Ruch Radzionków

W Patronite od 04.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2176

Liczba Patronów: 2185

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
50 miesięcznie
630 łącznie
Ruch Radzionków to jeden z najstarszych klubów sportowych na Górnym Śląsku, a także jeden ze starszych w Polsce, który istnieje do dzisiaj. W latach 1998-2001 Ruch występował w ekstraklasie, aktualnie klub klasuje się w IV lidze, grupie I śląska.

O Autorze

„Cidry” to duma Radzionkowa! 

Klub z bogatą historią i barwną przeszłością, który gościł na dawnym stadionie takie firmy jak Widzew czy Legia. Dziś rzeczywistość jest nieco inna jednak ambicja nie pozwala nam jej tak pozostawić i o ile pomysłów i determinacji nie zabraknie nam nigdy o tyle w aspekcie finansowym każde wsparcie jest mile widziane.

Ruch może poszczycić się własną telewizją internetową na platformie YouTube #RRTV, gdzie przeprowadzamy transmisje live z rozgrywanych meczów oraz udostępniamy wywiady i analizy meczowe. Nasza telewizja jest też ściśle związana z naszymi partnerami biznesowymi, ponieważ  sponsorom, z którymi nawiązujemy współpracę oferujemy przygotowanie w pełni profesjonalnej reklamy wideo, która będzie się pojawiać podczas transmisji.

Dodatkowo nasze social media również są pełne życia! Na bieżąco informujemy naszych obserwatorów o dokonaniach klubu oraz przedstawiamy naszych sponsorów, którzy wiernie wspierają nasz klub.

Radzionków zasługuje na dawny blask i razem możemy do tego doprowadzić, że Cidry wrócą na zasłużone miejsce.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
M
M
Próg: 25 zł
Patryk  ziaja
Patryk ziaja
Próg: 25 zł
Adam Matejczyk
Adam Matejczyk
Próg: 10 zł