W Patronite od 06.02.2018

Rozwijamy SalveTV!

8 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

8 500 zł

brakuje

Jeśli uda się wam dobić do 8500 zł, to zmienimy wnętrze naszego studio, które pilnie wymaga remontu. Chcemy zrobić tam rewolucję! Pomalować ściany, zmienić wystrój, wpuścić trochę światła, by przyjemniej Wam się oglądało :)

Nowy program "Szewc Dobry"

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 000 zł

brakuje

Jeśli uda nam się osiągnąć cel 15000 złotych będziemy mogli ruszyć z zupełnie nową serią "Szewc Dobry". Pierwszy katolicki talk-show, do którego będziemy zapraszać ciekawych, bezkompromisowych gości, chcących porozmawiać o tym, co jest trudne, bolesne, ale i o pięknie i sensie życia. Naszą siłą są prowadzący. Szewc Szymon i jego kumpel Mariusz: prawdziwi, porywający i z chwałą głoszący o Bogu podnoszącym z najgorszego zła.

Niestety stworzenie takie projektu kosztuje. Wymaga zaangażowania nowej kreatywnej ekipy: scenarzystów, operatorów, montażystów. Dajemy z siebie wszystko, ale wciąż brakuje nam nowych członków. Jak to mówią: szewc bez butów chodzi...;)

Świadectwa

19 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 000 zł

brakuje

Widzieliście świadectwo Mariusza z naszego opisu? Podobało się? Chcemy zaangażować się w tę serię najbardziej, bo wierzymy, że dobro rodzi dobro. Widzimy, że ten cykl najbardziej Wam się podoba, dlatego chcielibyśmy wypuszczać więcej takich świadectw. Chcemy budować sieć ludzi, którzy opowiedzą o tym ,jak z Bożą pomocą wydostali się z najgorszego bagna. Musimy tym ludziom zapewnić dojazd do miejsc ewangelizacji, sprzęt który przyda im się w opowiadaniu historii. Chcemy uwiecznić ich przeżycia w formie papierowej, dlatego drukujemy też serię książeczek, dzięki którym dobrą nowinę można przekazywać dalej. Jeśli dobijemy do 19000 złotych, ewangelizacja nabierze tempa!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)