www.slasknet.com

11 patronów
330 miesięcznie
14 560 łącznie
Śląsknet to założony w 2001 r. niezależny portal o Śląsku Wrocław, tworzony przez grupę pasjonatów poświęcających swój wolny czas, by dostarczać kibicom jak najwięcej ciekawych informacji i materiałów multimedialnych o naszym ukochanym klubie. Dla nas WKS to coś więcej niż 3 litery!

O Autorze

HEJ ŚLĄSK

Jeśli tu zaglądasz, to zapewne nie musimy się przedstawiać, bo www.SLASKnet.com to marka doskonale znana kibicom WKS-u. Możliwość przybliżania fanom wszystkiego, co związane z klubem z Oporowskiej, to hobby i ogromna przyjemność dla kilkunastu członków redakcji oraz współpracowników.

Dołączenie do grona PATRONÓW, to dołożenie cegiełki do dalszego rozwoju Śląsknetu oraz docenienie naszego wysiłku i poświęconego czasu.

Jak zostać PATRONEM i co ZYSKAM w zamian? (Kliknij)

Na co zostaną przeznaczone PIENIĄDZE? (Kliknij)

Dziękujemy za każdą złotówkę!


 

Do uruchomienia profilu na Patronite zachęciły nas częste pytania o możliwość zostawienia napiwku i podziękowania za dobrą robotę, którą wykonujemy oraz wielka hojność czytelników w maju 2019 roku. Dzięki zebraniu 2730 zł w ciągu 10 dni na zrzutka.pl, przedstawiciele redakcji mogli wyjechać do Słowenii, by relacjonować przygotowania WKS-u do sezonu.

Bez dodatkowych źródeł finansowania nie jesteśmy w stanie towarzyszyć zespołowi na zagranicznych zgrupowaniach, czy kupić nowoczesnego sprzętu, by poprawić jakość transmisji, programów LIVE i materiałów filmowych. Bieżące funkcjonowanie serwisu to także koszty związane z opłaceniem: serwera, internetu mobilnego, dojazdów na mecze wyjazdowe.

Zależy nam na tworzeniu lepszego portalu, z którego kibice korzystaliby jeszcze chętniej. Niestety ograniczają nas w tym finanse - mamy mnóstwo pomysłów, które muszą czekać na lepsze czasy. Wiele osób chętnie jeszcze bardziej zaangażowałoby się w rozwój serwisu, jednak musi poświęcać swój czas na mniej przyjemne, za to bardziej korzystne materialnie zajęcia. Dodatkowe środki finansowe znacząco by w tym pomogły.


 

⚽ Środki uzyskiwane z reklam z systemu Google AdSense oraz w filmów na YT nie są duże - niestety, wiele osób ma włączonegoAdBlocka, a w filmach związanych z kibicami algorytm YT często blokuje reklamy.


 

Jako pierwsi w Polsce, podczas meczu z Legią Warszawa (08.12.2019 r.) transmitowaliśmy na naszym kanale YT jednocześnie obraz LIVE z 2 kamer skierowanych na kibiców obu drużyn, ich doping, a także komentowaliśmy wydarzenia boiskowe.


 

ZAPRASZAMY DO ZAJRZENIA NA:

www: SLASKnet.com

YouTube: youtube.com/SLASKnet

Facebook: facebook.com/SLASKnet

Twitter: twitter.com/SLASKnet

Instagram: instagram.com/SLASKnetRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Gruszecki
Michał Gruszecki
Próg: 5 zł
s n
s n
Próg: 20 zł
Kacper Kruk
Kacper Kruk
Próg: 20 zł
Mariusz Koczwara
Mariusz Koczwara
Próg: 100 zł
Roman Szczykutowicz
Roman Szczykutowicz
Próg: 10 zł
Jello Biafra
Jello Biafra
Próg: 5 zł