Strefa Patrona:

Autor
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
11

patronów

262 zł

miesięcznie

4552 zł

łącznie

Twórca najlepszych czołówek w światowym podcastingu*. Skrajnie Ubogi™ montażysta podcastu Rozgrywka. Z resztą sami wiecie najlepiej. (* - wg słuchaczy podcastu Rozgrywka)

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 10 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Acziwment Anlokt
Tu się wpisuje jakieś cele. To pierwszy dam niski, żeby przynajmniej on został spełniony. Nie będzie siary że się nie udało, no i będzie z czego dorzucić się na Codzienniki :)
0%
68 %
100%
osiągnięto 68%
cel: 384 zł miesięcznie
brakuje 122 zł
Będę grał w grę :D
It's over 9000*!!! Kupię skarbonkę i zacznę odkładać na PlayStation 3, nowego Dżiforsa z Radeonem i najwyższe progi w Humblach! Będę szczęśliwszy niż Kazz w latach 90-tych!

* - japońskich Jenów.
0%
24 %
100%
osiągnięto 24%
cel: 1080 zł miesięcznie
brakuje 818 zł
Uff, już więcej nie mogę...
4K? Nacocito. Wystarczy zwykłe FHD, i to nawet ten krótszy bok. Co ja zrobię z taką kupą pieniędzy? Chyba postawię pierwszą kolejkę na kolejnym Rozgrywka Party. Na szczęście nie ma najmniejszych szans żeby osiągnąć ten cel*.

* - w przypadku wystąpienia anomalii powszechnie nazywanej "cudem" nie można wykluczyć, iż nie pojawi się kolejny cel, z ww. kwotą 4K, i obietnicą zakupu biletów PKP** wszystkim zainteresowanym przybyciem na kolejne Rozgrywka Party. Just sayin'.
** - połączenie ekonomiczne, druga klasa, bez kuszetki i miejscówki, może zaistnieć konieczność przesiadki.

O Autorze

 

Uwaga, będzie marketingowy bełkot, czyli to, co kocham najbardziej ;)

 

To wszystko wina Cooldana i tych jego Codzienników! Kiedyś to był temat tabu, a teraz gdzie się nie odwrócić, tam jakiś podcast zbiera do kapelusza. Jak wszyscy zbierają, to ja też! Koledzy Redaktorzy stwierdzili, że przy podcaście i tak ja mam najwięcej roboty, więc dali mi swoje błogosławieństwo na ten profil.

W grudniu 2013 Rozgrywka wkroczyła w nową erę - lepszej jakości audio, wycyzelowanych wejściówek czy długich bloopersów. Można by powiedzieć "montaż prawie z prawdziwego zdarzenia". Często bywa męczący i zniechęcający, ale efekt końcowy wynagradza te wszystkie trudy. Ale mimo to, jeśli do końca miesiąca nie otrzymam miliona złot... A nieee, nie ta akcja. Ta akcja jest oczywista - dobrowolne wsparcie ulubionego podcastowego montera, który jest naprawdę wdzięczny za takie docenienie jego roboty. Z resztą, co ja się będę rozpisywać, wiadomo o co chodzi :) Wsparcie jest obligatorynje i warunkuje powstawanie kolejnych odcin... A nie, znowu nie ta akcja. Show me the mo... Nie, też nie to. Jeszcze nigdy tak wielu... Nie no. Spadam stąd. Kolejny odcinek sam się nie zmontuje.

Zostań Patronem

6 zł / miesiąc
patroni: 2
Skrajnie ubogo. Nie oszukujmy się, jedyne co mogę powiedzieć to... piona brachu! Jam przecież też jest z Zakonu Cebuli! Aby więc podnieść rangę tego daru chciałem przynajmniej kwotę ustawić zakapiorską, ale system nie pozwolił dodawać nic po przecinku, więc zaokrągliłem po cebulowemu - w dół!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 4
Dycha - jak za numer ulubionego czasopisma o grach, albo jak za zdrowe, syte śniadanie. A po zdrowym, sytym śniadaniu o wiele lepiej się pracuje. Ba, w ogóle się pracuje, bo bez śniadania montażysta przymiera głodem. Pamiętaj, swoją niepozorną dychą dajesz montażyście siłę do montowania twoich ulubionych Rozgrywek!
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 2
30zł to już kawał abonamentu - przy odrobienie cierpliwości może uzbieram na PS3 i zagram w końcu w te Unchartedy, Last Of Usy i Yakuzy. Za taką pomoc odpłacę się specjalnie zmontowanymi pozdrowieniami na końcu podcastu. A na kolejnej Rozgrywka Party możecie liczyć na limitowane naklejki sponsorskie. Coś tam się wykombinuje. W każdym razie - wielki dzięki, z takim wsparciem aż chce się miksować intra i ciąć bloopersy!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 256
Rzucam pracę, kupuję jacht i żyję z darowizn do końca życia*. Każdy na tyle szalony, by szastać taką fortuną, zasługuje na miano Patrona Montażu. Poza ogromną satysfakcją z dobrego uczynku, i moją dozgonną wdzięcznością, czeka go wyróżnienie we wspomnianych specjalnie zmontowanych pozdrowieniach, oraz indywidualna naklejka patrona montażu. To wsparcie godne największego fana, a jeśli znasz jeszcze innych milionerów, to też zachęć ich do słuchania Rozgrywki ;)

* - jeśli próg osiągnie limit użytkowników
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów