Scena dla Kobiet

W Patronite od 25.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
466 łącznie

Misja spełniona! Mogę wspierać i propagować twórczość kobiet. :-)

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Dzięki Waszej pomocy mogę mogła prowadzić inicjatywę „Scena dla Kobiet”, angażując się w propagowanie muzyki tworzonej przez kobiety, promocję oraz wsparcie muzyczek działających niezależnie w branży muzycznej, a także na pokrycie kosztów realizacji.

Dzięki temu będę mogła kontynuować:

• Cykl wywiadów "Babskie Gadanie".

Cykl rozmów prowadzonych w formie online, z inspirującymi kobietami, zajmującymi się na co dzień działaniami artystycznymi, poruszający tematy zarówno zawodowe jak i osobiste dotyczące kobiet.

• Aktywne prowadzenie kanałów społecznościowych, w których znaleźć można bieżące informacje o muzyczkach z całej Polski - muzykę, koncerty, płyty, warsztaty i inne działania prowadzone przez kobiety.

• Robienie play list z muzyką tworzoną przez kobiety.


A Wy będziecie dzięki temu, dostawali na bieżąco wartościowe informację, muzykę i działania kobiet w jednym miejscu.

Cel wykonany! Kobiety mogą działać muzycznie- autentycznie i do tego profesjonalnie. :)

2 200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 200 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli mi, oprócz propagowania, motywowania i inspirowania artystek, na przygotowywanie materiałów edukacyjnych, które będą dla kobiet solidną bazą do działania na rynku muzycznym.

W tym:

• Regularnie publikowane materiały edukacyjne w formie bloga, dostarczające niezbędnej wiedzy do działania w branży kreatywnej.

• Bezpłatne szkolenia i kursy online dla kobiet, będące odpowiedzią na potrzeby zaczerpnięcia wiedzy merytorycznej i technicznej, realizowane raz w miesiącu.

• Bezpłatne konsultacje z zakresu działania w branży kreatywnej.Przygotowanie warsztatów, kursów, szkoleń wiąże się z:

• Ciągłym dokształcaniem się, poszerzaniem wiedzy i kompetencji z zakresu bardzo wielu zagadnień - od działania w branży muzycznej, po prowadzenie e-biznesu, komunikację marketingową, zarządzanie, organizację i wiele innych.
• Konsultacjami technicznymi i merytorycznymi.
• Przygotowaniem technicznym do pracy w świecie on-line,

Szkolenia i konsultacje są płatne i nie są to małe sumy. Sprzęt do profesjonalnego poruszania się w świecie on-line jest bardzo kosztowny, także Wasze wsparcie pozwoli mi na systematyczne działania non-profit dla osób działających w branży kreatywnej


Wspólnymi siłami uda nam się wydać Babską Płytę?!

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Przy tym progu, dzięki Waszemu wsparciu, będę miała także możliwość, aby co miesiąc przeznaczyć stałą kwotę na realizację i finalizację projektu "Babska Płyta."

"Babska Płyta" jest to płyta nagrana wyłącznie przez kobiety – blisko 50 wokalistek i instrumentalistek z całej Polski. Projekt zaangażował wiele cudownych osób, które poświęciły swój czas, talent i potencjał twórczy!

Dzięki comiesięcznym wpłatom mogłabym regularnie puszczać do miksu i masteringu kolejne utwory i konsekwentnie co miesiąc, dwa wydawać je w formie cyfrowej, aż do zebrania całej kwoty umożliwiającej wydanie fizyczne całej płyty.


Prace nad realizacją oraz wydaniem tej wyjątkowej płyty zostały wstrzymane ze względu na brak finansowania. Projekt ten to kilka miesięcy mojej intensywnej pracy, w dużej mierze przy poszukiwaniu sponsorów i sposobów sfinansowania. Udało mi się doprowadzić do zarejestrowania materiału na płytę. Pracę w studiu skończyliśmy dokładnie 1 marca 2020, na kilka dni przed wybuchem pandemii. Jednak to początek- został jeszcze miks, mastering i wydanie płyty, a to wszystko to już pieniądze i to nie małe, brakuje jeszcze około 15 000 zł.Szczegóły:

https://scenakobiet.wixsite.com/scenadlakobiet/babska-plyta

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Gabsonix
Gabsonix
Próg: 18 zł
Robert Podłucki
Robert Podłucki
Próg: 6 zł
Marcin Z
Marcin Z
Próg: 6 zł
Joanna Kamieniecka
Joanna Kamieniecka
Próg: 50 zł
Pati Wybrańczyk
Pati Wybrańczyk
Próg: 25 zł
Gosia Ryba
Gosia Ryba
Próg: 6 zł