Avatar użytkownika

Rocker

10
patronów
930 
miesięcznie
41 010 
łącznie
10
patronów
930 zł 41 010 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witaj w gronie moich Patronów.
Bardzo się cieszę, że chcesz wspierać moją twórczość. Dzięki takim osobom jak TY, mogę rozwijać skrzydła. Dziękuję!
Wybierając ten próg otrzymasz elektroniczny certyfikat mojego Patrona.
10 zł miesięcznie
Twoja ręka dokłada właśnie cegiełkę z obliczem Mieszka I. Dziękuję Ci za to, mój Patronie. W zamian oferuje Ci dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku „Drużyna Rockera”.
Chwilunia, to nie wszystko. Twoje nazwisko lub nick pojawi się na koniec każdego nowego mojego filmiku na YouTube oraz otrzymasz certyfikat z poprzedniego progu.
20 zł miesięcznie
Na arenę wkracza Bolek Chrobry, Dwukrotnie mocniejszy od swojego ojca Mieszka, który tutaj już nie mieszka.
A tak poważnie to wielkie dzięki za ten banknocik. W zamian otrzymasz pamiątkowy dyplom do powieszenia na ścianie oraz wszystkie rzeczy z poprzednich progów.
50 zł miesięcznie
Ło matko i córko! Kazik Wielki! Bardzo Ci dziękuję za Twoją hojność. Dzięki Tobie nie odłączą mi internetu i będę mógł dalej bawić się w youtubera.
Przyjmij ode mnie te skromne podarki z poprzednich progów oraz torbę ekologiczną z nadrukiem nawiązującym do mojej twórczości.
100 zł miesięcznie
Robi się poważnie. Suma trzycyfrowa, czyli Władzio Jagiełło. Moje serce jest przepełnione zachwytem i wdzięcznością, bo tak jak Jagiełło pokonał Krzyżaków, tak TY pokonujesz moje troski o jutrzejszy dzień. W podziękowaniu przyjmij koszulę wizytową z nadrukiem nawiązującym do mojej twórczości (możliwość zamiany na inną część garderoby) oraz podarki z poprzednich progów.
200 zł miesięcznie
O matulu. Serce mi prawie stanęło na widok króla Zygmunta I Starego. Naprawdę chcesz mi podarować mój Patronie ten banknot? Bo widzisz, musisz wiedzieć, że ten banknot to taka cegiełka, z której buduje rzecz bardzo mi abstrakcyjną, że niby stabilność finansową, wyobraź sobie.
Dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Przyjmij proszę w ramach wdzięczności wszystko z poprzednich progów oraz dodatkowo specjalny puchar lub szklaną statuetkę z grawerowanym napisem, poza tym raz na kwartał dostaniesz wybrane przez Ciebie zdjęcie na plastrze drewna w technice decoupage.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
3 dostępne miejsca
Nie budźcie mnie, proszę. Niech trwa ten piękny sen. Tylko raz w życiu widziałem na własne oczy króla Jana III Sobieskiego na banknocie. A jeśli to jawa a nie sen? Wtedy uznam Cię albo za kosmitę, albo kogoś, kto bardzo mnie lubi i ceni. Nie umiem słowami wyrazić swojej wdzięczności i nie ukrywam wzruszenia. Przyjmij proszę w ramach wdzięczności wszystko z poprzednich progów oraz raz w miesiącu zdecydujesz o temacie filmiku na moim kanale. Temat dowolny, aby był zgodny z prawem i nikogo nie obrażał. Może to być również Twój filmik.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Rocker w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem Rocker, domorosły muzykant mieszkający trochę w Łodzi, trochę w Warszawie. Gram na dzwonkach chromatycznych w podziemiu przy stacji metra Centrum, cały czas mając marzenia o wielkiej karierze rockmana i youtubera. Jestem eko – poruszam się pojazdami napędzanymi mięśniami rąk lub akumulatorami

Hej.

Z tej strony Przemysław Wrzeszcz alias Rocker. Część z przeglądających mój profil na pewno mnie kojarzy z grania na „stricie” w kilku polskich miastach. Obecnie zacumowałem w Warszawie, gdzie gram na dzwonkach w przejściu podziemnym pod skrzyżowaniem al. Jerozolimskich z Marszałkowską przy stacji metra Centrum, na ul. Chmielnej, Nowym Świecie lub Świętojańskiej.

Oprócz tego od ponad 20-stu lat staram się tworzyć muzykę. W 1994 i 1995 r. brałem udział w ogólnopolskich przeglądach twórczości młodzieży sprawnej inaczej w Busku – Zdrój z dosyć dobrym skutkiem, gdyż odpowiednio zdobyłem wyróżnienie, jako kompozytor oraz Pierwszą Nagrodę, jako kompozytor i autor tekstu. Obecnie „przesiadam” się na tworzenie muzyki przy pomocy wirtualnych instrumentów, jednak ogarniecie tego oprogramowania to jest wyższa szkoła jazdy;). Na razie w sieci można znaleźć tylko dwa moje wytwory. Oba są piosenkami napisanymi z okazji świąt Bożego Narodzenia dla fundacji „Spartanie Dzieciom”. Pierwsza z nich – „Magii czas” – jest w całości mojego autorstwa, ale w aranżacji Roberta Karpińskiego.

W drugiej „Gwiazdka” - byłem autorem tekstu.

A co oprócz muzyki?  Tworze filmiki na YouTube, w których chce pokazać moje życie, zainteresowania oraz poglądy na sprawy, które mnie interesują. Wszystko to z perspektywy osoby z niepełnosprawnością niepozwalającą na samodzielną egzystencje. Z tej perspektywy niektóre rzeczy widzi się wyraźniej, a niektórych się nie zauważa.

Plany? Jeśli zdrowie pozwoli chciałbym skoncentrować się na produkcji muzycznej oraz na tworzeniu treści na YouTube. Mam w głowie kilka pomysłów, choćby na ukazanie życia „ulicznego” przy użyciu kamery, (której nomen-omen jeszcze nie mam). Parę osób namawia mnie także na napisanie autobiografii. To wszystko wymaga dużej ilości czasu wolnego, który teraz tracę na pogoń za mamoną by przeżyć i mieć na rachunki i kredyt.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć na nowej drodze „kariery” to wiedz, że ja też chce i będę Ci bardzo dźwięczny :)

Pozdrawiam.

Rocker.

Cele Autora

STABILIZACJA, SPOKÓJ, UŚMIECH
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 2 570 zł brakuje
26%
Mój ryjek będzie często uśmiechnięty gdyż nie będę musiał się martwic o opłacenie czynszu, prądu, gazu, telefonu, internetu, czyli tego wszystkiego, co przeważnie spędza nam sen z powiek i dzięki temu więcej czasu będę miał na tworzenie treści na YouTube czy choćby muzyki.
TWÓRCZY RAJ.
  • 18 380 zł miesięcznie
  • 17 450 zł brakuje
5%
Raj. Ziemski raj. Ogromny spokój. W tej kwocie zawiera się poprzedni cel oraz fachowcy-opiekunowie, którzy odciążą moją rodzinkę w opiece nade mną. Że drogo? Ano drogo, bo 20 zł na godz. 24h/dobę. 31 dni w miesiącu. Jednak ta kwota pozwoli mi realizować wszelkie pomysły, takie jak na przykład podróże i relacjonowanie ich na YouTube, które bez profesjonalnych opiekunów nie miałyby szans na realizacje, gdyż zastępują mi nogi, ręce i czasami usta.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Rocker już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Olga Pietrzak
Olga Pietrzak
10 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Marek Wierzbicki
Marek Wierzbicki
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.