SIM Miata Challenge

W Patronite od 29.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 784

Liczba Patronów: 680

Zostań Patronem
16 patronów
345 miesięcznie
1 380 łącznie
SIM Miata Challenge to mistrzostwa SIM Racing, wirtualna część Miata Challenge - samochodowego pucharu Mazdy MX-5. Cykl został stworzony jako wirtualny dodatek do realnych wyścigów Miata Challenge - teraz to oddzielny cykl, jedne z największych i najchętniej oglądanych zmagań sim racingu w Polsce.

O Autorze

SIM Miata Challenge to mistrzostwa SIM Racing, wirtualna część Miata Challenge - samochodowego pucharu Mazdy MX-5. Początkowo pomyślany jako zimowy dodatek do realnych wyścigów - teraz jedne z największych i najchętniej oglądanych zmagań sim racingu w PL.

Głównym celem Sim MC jest doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu - prawdziwego i symulatora, przygotowanie do sezonu wyścigowego na prawdziwym torze oraz promocja najpopularniejszego roadstera na świecie – Mazdy MX-5.

Sezon organizowanych przez nas zawodów obejmuje półrocze - letnie / zimowe, składa się z 10 rund, w czasie których rozgrywane są każdorazowo 2 wyścigi po 20 minut + 1 okrążenie. Dzień wyścigowy - środa. Startujemy w Assetto Corsa, jeździmy zawsze Mazdą MX-5 ND Cup. Punkty zebrane za wyniki w poszczególnych rundach dają klasyfikację sezonową Sim MC.

Więcej informacji znajdziesz na:

naszej stronie fb: https://www.facebook.com/SimMiataChallenge

w zamkniętej grupie fb, do której zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/simmiatachallenge

Każdy z naszych wyścigów jest transmitowany na żywo na fb - prowadzimy transmisję zarówno wyścigów klasy mistrzowskiej, jak i dywizji 2. Oglądają nas i dopingują zawodników na torze całe rodziny :) Poprzednie transmisje znajdziesz tutaj:

https://www.facebook.com/SimMiataChallenge/videos/

Nasi zawodnicy traktują cykl SIM MC bardzo poważnie, czego wyrazem są choćby unikalne przeróbki samochodów - dedykowane skiny. Nasz komentator zawsze mówi o startujących autach na początku wyścigu "kolorowa kawalkada" ;):

Do nas warto dołączyć - ekipa organizatorów i zawodników Sim MC to naprawdę nieprzeciętni zawodnicy. Wielu z obecnych i byłych kierowców Sim MC zajmuje czołowe miejsca w zawodach Miata Challenge (tejot, Mike, Konradviper) i rajdach (Rafał Piotrowski Rally). W naszym cyklu pojawiają się najlepsi przedstawiciele simracingu - Kamil Franczak, Damian Lempart

Na koniec sezonu - w normalnych, niepandemicznych czasach - spotykamy się na rundzie prawdziwego Miata Challenge, żeby najlepszym wręczyć puchary za sezon walki, pościgać się prawdziwymi MX-ami, wsiąść na prawy do najszybszych kolegów na Sim MC, obejrzeć, jakie aero i podcięcia w tym roku są modne ;)  

Uczestnicy regularnie startujący w zawodach biorą udział w losowaniu nagród od organizatorów i sponsorów cyklu - voucherów na prawdziwe rundy Miata Challenge, na symulatory samochodowe w RaceSpot - http://www.racespot.pl, nagród rzeczowych.

Obecnie cały cykl zawodów organizujemy własnymi siłami, za własne pieniądze, poświęcając własny (bardzo cenny ;)) czas. Udało nam się z amatorskiego ścigania co tydzień lub dwa stworzyć zawody, w których regularnie bierze udział kilkudziesięciu graczy, z profesjonalnym serwerem, sędziowaniem, transmisjami z komentarzem, naprawdę wartościowymi nagrodami. Przez dwa lata nie zabrakło nam zapału i ciągle się rozwijamy.

Ale my chcemy dać Wam - simracerom i kibicom - jeszcze więcej. Chcemy w niedalekiej przyszłości:

- zaproponować Wam jeszcze więcej nagród,

- zaprosić do komentowania znanych komentatorów, zawodników rajowych

- spotkać się z najlepszymi zawodnikami SIM MC na prawdziwym torze, podczas rundy Miata Challenge i sprawdzić, czy potrafią jeździć ;) 

Mamy nadzieję, że dzięki Patronite nam to umożliwicie ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem