DiviX – Rysuneczki i Komiksiki - Rysuneczki.pl

W Patronite od 12.03.2019

Humorystyczne komiksy i rysuneczki na poprawę samopoczucia. Rysownik, programista oraz autor portalu Rysuneczki.pl. Szukasz dobrego specyficznego humoru? Dobrze trafiłeś ;]

O Autorze

Mam na imię Adam i rysuję komiksiki od 2016. Dlaczego nazywam je komiksikami, a nie komiksami? Przede wszystkim, ze względu na ich obsceniczność oraz memiczność, która ni ma się jak do prawdziwych pełnowymiarowych papierowych komiksów (oraz ponieważ ich poziom rysowania jest poniżej jakichkolwiek norm rysownictwa, ale to taki maleńki szczegół xD ). 

Moje komiksy to przede wszystkim, śmianie się z ludzkich zachowań, stereotypów oraz wszelkiej maści zwierząt (ok aktualnie żartuję tyko z psów, ale postaram się poprawić). 

Na polskim rynku jest zdecydowanie za mało znanych i popularnych komiksiarzy, którzy bez przerwanie produkują rzeczy dla internatów, stąd też moja skromna (ok nie taka skromna) osoba.

Aktualnie rysuję na najtańszym sprzęcie od Wacom'a, który działa i to tylko tyle można o nim rzec ;]

W przyszłości planuję wydanie papierowych komiksów oraz być może połączeniem sił z panem Dem'em (oczywiście jak mi ściągnie kiedyś bana na fejsie xD ) 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)