W Patronite od 26.08.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Podróżujemy i wspieramy lokalnie. Pokazujemy, że w najbliższej, otaczającej nas okolicy można znaleźć dużo ciekawych miejsc. Podróże, które prowadzimy, często prowadzą Nas w miejsca wyjątkowe, gdzie możemy także stać się ich częścią. Filmy stylizowane. Zapraszamy do obserwowania naszych poczynań.

O Autorze

SAVR/ANN powstała z połączenia SAVR/O, mojego pseudonimu oraz imienia mojej żony Anny. SAVRANN zatem, to dwie osoby, ja i ona oraz nasze czasem całkiem skrajne wizje podejścia do większości projektów. 

To właśnie owe ścieranie się skrajnie różnych punktów widzenia sprawia, że nasze projekty są wyjątkowe. SAVR to pragmatyzm oraz umiejętności techniczne i manualne, ANN to wizualny majstersztyk, przysłowiowa kropka nad i naszych zleceń, dzięki czemu tworzone przez nas projekty są dziełami kompletnymi. ANN to pomysły, które SAVR ubiera w realną formę. 

SAVRANN zrodziło się z miłości do twórczości, rodzinnych podróży oraz chęci pokazywania świata z zupełnie innej perspektywy. To także efekt zmian w naszym życiu, swoistego katharsis, które pozwoliło nam na spojrzenie na świat z innej perspektywy. Jeszcze 3 lata temu byłem żyjącym z dnia na dzień  typowym pracownikiem korporacji. Mój świat zamykał się i otwierał w logistyce, liczbach, pracowych projektach, statystykach i codziennej prozie życia, która dawała chleb, ale też na swój sposób odbierała radość życia. Ania (biolog) pracowała na stanowisku specjalisty w laboratorium, ta sama Ania, która od zawsze chodziła z głową w chmurach i której głowa od zawsze eksplodowała milionem czasami bardzo „dziwnych” pomysłów. Mieszkaliśmy w samym centrum dużego miasta i daliśmy się złapać szarej codzienności. Pewnego dnia postanowiliśmy odmienić nasze życie i pójść w kierunku tego co podpowiadało nam serce, nie tylko rozum. Ania po 9 latach rzuciła pracę i postanowiliśmy przeprowadzić się na wielkopolską wieś. Tutaj w ciszy i spokoju tak odmiennych od tego, z którymi mieliśmy do czynienia mieszkając w Łodzi, postanowiliśmy połączyć nasze siły i stworzyć SAVRANN. SAVRANN powstał zatem także z marzeń, a teraz każdego dnia staramy się doganiać te marzenia. 

Trailer dla Fundacji Leśna Pomoc (więcej na ich kanale Fundacja Leśna Pomoc - YouTube)


"Bezdech" - film stylizowany na horror, o jednej z lokalnej, opuszczonej rezydencji.

Pierwszą poważną inwestycją były drony oraz inne sprzęty, które pozwalają zaklinać chwile w namacalną formę w postaci filmów, teledysków, relacji, reportaży itp. Jednak w tym względzie dalej chcielibyśmy się rozwijać i nasze potrzeby rosną wraz z ilością zrealizowanych projektów. Poza tradycyjną formą videofilmowania, specjalizujemy się w obsłudze social mediów (YouTube, Instagram, Facebook, patronite) firm, osób itp., a także zupełnie nieodpłatnie obsługą medialną fundacji, z którą od pewnego czasu prowadzimy stałą współpracę, która mamy nadzieje pozwoli na osiągniecie fundacyjnych celów. Social media to niezwykle trudny kawałek chleba, gdyż zaistnienie i dotarcie do sporego grona odbiorców, opierając się wyłącznie o wartościowe i wizualnie piękne treści jest niezwykle trudne. Staramy się docierać do tych najczulszych ludzkich instynktów i pokazywać świat takim jakim chcielibyśmy go widzieć. Stąd właśnie nasza fundacyjna zajawka, a także filozofia ukazywania Polski i niepopularnych kierunków turystycznych jako te niemniej atrakcyjne niż popularne kurorty zagranicznych państw. 

Stworzyliśmy profil na Patronite, aby poprosić Was (przyszłych Patronów) o pomoc, abyśmy nadal mogli tworzyć, czasem pomagać fundacjom i innym, którzy tej pomocy potrzebują i nie wiedzą, gdzie się zgłosić. Dla Was - Patronów - coś poza samym słowem dziękuję też się znajdzie, o tym dalej z prawej strony profilu.

Przeszliśmy już długą drogę od hobby, które mogło okazać się chwilowym kaprysem, do poważnego zajmowania się videofilmowaniem. SAVR (Sebastian) przeszedł długą szkołę montażu przy użyciu Adobe Premiere Pro, dzięki temu filmy wyglądają świeżo i przystają do współczesności. ANN dzięki swoim umiejętnościom Copy-writter'a pisze poruszające teksty i czyta je jako lektorka, aby uatrakcyjnić odbiór informacji. Nasz syn Jan, który bywa aktorem oraz lektorem, w naszych filmach. To wszystko z pasji i miłości do wideofilmowania.

Przykładowe filmy.

Dwór w Podstolicach.

Pałac w Rogalinie

Ostrów Lednicki

Zamek w Kórniku

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent