Rotfl Playing Games - RPGowy komiks internetowy

W Patronite od 11.10.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 448

liczba Patronów: 580

6 patronów
230 zł miesięcznie
7 395 zł łącznie

Nowa kampania!

500 zł

miesięcznie

46%

osiągnięto

270 zł

brakuje

Jak wspominaliśmy w komentarzach na stronie oraz na naszym profilu, opowieść o walce z Czarcim Panem, którą obecnie czytacie, ma swój scenariusz, który w pewnym momencie się kończy. Jednak każda drużyna RPG po tym jak odpocznie po zakończonej kampanii, ma ochotę na kolejną. W głowie GrEgera powoli rysują się dalsze losy naszych nie zawsze sympatycznych bohaterów :) Jeśli przekroczymy ten próg, projekt będzie dalej rozwijany - nowy scenariusz, poprawiona grafika, nowe rozwiązania na naszej stronie, dzięki którym fanii będą bliżej komiksu oraz tłumaczenia na język angielski.

Gra cRPG

2 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

1 770 zł

brakuje

Mało kto wie, że komiks RotflPG powstał jako pewien substytut gry tworzonej w RPG Makerze, pt. Bastion. Projekt gry był mocno zaawansowany ale przepadł wraz ze śmiercią dysku twardego w 2004 roku. Powyżej tego progu, team RotflPG zakupi nową wesję RPG makera aby stworzyć grę w konwencji jRPG z bohaterami komiksu.

RotflPG na pełen etat!

6 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

5 770 zł

brakuje

Żarty się skończyły. RotflPG nie jest już dziwnym, nerdowskim hobby GrEgera. Rzuca on pracę i wyjeżdża w Bieszczady... :D Po czym wraca i ze wsparciem swojej drużyny, zajmuje się RotflPG na pełen etat. Od teraz możecie domagać się nowych odcinków, a on nie może Wam już odpowiedzieć: wuluzujcie... mam przecież swoje życie!

Koszty utrzymania strony

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Opłaty związane z utrzymaniem serwera, domen oraz przypisanych do nich programów (np. anty-spamowego). Przy tym progu komiks będzie sam się utrzymywał i autorzy nie będą musieli dopłacać do swojego hobby :)

Nowy photoshop i częstsze aktualizacje.

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Po przekroczeniu tego progu GrEger będzie mógł zasubskrybować nowego Photoshopa na komputerze służbowym. Dzięki temu uzyska możliwość tworzenia nowych odcinków w wolnych chwilach w pracy, co przełoży się na częstsze aktualizacje.