SIM Miata Challenge

W Patronite od 29.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1244

Liczba Patronów: 1199

Zostań Patronem
7 patronów
185 miesięcznie
3 275 łącznie

Dodatkowe nagrody - vouchery na Miata Challenge

300 zł

miesięcznie

61%

osiągnięto

115 zł

brakuje

Jeśli interesujesz się wyścigami i nie znasz Miata Challenge - to naprawdę musisz to nadrobić. Jeśli już znasz Miata Challenge - to wiesz, jaka to jest niepowtarzalna impreza, i jaka świetna panuje tam atmosfera. Jesteśmy społecznością, której niewiele tego typu grup może dorównać. Przyjaźnimy się od lat, spotykamy się nie tylko na torze ale i poza nim, autentycznie się lubimy i nie ma w nas - nie zawsze tak jest - ani grama zawiści w stosunku do tych szybszych i lepszych. Razem uczymy się jeździć coraz szybciej, bezpieczniej i pokonywać kolejne rekordy na kolejnych torach.
Chcemy, aby do Miata Challenge dołączyły kolejne osoby - dlatego Wasze wsparcie przeznaczymy w części na wykupienie dodatkowych voucherów dla regularnie startujących zawodników Sim MC.

Mistrzostwa Mistrzów Sim MC (auto w realu)

1 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

815 zł

brakuje

Zawsze chcieliśmy, aby Sim MC w okresie przerwy sezonowej przygotowywało zawodników do startu w Miata Challenge. Teraz chcemy sprawdzić, czy ten cel osiągnęliśmy ;)
Jeśli zbierzemy mnóstwo kasy, to zobaczycie najlepszych zawodników Sim MC na prawdziwym torze - przywieziemy dla nich odpowiednio przygotowaną na tor Mazdę MX-5 i zorganizujemy Mistrzostwa Mistrzów SIM Miata Challenge. Wszystko udokumentujemy - nagramy materiał video, zmontujemy z tego świetny film :)

serwer + domena

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Podstawową rzeczą dla Sim MC jest dobry serwer - działający bez opóźnień, awarii, dostosowany do potrzeb Assetto Corsa.
Bez dobrego serwera, działającego na niezawodnym łączu, Sim MC właściwie nie istnieje. Nikt nie będzie chciał uczestniczyć w zawodach, w których sytuacja na torze nie jest oddawana perfekcyjnie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Michał Drelewski
Michał Drelewski
Próg: 50 zł
Piotr Rakoski
Piotr Rakoski
Próg: 50 zł
Łukasz Rutkowski
Łukasz Rutkowski
Próg: 20 zł
Al Ko
Al Ko
Próg: 20 zł
TOMASZ WITEK .COM
TOMASZ WITEK .COM
Próg: 20 zł
Jakub Dubieński
Jakub Dubieński
Próg: 5 zł