Strefa Patrona:

Autor
13

patronów

306 zł

miesięcznie

5546 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
163
miesięczne wsparcie
165
liczba patronów

  Twórca najlepszych czołówek w światowym podcastingu*. Skrajnie Ubogi™ montażysta podcastu Rozgrywka. Z resztą sami wiecie najlepiej. (* - wg słuchaczy podcastu Rozgrywka)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 10 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Acziwment Anlokt
Tu się wpisuje jakieś cele. To pierwszy dam niski, żeby przynajmniej on został spełniony. Nie będzie siary że się nie udało, no i będzie z czego dorzucić się na Codzienniki :)
0%
79 %
100%
osiągnięto 79%
cel: 384 zł miesięcznie
brakuje 78 zł
Będę grał w grę :D
It's over 9000*!!! Kupię skarbonkę i zacznę odkładać na PlayStation 3, nowego Dżiforsa z Radeonem i najwyższe progi w Humblach! Będę szczęśliwszy niż Kazz w latach 90-tych!

* - japońskich Jenów.
0%
28 %
100%
osiągnięto 28%
cel: 1080 zł miesięcznie
brakuje 774 zł
Uff, już więcej nie mogę...
4K? Nacocito. Wystarczy zwykłe FHD, i to nawet ten krótszy bok. Co ja zrobię z taką kupą pieniędzy? Chyba postawię pierwszą kolejkę na kolejnym Rozgrywka Party. Na szczęście nie ma najmniejszych szans żeby osiągnąć ten cel*.

* - w przypadku wystąpienia anomalii powszechnie nazywanej "cudem" nie można wykluczyć, iż nie pojawi się kolejny cel, z ww. kwotą 4K, i obietnicą zakupu biletów PKP** wszystkim zainteresowanym przybyciem na kolejne Rozgrywka Party. Just sayin'.
** - połączenie ekonomiczne, druga klasa, bez kuszetki i miejscówki, może zaistnieć konieczność przesiadki.

O Autorze

 

Uwaga, będzie marketingowy bełkot, czyli to, co kocham najbardziej ;)

 

To wszystko wina Cooldana i tych jego Codzienników! Kiedyś to był temat tabu, a teraz gdzie się nie odwrócić, tam jakiś podcast zbiera do kapelusza. Jak wszyscy zbierają, to ja też! Koledzy Redaktorzy stwierdzili, że przy podcaście i tak ja mam najwięcej roboty, więc dali mi swoje błogosławieństwo na ten profil.

W grudniu 2013 Rozgrywka wkroczyła w nową erę - lepszej jakości audio, wycyzelowanych wejściówek czy długich bloopersów. Można by powiedzieć "montaż prawie z prawdziwego zdarzenia". Często bywa męczący i zniechęcający, ale efekt końcowy wynagradza te wszystkie trudy. Ale mimo to, jeśli do końca miesiąca nie otrzymam miliona złot... A nieee, nie ta akcja. Ta akcja jest oczywista - dobrowolne wsparcie ulubionego podcastowego montera, który jest naprawdę wdzięczny za takie docenienie jego roboty. Z resztą, co ja się będę rozpisywać, wiadomo o co chodzi :) Wsparcie jest obligatorynje i warunkuje powstawanie kolejnych odcin... A nie, znowu nie ta akcja. Show me the mo... Nie, też nie to. Jeszcze nigdy tak wielu... Nie no. Spadam stąd. Kolejny odcinek sam się nie zmontuje.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

6 zł / miesiąc
patroni: 1
Skrajnie ubogo. Nie oszukujmy się, jedyne co mogę powiedzieć to... piona brachu! Jam przecież też jest z Zakonu Cebuli! Aby więc podnieść rangę tego daru chciałem przynajmniej kwotę ustawić zakapiorską, ale system nie pozwolił dodawać nic po przecinku, więc zaokrągliłem po cebulowemu - w dół!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 6
Dycha - jak za numer ulubionego czasopisma o grach, albo jak za zdrowe, syte śniadanie. A po zdrowym, sytym śniadaniu o wiele lepiej się pracuje. Ba, w ogóle się pracuje, bo bez śniadania montażysta przymiera głodem. Pamiętaj, swoją niepozorną dychą dajesz montażyście siłę do montowania twoich ulubionych Rozgrywek!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 3
30zł to już kawał abonamentu - przy odrobienie cierpliwości może uzbieram na PS3 i zagram w końcu w te Unchartedy, Last Of Usy i Yakuzy. Za taką pomoc odpłacę się specjalnie zmontowanymi pozdrowieniami na końcu podcastu. A na kolejnej Rozgrywka Party możecie liczyć na limitowane naklejki sponsorskie. Coś tam się wykombinuje. W każdym razie - wielki dzięki, z takim wsparciem aż chce się miksować intra i ciąć bloopersy!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 256
Rzucam pracę, kupuję jacht i żyję z darowizn do końca życia*. Każdy na tyle szalony, by szastać taką fortuną, zasługuje na miano Patrona Montażu. Poza ogromną satysfakcją z dobrego uczynku, i moją dozgonną wdzięcznością, czeka go wyróżnienie we wspomnianych specjalnie zmontowanych pozdrowieniach, oraz indywidualna naklejka patrona montażu. To wsparcie godne największego fana, a jeśli znasz jeszcze innych milionerów, to też zachęć ich do słuchania Rozgrywki ;)

* - jeśli próg osiągnie limit użytkowników
Zostań patronem

Najnowsi Patroni