DiviX – Rysuneczki i Komiksiki - Rysuneczki.pl

Humorystyczne komiksy i rysuneczki na poprawę samopoczucia. Rysownik, programista oraz autor portalu Rysuneczki.pl. Szukasz dobrego specyficznego humoru? Dobrze trafiłeś ;]

O Autorze

Mam na imię Adam i rysuję komiksiki od 2016. Dlaczego nazywam je komiksikami, a nie komiksami? Przede wszystkim, ze względu na ich obsceniczność oraz memiczność, która ni ma się jak do prawdziwych pełnowymiarowych papierowych komiksów (oraz ponieważ ich poziom rysowania jest poniżej jakichkolwiek norm rysownictwa, ale to taki maleńki szczegół xD ). 

Moje komiksy to przede wszystkim, śmianie się z ludzkich zachowań, stereotypów oraz wszelkiej maści zwierząt (ok aktualnie żartuję tyko z psów, ale postaram się poprawić). 

Na polskim rynku jest zdecydowanie za mało znanych i popularnych komiksiarzy, którzy bez przerwanie produkują rzeczy dla internatów, stąd też moja skromna (ok nie taka skromna) osoba.

Aktualnie rysuję na najtańszym sprzęcie od Wacom'a, który działa i to tylko tyle można o nim rzec ;]

W przyszłości planuję wydanie papierowych komiksów oraz być może połączeniem sił z panem Dem'em (oczywiście jak mi ściągnie kiedyś bana na fejsie xD ) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)