Avatar użytkownika

Ruch Radzionków

1
patron
10 
miesięcznie
2 770 
łącznie
1
patron
10 zł 2 770 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Kawa z przyjacielem smakuje najlepiej! Dziesięć złotych to właśnie cena takiej kawy. Zatem może kawka dla "Cidrów"? W końcu to Ruch, jak nikt inny, potrafi przyspieszyć bicie Twojego serca. Śledzisz jego wyniki, kibicujesz z trybun, po prostu czujesz, że żyjesz! To jak? Jesteśmy umówieni? Zrobimy wszystko, by Ruch dał Ci poczucie, że było warto! Poinformujemy wszystkich o Twoim wsparciu. Jeśli się zgadzasz, spiker przeczyta Twoje imię i nazwisko w przerwie ostatniego meczu ligowej rundy.
25 zł miesięcznie
To już naprawdę sporo! Jesteśmy Ci wdzięczni za to, że jesteś gotów wspierać Ruch Radzionków. Wiemy, że za 25zł mógłbyś sprawić sobie sporo różnych przyjemności, dlatego wzamian za to, że przeznaczasz je na klub, dołożymy wszelkich sił, by to Ruch dostarczał Ci pozytywnych wrażeń

Jak Ci się odwdzięczymy? Otrzymasz:

- Dostęp do grupy na FB. To na niej wspólnie zdecydujemy, na co możemy przeznaczyć zebrane tutaj środki!

- Jeśli się zgodzisz, spiker przeczyta Twoje imię i nazwisko, lub nazwę Twojej firmy w przerwie ostatniego meczu każdej ligowej rundy
50 zł miesięcznie
Twoje wsparcie to wyraz chęci sporego zaangażowania w "Żółto-Czarną" społeczność. Mamy wielki szacunek do kwoty i Twojego gestu. Czujemy, że bardzo zależy Ci na naszym klubie i wartościach, które za sobą niesie. Chcemy, byś czuł dumę z tego, że jesteś jednym z nas. Razem możemy naprawdę dużo!

Jak Ci się odwdzięczymy? Otrzymasz:
- dostep do grupy na FB. To na niej wspólnie zdecydujemy, na co możemy przeznaczyć zebrane tutaj środki!
- karnet lub bezpłatny dostęp do wszystkich realizowanych przez klubową telewizję transmisji PPV
- jeśli się zgodzisz, spiker przeczyta Twoje imię i nazwisko lub nazwę Twojej firmy w przerwie ostatniego meczu każdej ligowej rundy
100 zł miesięcznie
Jeśli jesteś gotów wspierać Ruch Radzionków taką kwotą to znaczy, że "Cidry" to dla Ciebie więcej, niż klub. A dla nas to więcej, niż pieniądze. To poczucie, że możemy na Ciebie liczyć, że jesteśmy dla Ciebie ważni, że jesteś jednym z tych, którzy Ruch mają głęboko w sercu. Spróbujemy się odwdzięczyć i udowodnić, że zasłużyliśmy na kogoś takiego, jak Ty!|

Jak Ci się odwdzięczymy? Otrzymasz:
- dostęp do grupy na FB. To na niej wspólnie zdecydujemy, na co możemy przeznaczyć zebrane tutaj środki!
- karnet
- bezpłatny dostęp do wszystkich transmisji PPV realizowanych przez klubową telewizję
- jeśli się zgodzisz, spiker przeczyta Twoje imię i nazwisko lub nazwę Twojej firmy w przerwie każdego domowego meczu w lidze
500 zł miesięcznie
To ogromna kwota! To Twój wymierny udział w tym, co dzieje się w naszym klubie. A dla nas duma, ale i poczucie zobowiązania. Postaram się nie zawieść Twojego zaufania. Zrobimy wszystko, by nasz Ruch dawał ci poczucie satysfakcji z tego, że jesteś jednym z jego fundamentów.

Jak Ci się odwdzięczymy? Otrzymasz:
- dostep do grupy na FB. To na niej wspólnie zdecydujemy, na co możemy przeznaczyć zebrane tutaj środki!
- jeśli się zgodzisz, spiker przeczyta Twoje imię i nazwisko, lub nazwę Twojej firmy, w przerwie każdego domowego meczu w lidze
- zaproszenie na kolację z drużyną "Cidrów"
- karnet
- bezpłatny dostęp do wszystkich transmisji PPV realizowanych przez klubową telewizję

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ruch Radzionków w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Ruch Radzionków to jeden z najstarszych klubów sportowych na Górnym Śląsku, a także jeden ze starszych w Polsce, który istnieje do dzisiaj. W latach 1998-2001 występował w ekstraklasie, aktualnie rywalizuje w IV lidze śląskiej.

"Cidry" to Radzionków, a Radzionków to Ruch!

Klub sportowy jest ważnym punktem na mapie każdego miasta. Mało jest jednak klubów tak silnie związanych ze swoim miastem, jak Ruch z Radzionkowem. Jego historia wyraźnie przeplata się z losami całej społeczności. Jego kibice to ludzie silni, wytrwali, mający twarde, ale jasne zasady.

Taki właśnie chce pozostać Ruch Radzionków. Być dumą tego miasta i chlubą jego mieszkańców. Wpisywać się "Żółto-Czarnymi" zgłoskami na złotych kartach jego historii. 

Pamiętasz czasy, w których Ruch podkreślał tożsamość i tradycję walczącego o swoje miejskie prawa Radzionkowa? Pamiętasz, jak "Ecik" z kapelą rozsławiali nas w całej Polsce, stawiając czoła największym rywalom w kraju? Pamiętasz, jak Piotrek Rocki i młode wilczki karcili możnych zaplecza Ekstraklasy, bawiąc się przy tym w najlepsze? Pamiętasz, gdy w barażowym meczu Marcin Trzcionka z kolegami odprawiali z kwitkiem derbowego rywala? 

Wiemy, że pamiętasz. I wiemy, że właśnie znowu poczułeś te emocje. Chcesz ich więcej. Wiemy, bo mamy tak samo!

Nasz klub był i jest klejnotem Radzionkowa. Ruch to Skarb Naszego Miasta.

Cele Autora

Rozwój i bieżąca działalność klubu
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 990 zł brakuje
0%
Dbałość i troska o historię i tradycję budowaną przez pokolenia wiąże się z poczuciem dumy i satysfakcji, ale też obowiązku. W trudnych czasach łatwo zgubić to, co nosimy głęboko w sercu. Ale my, "Żółto-Czarna" rodzina, po prostu to kochamy. I wiemy, że jest nas więcej.

Codzienną pracą staramy się podołać wyzwaniom, nieraz tym całkiem przyziemnym. Patronite to miejsce, dzięki któremu możesz w tym pomóc. Chcemy jednak, byś wiedział, w jaki sposób z tej pomocy skorzystamy. Chcemy, byś wspólnie z nami wybrał, jaki cel warto zrealizować. Seria nowych gadżetów? Mecz przy światłach? A może nowe stroje? Pomysłów mamy sporo! Podobnie jak Ty, czujemy się dumni z tego, że razem budujemy nasz Ruch!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ruch Radzionków już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dariusz Mi
Dariusz Mi
10 zł
Anonimowy patron
50 zł
Adam Grała
Adam Grała
100 zł
Michał Wi
Michał Wi
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.