Karol"Skóra"Skórowski

W Patronite od 11.10.2017

Cześć ! Nazywam się Karol, ale znajomi wołają na mnie Skóra i mam zamiar pobić rekord Guinnessa. Od małego dziecka uwielbiałem skakać i chce spełnić swoje marzenia, o które walczę każdego dnia. Chce pokazać innym, że ograniczenia nie istnieją i naprawdę można nauczyć latać.

O Autorze

Dlaczego rekord Guinnessa ? 

Od małego dziecka uwielbiałem skakać, a moja przygoda ze skakaniem zaczęła się od lekkoatletyki, która zapoczątkowała moją pasję. Po pewnym czasie zacząłem grać w siatkówkę w Gdańskim klubie Stoczniowiec, który pozwolił mi rozwijać swoją skoczność. Siatkówka była dla mnie najlepszym wyborem głównie dlatego, że mogłem skakać i rywalizować z zawodnikami, którzy byli wyżsi ode mnie. Miliony skoków i treningi powodowały, że odkryłem, iż jestem stworzony do skakania, gdyż czułem lekkość w powietrzu i z treningu na trening skakałem wyżej.  Niestety nie wyszło mi w siatkówce i po liceum postanowiłem, że będę kontynuować skakanie i zacząłem brać udział w konkursach wsadów, które były organizowane prawie zawsze podczas zawodów koszykówki ulicznej.

 Wsadzałem piłkę do kosza przez prawie 4 lata, które sprawiały, że mój wyskok stawał się jeszcze większy, a ja docierałem do coraz to większej grupy odbiorców. Pewnego razu postanowiłem, że chce zmienić coś w swoim życiu i podejmę próbę „Rekordu Guinnessa". Rozmawiałem ze swoimi trenerami oraz bliski mi osobami, które powiedziały, że to bardzo dobry pomysł i zwieńczenie tego całego mojego skakania.Więc od kilku miesięcy, przygotowuję się do pobicia rekordu i ciężko trenuję każdego dnia.

Na czym ma polegać Rekord ?

Rekord ma polegać na wskoczeniu z rozbiegu na najwyższą skrzynię na świecie, a dokładnie mówiąc skrzynię o wysokości 197 cm, na które mam wylądować obiema nogami.  Wszystko za pomocą siły i sprawności własnego ciała, która codziennie staram się polepszać. 

Moje najważniesze cele na ten moment ?

  • Pobicie Rekordu Guinessa

Pieniądze z Patronite pozwolił mi na rozwijanie swojej pasji oraz opłacenie trenerów. 

Dlaczego założyłem Patronite ? 

Bo może znajdzie się osoba, która bedzie chciała pomóc mi w realizowaniu mojej pasji oraz zrealizowaniu własnych marzeń. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)