Rugby Club Częstochowa

W Patronite od 08.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1982

Liczba Patronów: 2833

Zostań Patronem
1 patron
50 miesięcznie
1 690 łącznie
Rugby Club Częstochowa szkoli dzieci i młodzież od 8 roku życia w górę. Bierzemy udział w turniejach dziecięcych i młodzieżowych w całej Polsce. Organizujemy rozgrywki międzyszkolne w Rugby Tag w Częstochowie.

O Autorze

Jesteśmy istniejącym od 13 lat klubem rugby w Częstochowie. Od 11 lat prowadzimy szkolenie dzieci i młodzieży od 8 roku życia w górę. Jest to obecnie nasza główna działalność. W klubie trenuje około setki dzieci. Biorą oni udział w turniejach rozgrywanych w całej Polsce.

Ponadto zajmujemy się organizacją Częstochowskiej Ligi Rugby - cyklu turniejów międzyszkolnych w rugby tag. Szkolimy również nauczycieli i doposażamy szkoły w sprzęt sportowy.

W klubie trenuje również sekcja seniorów, która wiosną 2021 roku wróciła do oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Rugby i występuje w turniejach Polskiej Ligi Rugby7.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika