W Patronite od 02.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 457

Liczba Patronów: 1115

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
910 miesięcznie
22 620 łącznie
Jestem Rocker, domorosły muzykant mieszkający trochę w Łodzi, trochę w Warszawie. Gram na dzwonkach chromatycznych w podziemiu przy stacji metra Centrum, cały czas mając marzenia o wielkiej karierze rockmana i youtubera. Jestem eko – poruszam się pojazdami napędzanymi mięśniami rąk lub akumulatorami

O Autorze

Hej.

Z tej strony Przemysław Wrzeszcz alias Rocker. Część z przeglądających mój profil na pewno mnie kojarzy z grania na „stricie” w kilku polskich miastach. Obecnie zacumowałem w Warszawie, gdzie gram na dzwonkach w przejściu podziemnym pod skrzyżowaniem al. Jerozolimskich z Marszałkowską przy stacji metra Centrum, na ul. Chmielnej, Nowym Świecie lub Świętojańskiej.

Oprócz tego od ponad 20-stu lat staram się tworzyć muzykę. W 1994 i 1995 r. brałem udział w ogólnopolskich przeglądach twórczości młodzieży sprawnej inaczej w Busku – Zdrój z dosyć dobrym skutkiem, gdyż odpowiednio zdobyłem wyróżnienie, jako kompozytor oraz Pierwszą Nagrodę, jako kompozytor i autor tekstu. Obecnie „przesiadam” się na tworzenie muzyki przy pomocy wirtualnych instrumentów, jednak ogarniecie tego oprogramowania to jest wyższa szkoła jazdy;). Na razie w sieci można znaleźć tylko dwa moje wytwory. Oba są piosenkami napisanymi z okazji świąt Bożego Narodzenia dla fundacji „Spartanie Dzieciom”. Pierwsza z nich – „Magii czas” – jest w całości mojego autorstwa, ale w aranżacji Roberta Karpińskiego.

W drugiej „Gwiazdka” - byłem autorem tekstu.

A co oprócz muzyki?  Tworze filmiki na YouTube, w których chce pokazać moje życie, zainteresowania oraz poglądy na sprawy, które mnie interesują. Wszystko to z perspektywy osoby z niepełnosprawnością niepozwalającą na samodzielną egzystencje. Z tej perspektywy niektóre rzeczy widzi się wyraźniej, a niektórych się nie zauważa.

Plany? Jeśli zdrowie pozwoli chciałbym skoncentrować się na produkcji muzycznej oraz na tworzeniu treści na YouTube. Mam w głowie kilka pomysłów, choćby na ukazanie życia „ulicznego” przy użyciu kamery, (której nomen-omen jeszcze nie mam). Parę osób namawia mnie także na napisanie autobiografii. To wszystko wymaga dużej ilości czasu wolnego, który teraz tracę na pogoń za mamoną by przeżyć i mieć na rachunki i kredyt.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć na nowej drodze „kariery” to wiedz, że ja też chce i będę Ci bardzo dźwięczny :)

Pozdrawiam.

Rocker.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Nicholas  Siekierski
Nicholas Siekierski
Próg: 500 zł
Olga Pietrzak
Olga Pietrzak
Próg: 10 zł
Marta Zawadzka
Marta Zawadzka
Próg: 20 zł
Dominika Zołotarew
Dominika Zołotarew
Próg: 10 zł
Paulina Różańska
Paulina Różańska
Próg: 10 zł
Małgorzata Siłka
Małgorzata Siłka
Próg: 50 zł