W Patronite od 02.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 363

Liczba Patronów: 818

Zostań Patronem
13 patronów
1 050 miesięcznie
14 160 łącznie
Jestem Rocker, domorosły muzykant mieszkający trochę w Łodzi, trochę w Warszawie. Gram na dzwonkach chromatycznych w podziemiu przy stacji metra Centrum, cały czas mając marzenia o wielkiej karierze rockmana i youtubera. Jestem eko – poruszam się pojazdami napędzanymi mięśniami rąk lub akumulatorami

O Autorze

Hej.

Z tej strony Przemysław Wrzeszcz alias Rocker. Część z przeglądających mój profil na pewno mnie kojarzy z grania na „stricie” w kilku polskich miastach. Obecnie zacumowałem w Warszawie, gdzie gram na dzwonkach w przejściu podziemnym pod skrzyżowaniem al. Jerozolimskich z Marszałkowską przy stacji metra Centrum, na ul. Chmielnej, Nowym Świecie lub Świętojańskiej.

Oprócz tego od ponad 20-stu lat staram się tworzyć muzykę. W 1994 i 1995 r. brałem udział w ogólnopolskich przeglądach twórczości młodzieży sprawnej inaczej w Busku – Zdrój z dosyć dobrym skutkiem, gdyż odpowiednio zdobyłem wyróżnienie, jako kompozytor oraz Pierwszą Nagrodę, jako kompozytor i autor tekstu. Obecnie „przesiadam” się na tworzenie muzyki przy pomocy wirtualnych instrumentów, jednak ogarniecie tego oprogramowania to jest wyższa szkoła jazdy;). Na razie w sieci można znaleźć tylko dwa moje wytwory. Oba są piosenkami napisanymi z okazji świąt Bożego Narodzenia dla fundacji „Spartanie Dzieciom”. Pierwsza z nich – „Magii czas” – jest w całości mojego autorstwa, ale w aranżacji Roberta Karpińskiego.

W drugiej „Gwiazdka” - byłem autorem tekstu.

A co oprócz muzyki?  Tworze filmiki na YouTube, w których chce pokazać moje życie, zainteresowania oraz poglądy na sprawy, które mnie interesują. Wszystko to z perspektywy osoby z niepełnosprawnością niepozwalającą na samodzielną egzystencje. Z tej perspektywy niektóre rzeczy widzi się wyraźniej, a niektórych się nie zauważa.

Plany? Jeśli zdrowie pozwoli chciałbym skoncentrować się na produkcji muzycznej oraz na tworzeniu treści na YouTube. Mam w głowie kilka pomysłów, choćby na ukazanie życia „ulicznego” przy użyciu kamery, (której nomen-omen jeszcze nie mam). Parę osób namawia mnie także na napisanie autobiografii. To wszystko wymaga dużej ilości czasu wolnego, który teraz tracę na pogoń za mamoną by przeżyć i mieć na rachunki i kredyt.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć na nowej drodze „kariery” to wiedz, że ja też chce i będę Ci bardzo dźwięczny :)

Pozdrawiam.

Rocker.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Kamil Witkowski
Kamil Witkowski
50 zł miesięcznie
Olga Pietrzak
Olga Pietrzak
10 zł miesięcznie
zuz gromulska
zuz gromulska
20 zł miesięcznie
Paulina Różańska
Paulina Różańska
10 zł miesięcznie
Marta Zawadzka
Marta Zawadzka
20 zł miesięcznie
Dominika Zołotarew
Dominika Zołotarew
10 zł miesięcznie