Sebastian Góra | Fotografia

Jestem niezależnym fotografem, podróżnikiem. Kierując się pasją wspieram fotograficznie ważne, potrzebne projekty społeczne i kulturalne. Chętnie dziele się swoją wiedzą i miłością do fotografii z innymi. Dzięki wsparciu Patronów mogę dalej tworzyć, opowiadać zdjęciami życie, ludzi, wydarzenia.

O Autorze

Kim jestem? Fotografem, podróżnikiem, obserwatorem, zdobywcą Grand Prix Photo Glob (Kolosy 2019 Gdynia).  Fotografia jest moją życiową pasją, sposobem na życie. Bardzo mocno związałem się z reportażem fotograficznym. Dlaczego? Za naturalność, prawdziwość, za emocje w fotografowanej scenie. 

Dlaczego Patronite? A dlatego, że chciałbym Was zarazić chęcią wsparcia i dołączenia do mojej drugiej wyprawy do Indii w roli partnera.  Wyprawa wystartuje 18 stycznia 2020 roku i potrwa 2 miesiące.

Szczegóły w informacji o CELU ! :)

Jest to dość kosztowny temat. Trzeba wydać troszkę talarów na bilet lotniczy, noclegi, jedzenie, ubezpieczenie, transport lotniczy, kolejowy, samochodowy na miejscu i wiele innych. Po powrocie sporym kosztem będzie  profesjonalnej jakości druk zdjęć w dużych rozmiarach (wystawy).

Planuję dużą aktywność w mediach społecznościowych (zdjęcia, materiały video, treści na żywo - Facebook, Instagram, LinkedIn). Zaprosiłem także do współpracy patronów medialnych (radio, tv, internet, prasa i magazyny). 

Po powrocie planuję zorganizować dla Was wiele wystaw i prelekcji. Plany nabierają rozpędu i zapewne w trakcie wyprawy jak i po powrocie pojawi się szereg kolejnych możliwości.

Pierwsza wizyta w Indiach zaowocowała artykułami prasowymi, wystawami fotograficznymi w różnych stronach Polski (w Trójmieście między innymi w Projektornia GAK czy Centrum Riviera, w Rybniku Teatr Ziem Rybnickiej), prelekcjami podróżniczymi (Południk 18, Sztuka Wyboru, TZR Rybnik) a także zdobyciem prestiżowego wyróżnienia Grand Prix Kolosy w Gdyni.  Opowiedziałem obrazem i słowem aszram jogowy od środka, rytułały religijne w świętych miastach hinduizmu, mentalność ulicy i relacje międzyludzkie. Zdjęcia powstały w takich miastach jak Indore, Jaipur, Delhi, Agra, święte miasta Mandu, Omkareshwar, Maheshwar i wiele innych.

Mój reportaż fotograficzny z Indii zobaczyć można w dziale blogowym na mojej stronie internetowej www.sebastiangora.com oraz na moim fanpage'u: facebook.com/sebastiangora.fotografia.


W jaki sposób mogę się Wam odwdzięczyć za wsparcie wyprawy? Wszystko opisałem w progach. Znajdziecie tam wiele ciekawych opcji dla siebie, jestem tego pewny.

Do zobaczenia w trakcie podróży jak i później, podczas wystaw i prelekcji ! :)

 

GRAND PRIX Kolosy 2019 Gdynia za zdjęcie z Indii, "Na drugą stronę rzeki"
Zdobywca GRAND PRIX Kolosy Gdynia 2019
Wystawa "INDIE - Historia prawdziwa" w Teatrze Ziemi Rybnickiej
Wystawa "INDIE - Historia prawdziwa" w Teatrze Ziemi Rybnickiej
Wystawa "INDIE - Historia prawdziwa"
Prelekcja z mojego wyjazdu do INDII, Sztuka Wyboru w Gdańsku

 

KONTAKT


Email: fotograf@sebastiangora.com

www & blog: sebastiangora.com
FB: fb.com/sebastiangora.fotografia
Instagram: instagram.com/sebastian.gora.photographer

 

 

Niech się dzieje ! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)