywiście za Twoją zgodą.
Zostań patronem
32 zł / miesiąc
patroni: 0
Stajesz się naszym patronem z przywilejami. Co to oznacza? Do podziękowań za wsparcie dostaniesz konto Premium w naszym serwisie, a z nim wiele funkcji normalnie niedostępnych – monitorowanie, jeszcze więcej danych statystycznych i historycznych, historię Twoich wyszukiwań.

Zostań patronem
64 zł / miesiąc
patroni: 0
Do wyżej wymienionych korzyści, dostaniesz konto Partnerskie, które umożliwia pozostanie „opiekunem” profilu, na przykład swojej własnej firmy. Opiekun ma możliwość zarządzania profilem firmy.
Cały zespół Rating24 nie może się doczekać, żeby Ci podziękować. Dzięki Tobie jesteśmy i rozwijamy się w dobrym kierunku.
Zostań patronem
128 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Na tym progu dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, gdzie ludzie z branży e-commerce, BIG DATA, FinTech Startup, dzielą się ze sobą wiedzą i doświadczeniem.
Dodatkowo, jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań w dostępie do dużych ilości danych, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci gotowe rozwiązania, oczywiście w zakresie kompetencji Rating24.
Super, że z nami jesteś, dziękujemy za to.

Zostań patronem
256 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Witaj w naszym najwyższym progu. Do wszystkich opcji z niższych progów dodajemy wyróżnienie profilu, którego jesteś opiekunem, Będzie on promowany, podczas wyszukiwania, jako ,,alternatywa" dla firm z Twojej branży.
Fajnie, że wierzysz w nasz projekt. Podziękujemy Ci na naszym profilu na Facebook'u.
Zostań patronem