Avatar użytkownika

Karol"Skóra"Skórowski

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Cześć !
Nazywam się Karol, ale znajomi wołają na mnie Skóra i mam zamiar pobić rekord Guinnessa. Od małego dziecka uwielbiałem skakać i chce spełnić swoje marzenia, o które walczę każdego dnia. Chce pokazać innym, że ograniczenia nie istnieją i naprawdę można nauczyć latać.

Dlaczego rekord Guinnessa ? 

Od małego dziecka uwielbiałem skakać, a moja przygoda ze skakaniem zaczęła się od lekkoatletyki, która zapoczątkowała moją pasję. Po pewnym czasie zacząłem grać w siatkówkę w Gdańskim klubie Stoczniowiec, który pozwolił mi rozwijać swoją skoczność. Siatkówka była dla mnie najlepszym wyborem głównie dlatego, że mogłem skakać i rywalizować z zawodnikami, którzy byli wyżsi ode mnie. Miliony skoków i treningi powodowały, że odkryłem, iż jestem stworzony do skakania, gdyż czułem lekkość w powietrzu i z treningu na trening skakałem wyżej.  Niestety nie wyszło mi w siatkówce i po liceum postanowiłem, że będę kontynuować skakanie i zacząłem brać udział w konkursach wsadów, które były organizowane prawie zawsze podczas zawodów koszykówki ulicznej.

 Wsadzałem piłkę do kosza przez prawie 4 lata, które sprawiały, że mój wyskok stawał się jeszcze większy, a ja docierałem do coraz to większej grupy odbiorców. Pewnego razu postanowiłem, że chce zmienić coś w swoim życiu i podejmę próbę „Rekordu Guinnessa". Rozmawiałem ze swoimi trenerami oraz bliski mi osobami, które powiedziały, że to bardzo dobry pomysł i zwieńczenie tego całego mojego skakania.Więc od kilku miesięcy, przygotowuję się do pobicia rekordu i ciężko trenuję każdego dnia.

Na czym ma polegać Rekord ?

Rekord ma polegać na wskoczeniu z rozbiegu na najwyższą skrzynię na świecie, a dokładnie mówiąc skrzynię o wysokości 197 cm, na które mam wylądować obiema nogami.  Wszystko za pomocą siły i sprawności własnego ciała, która codziennie staram się polepszać. 

Moje najważniesze cele na ten moment ?

  • Pobicie Rekordu Guinessa

Pieniądze z Patronite pozwolił mi na rozwijanie swojej pasji oraz opłacenie trenerów. 

Dlaczego założyłem Patronite ? 

Bo może znajdzie się osoba, która bedzie chciała pomóc mi w realizowaniu mojej pasji oraz zrealizowaniu własnych marzeń.