Avatar użytkownika

RPGowa Alchemia

12
patronów
220 
miesięcznie
13 710 
łącznie
12
patronów
220 zł 13 710 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Uczeń Alchemika

Przede wszystkim dziękuje za twoje wsparcie.
Wspierając ten próg - wspierasz działalność Alchemii, a jednocześnie uzyskujesz dostęp do zamkniętej grupy dla patronów, możliwość brania udziału w ankietach i dostęp do specjalnych materiałów Alchemii.
Oprócz tego twoje imię bądź pseudonim pojawi się na specjalnej zakładce na stronie Alchemii.
20 zł miesięcznie
Czeladnik Alchemika

Przede wszystkim dziękuje za twoje wsparcie.
Wspierając ten próg - wspierasz działalność Alchemii, a przy okazji dostęp do zamkniętej grupy dla Patronów, możliwość brania udziału w ankietach i przedpremierowy dostęp do alchemicznych materiałów oraz możliwość brania udziału w comiesięcznych specjalnych konkursach z nagrodami dla Patronów.
Oprócz tego twoje imię bądź pseudonim pojawi się na specjalnej zakładce na stronie Alchemii.
50 zł miesięcznie
Alchemiczny Mecenas

Dziękuje serdecznie za wsparcie Alchemii
Próg ten jest dla Ciebie jeżeli po prostu chcesz wesprzeć Alchemię, bo uważasz, że robimy dobrą robotę i nie oczekujesz nic w zamian.
Jeżeli jednak będziesz miał ochotę, dodam Cię do specjalnej zamkniętej grupy na Facebooku, a Twoje imię bądź pseudonim pojawi się na specjalnej zakładce na stronie Alchemii.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
4 dostępne miejsca
Alchemiczne Laboratorium

Serdecznie dziękuję Ci za wsparcie Alchemii.
Wspierając ten próg uzyskujesz wszelkie bonusy z progu Czeladnik Alchemika.
Dodatkowo specjalnie dla Ciebie i trzech graczy, których zbierzesz, poprowadzę raz w miesiącu sesję on-line w wybranym wspólnie systemie.
Oprócz tego twoje imię bądź pseudonim twoje i twoich współgraczy pojawi się na specjalnej zakładce na stronie Alchemii.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora RPGowa Alchemia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Krzysztof Rudek, ale większość z was kojarzy mnie zapewne Jaxę i od kilku lat prowadzę bloga "RPGowa Alchemia".
Zajmuję się na nim recenzowaniem większych i mniejszych nowości wydawniczych, oraz szeroko pojętą RPGową publicystyką oraz doradzam co robić, by być lepszym MG i graczem.

Witaj na Patronite RPGowej Alchemii!!

 

Postanowiłem otworzyć Patronite, bo chciałbym jeszcze bardziej rozwinąć RPGową Alchemię i poprawić jakość pojawiających się treści dodatkowych oraz materiałów video. Planuje to od dłuższego czasu jednak obecna sytuacja gospodarczo-epidemiologiczna skutecznie drenuje ze mnie wszelkie zasoby finansowe.

Z waszą pomocą chciałbym bardziej sprofesjonalizować Alchemię i uczynić ją jeszcze przyjaźniejszą, a przy okazji dać wam okazję do większego zaangażowania się w naszą pracę i szansę na decydowanie o przyszłości Alchemii.

 

 

 

Co zyskam jako wspierający?

Wszyscy wspierający otrzymują:

 • Dostęp do grupy dla Patronów
 • Raz w miesiącu ekskluzywną mapkę lub zaprojektowaną kartę postaci dostępną tylko dla wspierających
 • (Gdy Patronite przekroczy 15 wspierających) Raz w miesiącu sesja online dla patronów.

Od progu Czeladnik Alchemika również:

 • Comiesięczne konkursy tylko dla patronów, w których wygrać będzie można podręcznik!

   

Co jeszcze?

ALCHEMICZNE KONSULTACJE DLA MISTRZÓW GRY!

 • Masz problem z napisaniem sesji? Potrzebujesz pomocy z rozwiązaniem jakiegoś rpgowego problemu?  Zostając patronem będziesz mógł korzystać z mojego doświadczenia - prowadzę ponad ćwierć wieku i rozegrałem tysiące godzin sesji w różnych systemach konwencjach i z różnymi graczami. Jest więc duża szansa, że już kiedyś natknąłem się na podobny problem, albo po prostu wiem jak go rozwiązać.
 • Chcesz zagrać w coś nowego? Szukasz gry, która może Ci się spodobać? Tu również służę pomocą. Gram zarówno w duże i małe gry i przeczytałem ich naprawdę sporo. Postaram się pomóc Ci dobrać coś, co pomoże Ci zrealizować twoje rpgowe pomysły!

 

Moje RPGowe portfolio?

Prowadzę gry RPG praktycznie nieprzerwanie od ponad ćwierć wieku. Mam na koncie conajmniej kilka tysięcy godzin poprowadzonych sesji i poznałem w tym około 200 różnych mniejszych i większych gier. Cały czas jednak staram się obserwować rynek, grać w nowości i uczyć się zupełnie nowych sposobów na granie w gry fabularne.

RPGowa Alchemia

RPGowa Alchemia to moje ukochane fandomowe dziecko. To blog, który prowadzę od 10 lat, a od ponad dwóch rozwijam go bardzo intensywnie. Kiedyś nazywał się "Dziwacznym Blogiem Jaxy" jednak dwa lata temu sprawiłem mu rebranding. Od tamtej pory redakcja nieco się rozrosła i staramy się wrzucać nowe materiały (teksty lub materiały wideo) trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki.

Jako RPGowa Alchemia patronujemy licznym RPGowym projetkom - konkursowi dla drużyn Archipelag, rozlicznym konwentom, a także - a w zasadzie przedewszystkim - rozlicznym grom fabularnym, które ukazały się już na rynku lub dopiero nań zmierzają.

Cele Autora

Na surowce do kociołka
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 780 zł brakuje
22%
Korona przycisnęła mnie srogo. Pierwszy tysiączek pójdzie na uzupełnienie domowego budżetu tak bym nie musiał się bać co będzie za miesiąc
Na wyposażenie pracowni
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 1 780 zł brakuje
11%
Złote talary powyżej pierwszego progu zamierzam przeznaczyć na rozbudowę zaplecza Alchemii - oprogramowanie, a także lepszy sprzęt do realizacji bloga i kanału na Youtube

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora RPGowa Alchemia już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dobromir Stawicki
Dobromir Stawicki
20 zł
Anonimowy patron
20 zł
Kamil Baś
Kamil Baś
20 zł
Krzysztof Bernacki
Krzysztof Bernacki
10 zł
Dominik Komorowski
Dominik Komorowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.