Strefa Patrona:

24

patronów

340 zł

miesięcznie

3645 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
160
miesięczne wsparcie
108
liczba patronów

  Elf Pogardy. Żona Thranduila. Kurczak Zła. Bloguję od dziewięciu lat, czasem o poszukiwaniu sensu życia, a czasem o sukienkach z Zary. Głęboko wierzę, że lepiej być dziwnym niż nie być dziwnym i sprzedaję to przesłanie światu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
34 %
100%
osiągnięto 34%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 660 zł
Kultura Pogardy
Zacznę chodzić na wszystkie londyńskie wystawy, które mnie interesują. Będę także o nich pisać.

Wykupię karnet na ścianę wspinaczkową, będę zatem zdrowsza i szczęśliwsza, więc i content stanie się lepszy. Poza tym z pewnością starczy na wycieczki poza Londyn, które także opiszę.
Ta suma gwarantuje lepszego i szczęśliwszego Elfa Pogardy. Co automatycznie oznacza tworzenie ciekawszego contentu.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4660 zł
Najdroższy burger w Londynie
Mniej więcej tyle kosztuje. Podany jest w powlekanej złotem bułce. Jestem tego warta.

A zupełnie serio - to ten moment, kiedy zaczynam myśleć, że może czas żyć z pisania. Mogę zatem skupić się na mojej powieści, a w razie problemów ze znalezieniem wydawcy (moja preferowana opcja) zainwestować w self publishing.

Dla patronów przygotuję serię live odnośnie inspiracji i procesów jej powstawania.
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 6660 zł
Szkocja
Rzucam pracę i jadę żyć wśród owiec. Przynajmniej na miesiąc. A potem żyć gdziekolwiek indziej. Ale już bez pracy.

Po osiągnięciu tego progu mogę zająć się zawodowo blogowaniem, vlogowaniem i pisaniem książek.

Przy takim dochodzie mogę rozwinąć youtubowy kanał na temat życia w Wielkiej Brytanii (z moim wymarzonym przewodnikiem po najlepszych brytyjskich dworcach kolejowych!) i innych sukienkach z Zary. Albo czymkolwiek innym, o czym będziecie mieli ochotę słuchać.

O Autorze

Elf Pogardy. Żona Thranduila. Kurczak Zła.

 

Od ponad dziesięciu lat mieszkam w UK. Najpierw w Szkocji, potem w Surrey, teraz w Londynie. Pochodzę z Gdańska. Licencjat ze studiów filmowo-telewizyjnych i historii, magister studiów nad średniowieczem i renesansem na University of Glasgow.

 

Wiem dużo na temat średniowiecznej kultury dworskiej i ówczesnej etykiety oraz Gwiezdnych Wojen. Studia przydają mi się przede wszystkim do pisania interdyscyplinarnych tekstów na bloga, w których zastanawiam się nad tym, czy byłbyś seksowny w średniowieczu, czy poradziłbyś sobie na dworze Ludwika XIV albo czy Thranduil jest ideałem średniowiecznego władcy.

 

 

 

Oprócz sukienek z Zary lubię dinozaury (zwłaszcza mięsożerne, ale doceniam dyskretny urok diplodoka i triceratopsa), filmy kostiumowe (przede wszystkim oparte na powieściach Jane Austen, ale bądźmy szczerzy, obejrzę wszystko inne jeśli mi się to pokaże) i przebywanie we własnym fikcyjnym świecie. Wciąż wierzę, że jestem elfem. Cały rok czekam na Halloween, bo uwielbiam wymyślać kostiumy.

 

Przy całym zachwycie fantazyjnym światem w moim głowie i w tekstach kultury, które konsumuję, wciąż uważam, że najważniejszym tekstem jaki napisałam jest ten o depresji.  Na blogu próbuję pokazać, że będąc nieśmiałym introwertykiem z kompleksami, da się żyć i to całkiem fajnie. Otwarcie mówię o moich słabościach i próbuję je oswoić.

 

Piszę dla przyjemności od jakichś osiemnastu lat, a opcję patronatu nad blogiem widzę jako pierwszy krok do tego, żeby ta przyjemnośc mogła stać się sposobem na życie. 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 2
Przysłowiowy funt.

Jak w znanym przysłowiu "ten blog jest funta (kłaków nie) wart". Jeśli zechcesz wysłać mi funta co miesiąc, pięknie Ci odpiszę i podziękuję.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 14
Paczka żelków.

Nie ma niczego lepszego do jedzenia na kanapie pod kocem niż żelki.
Dostajesz zdjęcie żelek i podziękowania, a Twoje nazwisko pojawi się na blogu w zakładce "Patroni".

Dodatkowo dostajesz dostęp do zamkniętej grupy Komando Pogardy. Możemy tam rozmawiać o życiu albo o tym, że krasnoludy są głupie.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 7
To prawie mój codzienny lunch. Karmisz mnie. Cmok.

Ci Patroni dostaną wszystko co poprzednie progi, ponadto będą mieli możliwość przesłania mi sugestii tematów na wpis i zobowiązuję się raz na miesiąc wybrać przynajmniej jedną z tych sugestii i napisać na jej temat tekst.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
To już bilet do kina.

Dostajesz wszystko, co poprzednie progi. Dodatkowo, pozostając w temacie kulturalnym, raz na dwa miesiące możesz przesłać mi film, serial czy inny tekst kultury i ja o nim napiszę. Pod warunkiem, że nie są to klimaty Human Centipede...
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Powodzi się. Jedziemy do Brighton!

Dostajesz wszystko co poprzednicy oraz raz na dwa miesiące wpis na dowolny temat. Jeśli nie mam o tym temacie pojęcia, osobiście go sobie przedyskutujemy. Plus jeśli będę w Twoim mieście, stawiam kawę.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy