Avatar użytkownika

Seeusoon | Podróże i Archeologia

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Aleja Znakomitości

Znakomicie się składa, bo właśnie lądujesz w naszej "Alei Znakomitości" na blogu. Mimo, że w alei gości już wiele sław, to właśnie Ty jesteś Znakomita/y :)

Dziękujemy!

Co otrzymujesz?
- wpis do Alei Znakomitości na www.seeusoon.pl
12 zł miesięcznie
Poszukiwany/Poszukiwana

Znajdziemy Cię...
wirtualnie i podziękujemy osobiście!

Jest nam niezmiernie miło, że wspierasz naszą działalność. To dzięki Tobie możemy dalej się rozwijać. Zawsze mogła/eś zainwestować w latte na mleku sojowym bez laktozy, ale wybrała/eś nas. Doceniamy!

Co otrzymujesz?
- wpis do Alei Znakomitości na www.seeusoon.pl
- osobiste (wirtualne) podziękowania
24 zł miesięcznie
"Henryki" (nie mylić z "Fryderykami")

Wiedzała/eś, że słowo "pocztówka" wymyślił sam Henryk Sienkiewicz? Jeżeli nie, to doskonale się składa, bo właśnie jesteśmy od tego, aby zaskakiwać Cię w tematach archeologiczno-podróżniczych. Dzięki nam możesz zabłysnąć na randce lub imprezie - nie dziękuj! To my dziękujemy, że jesteś z nami.

Nie jest istotne, czy masz na imię Henryk, czy Henryka, za tę wpłatę dostaniesz pocztówkę podróżnika :)

Co otrzymujesz?
- wpis do Alei Znakomitości na www.seeusoon.pl
- osobiste (wirtualne) podziękowania
- pocztówka z podróży
48 zł miesięcznie
Jeden z PIĘCIU

Robi się coraz poważniej. Ten próg, to już nie są żarty. 48 PLN to dostojna kwota. Dziękujemy, że zdecydowała/eś się wesprzeć naszą twórczość. To właśnie dzięki Twojemu mecenatowi wrzucamy dydki do naszej świnki i zbieramy na nowy sprzęt, który umożliwi nam tworzenie treści w lepszej jakości.

W tym progu zagramy w grę "Jeden z... PIĘCIU". Zasady są proste: jeden na pięciu naszych dostojnych Patronów wygra gift, który zakupimy podczas naszej podróży. Któż nie marzy o kolejnym magnesie, breloczku, koszulce czy otwieraczu do piwa?

To co, gramy?

Co otrzymujesz?
- wpis do Alei Znakomitości na www.seeusoon.pl
- osobiste (wirtualne) podziękowania
- pocztówka z podróży
- jedna na pięć osób otrzyma dodatkowo gift z naszej podróży
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
6 dostępnych miejsc
Decydent

Teraz to Ty rozdajesz karty. Jeżeli była/eś na wakacjach w Rzymie i widziała/eś Koloseum, ale do końca nie wiesz, co tam się odjeb*ło, serdecznie zapraszamy. Napiszemy artykuł dedykowany specjalnie na Twoje życzenie, który będziesz mogła/mógł przeczytać na naszym blogu.

UWAGA! Nie wiemy gdzie znajduje się Atlantyda, ani dlaczego ludzie rzucali kiedyś kamieniami w dinozaury. Nie jesteśmy ekspertami w każdym zagadnieniu dotyczącym archeologii i turystyki. Nie od dziś wiadomo, że specjalista w każdym temacie, to kozia trąbka a nie specjalista. Dlatego przed wyborem tematu zapraszamy na konsultacje.

Co otrzymujesz?
- wpis do Alei Znakomitości na www.seeusoon.pl
- osobiste (wirtualne) podziękowania
- pocztówka z podróży
- jedna na pięć osób otrzyma dodatkowo gift z naszej podróży
- patronat nad artykułem na naszym blogu, którego temat wybierzesz Ty
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
6 dostępnych miejsc
Szach mat!

Pozamiatało nas, serio...

Jest nam niemiłosiernie miło, że aż tak doceniasz to, co robimy. DZIĘKUJEMY!

Pamiętaj, czyniąc dobro, mnożysz dobro, dlatego 10% Twojej wpłaty przekazujemy na wybraną przez Ciebie Fundację. Z tej okazji zapraszamy Cię na browarka, w końcu mamy co uczcić :)

Ale to nie wszystko. Ty nie zatrzymała/eś się na kwocie 48 czy 100 PLN (a mogła/eś) i skusiła/eś się na więcej, dlatego mamy dla Ciebie coś EXTRA - dzień jako archeolog! Któż z nas w dzieciństwie nie chciał zostać archeologiem, prawda? Zabieramy Cię na wykopaliska, podczas których będziesz mogła/mógł poczuć się jak Indiana Jones lub Lara Croft.

Co otrzymujesz?
- wpis do Alei Znakomitości na www.seeusoon.pl
- osobiste (wirtualne) podziękowania
- pocztówka z podróży
- jedna na pięć osób otrzyma dodatkowo gift z naszej podróży
- patronat nad artykułem na naszym blogu, którego temat wybierzesz Ty
- wspólne spotkanie przy piwie
- dzień jako archeolog - uczestniczenie w wykopaliskach archeologicznych (w Warszawie lub okolicy)

Nagroda bonusowa:
- dużo radości z pomagania

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Seeusoon | Podróże i Archeologia w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Z pasji do archeologii i z miłości do podróży - tak powstał projekt "Seeusoon | Podróże i Archeologia".

Z wykształcenia archeolodzy, lubiący odkrywać to co znane i nieznane w różnych częściach świata. Na co dzień spełniający podróżnicze marzenia wielu z Was.

Cześć! Z tej strony Paulina i Oskar, twórcy bloga "Seeusoon | Podróże i Archeologia". Podróżujemy po świecie z archeologią w tle.

W Internecie tworzymy miejsce, które ma nieść wartość merytoryczną i budować świadome podróżowanie. Na pewno wielu z Was podczas swoich wyjazdów spotyka się z reliktami przeszłości, ale do końca nie wie o co dokładnie chodzi. Od tego właśnie jesteśmy my. Podczas naszych podróży szczególny nacisk kładziemy na zwiedzanie miejsc archeologicznych, muzeów - zbieramy materiał i opisujemy to na naszym blogu, aby ułatwić Wam przyszłe zwiedzanie i zainspirować do dalszej podróży. 

Od lat podróżujemy łącząc tę przyjemność z pracą na etacie. Oskar przez wiele sezonów pilotował wycieczki w różnych częściach świata, Paulina do dziś zasiada za biurkiem u jednego z największych polskich Touroperatorów. Dlatego też doradzamy w kwestiach tworzenia samodzielnych wyjazdów lub z biurem podróży, dzieląc się swoim doświadczeniem, które nabyliśmy w pracy w turystyce i podczas samodzielnych wypraw. 

 

Jesteście ciekawi jak narodził się pomysł na ten projekt? No to słuchajcie! 

 

 "Wow, zawsze chciała/em zostać archeologiem!" - z tym stwierdzeniem spotykamy się praktycznie zawsze, gdy mówimy, że jesteśmy archeologami. 

"Twoja praca jest taka fajna, też bym tak chciał" - te słowa wielokrotnie słyszał Oskar pracujący jako pilot wycieczek u jednego z polskich Touroperatorów. I choć praca jest cudowna, to nikt nie wiedział, ile wymaga wyrzeczeń. 

Takie i wiele innych pytań słyszeliśmy od zawsze. Zainspirowało nas to do działania i podzielenia się z Wami naszą historią i naszymi podróżami. 

Obalamy mity i mówimy jak jest. Zarówno w turystyce jak i archeologii nie ma dla nas granic. Projekt powstał z myślą, aby: 

  • szczerze rozmawiać o dwóch dziedzinach, które nas najbardziej inspirują: archeologii i turystyce
  • edukować w zakresie zwiedzania 
  • budować świadomość samodzielnego i zorganizowanego podróżowania 
  • dzielić się praktycznymi poradami przy organizacji podróży
  • doradzać przy tworzeniu samodzielnych wypraw i planowaniu wyjazdów.  

Dziękujemy, że jesteś z nami i zapraszamy Cię do wspólnej podróży :) 

Cele Autora

Rzucam korpo, będę blogerę
  • 5 000 zł
  • 5 000 zł brakuje
0%
Taki jest plan, ale do sukcesu potrzebujemy Waszej pomocy. Prowadzenie bloga to praca na pełen etat, którą de facto już realizujemy :) Chcemy dalej poświęcać się naszej pasji i dostarczać Wam jeszcze więcej inspiracji. Wpłaty pomogą nam profesjonalnie zająć się blogiem oraz wesprą naszą twórczość, która z roku na rok robi się coraz bardziej kosztowna. Hosting, utrzymanie domeny, promocja, nowy sprzęt, programy do edycji zdjęć i tworzenia grafik, licencje na muzykę, kursy, to tylko niektóre z narzędzi, które pomagają nam w rozwijaniu naszego projektu. Chcemy oddać się naszej pasji i tworzyć dla Was niesamowite materiały. Rusz razem z nami w piękną podróż po świecie z archeologią w tle :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Seeusoon | Podróże i Archeologia już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.