Avatar użytkownika

Rugby Club Częstochowa

0
patronów
0 
miesięcznie
2 740 
łącznie
0
patronów
0 zł 2 740 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Patron brązowy
Nawet najmniejsza wpłata pomoże nam w realizacji naszych zadań. W skali roku pozwoli nam ona na np. druk dyplomów na turniej Częstochowskiej Ligi Rugby.

Nagroda: Pojawienie się na comiesięcznej liście Patronów na fanpage'u RCC.
10 zł miesięcznie
Patron srebrny
Mała suma a cieszy - w skali roku pozwoli nam ona na np. zakup dwóch piłek do rugby.

Nagroda: Pojawienie się na comiesięcznej liście Patronów na fanpage'u RCC.
25 zł miesięcznie
Patron złoty
Przyjemna kwota - w skali roku pozwoli nam ona na np. zakup pucharów dla najlepszych drużyn Częstochowskiej Ligi Rugby

Nagroda: Pojawienie się na comiesięcznej liście Patronów na fanpage'u RCC. Po roku wspierania otrzymuje koszulkę treningową RCC.
50 zł miesięcznie
Patron platynowy
Duża suma, to i duże możliwości - w skali roku pozwoli nam ona np. sfinansować wyjazd na turniej na Śląsku.

Nagroda: Pojawienie się na comiesięcznej liście Patronów na fanpage'u RCC. Po roku wsparcia otrzymuje piłkę do rugby z logo RCC.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rugby Club Częstochowa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Rugby Club Częstochowa szkoli dzieci i młodzież od 7 roku życia w górę. Bierzemy udział w turniejach dziecięcych i młodzieżowych w całej Polsce. Organizujemy rozgrywki międzyszkolne w Rugby Tag w Częstochowie. Oprócz tego posiadamy drużynę seniorską.

Jesteśmy istniejącym od 14 lat klubem rugby w Częstochowie. Od 12 lat prowadzimy szkolenie dzieci i młodzieży od 7 roku życia w górę. Jest to obecnie nasza główna działalność. W klubie trenuje około setki dzieci. Biorą oni udział w turniejach rozgrywanych w całej Polsce.

Ponadto zajmujemy się organizacją Częstochowskiej Ligi Rugby - cyklu turniejów międzyszkolnych w rugby tag. Szkolimy również nauczycieli i doposażamy szkoły w sprzęt sportowy.

W klubie trenuje również sekcja seniorów, która wiosną 2021 roku wróciła do oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Rugby i występuje w turniejach Polskiej Ligi Rugby7.

 

Cele Autora

Uśmiechnięte dzieci grające w rugby
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Wsparcie na poziomie 500zł na miesiąc pozwoli nam na zabezpieczenie naszych dotychczasowych działań, a co za tym idzie utrzymaniu uśmiechu na twarzach trenujących u nas dzieci i tych grających w zawodach międzyszkolnych.
Bardzo uśmiechnięte dzieci grające w rugby
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Wsparcie na poziomie 1000zł na miesiąc pozwoli nam na zabezpieczenie naszych dotychczasowych działań, a także rozwijanie ich - co za tym idzie powiększenie uśmiechu na twarzach trenujących u nas dzieci i tych grających w zawodach międzyszkolnych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rugby Club Częstochowa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Krzysztof Masal
Krzysztof Masal
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.