www.slasknet.com

16 patronów
330 miesięcznie
8 540 łącznie
ŚLĄSKnet to założony w 2001 r. niezależny portal o Śląsku Wrocław, tworzony przez grupę pasjonatów poświęcających swój wolny czas, by dostarczać kibicom jak najwięcej ciekawych informacji i materiałów multimedialnych o naszym ukochanym klubie. Dla nas WKS to coś więcej niż 3 litery!

O Autorze

HEJ ŚLĄSK

Jeśli tu zaglądasz, to zapewne nie musimy się przedstawiać, bo www.SLASKnet.com to marka doskonale znana kibicom WKS-u. Możliwość przybliżania fanom wszystkiego, co związane z klubem z Oporowskiej, to hobby i ogromna przyjemność dla kilkunastu członków redakcji oraz współpracowników.

Dołączenie do grona PATRONÓW, to dołożenie cegiełki do dalszego rozwoju Śląsknetu oraz docenienie naszego wysiłku i poświęconego czasu.

Jak zostać PATRONEM i co ZYSKAM w zamian? (Kliknij)

Na co zostaną przeznaczone PIENIĄDZE? (Kliknij)

Dziękujemy za każdą złotówkę!


 

Do uruchomienia profilu na Patronite zachęciły nas częste pytania o możliwość zostawienia napiwku? i podziękowania za dobrą robotę, którą wykonujemy? oraz wielka hojność czytelników w maju 2019 roku. Dzięki zebraniu 2730 zł w ciągu 10 dni na zrzutka.pl, przedstawiciele redakcji mogli wyjechać do Słowenii, by relacjonować przygotowania WKS-u do sezonu.

Bez dodatkowych źródeł finansowania nie jesteśmy w stanie towarzyszyć zespołowi na zagranicznych zgrupowaniach, czy kupić nowoczesnego sprzętu, by poprawić jakość transmisji, programów LIVE i materiałów filmowych. Bieżące funkcjonowanie serwisu to także koszty związane z opłaceniem: serwera, internetu mobilnego, dojazdów na mecze wyjazdowe.

Zależy nam na tworzeniu lepszego portalu, z którego kibice korzystaliby jeszcze chętniej. Niestety ograniczają nas w tym finanse - mamy mnóstwo pomysłów, które muszą czekać na lepsze czasy. Wiele osób chętnie jeszcze bardziej zaangażowałoby się w rozwój serwisu, jednak musi poświęcać swój czas na mniej przyjemne, za to bardziej korzystne materialnie zajęcia. Dodatkowe środki finansowe znacząco by w tym pomogły.


 

⚽Głównym źródłem naszych przychodów są reklamy z systemu Google AdSense oraz w filmach na YT. Wynagrodzenie uzyskiwane w ten sposób nie jest duże - niestety, wiele osób ma włączonegoAdBlocka, a w filmach związanych z kibicami algorytm YT często blokuje reklamy.


 

W maju 2019 roku w ŚLĄSKnecie nastąpiły duże zmiany organizacyjne. Redaktorem naczelnym został Krzysztof Banasik, a efektem pracy wielu osób był rozwój techniczny i merytoryczny serwisu.

Nowościami i zmianami w drugiej połowie 2019 roku m.in. były:

✅ Wzrost o ponad 125% średniej liczby publikacji w ciągu miesiąca

✅ Nowy system prezentacji zdjęć (ponad 100 galerii)

Nowy cykl programów LIVE oraz transmisji z meczów (łącznie ponad 200 filmów na kanale YT)

✅ Obecność przedstawicieli redakcji na wszystkich meczach ligowych Śląska oraz wielu spotkaniach drugiej drużyny

Relacjonowanie letnich przygotowań WKS-u w Słowenii

✅ 9 nowych redaktorów, fotografów i współpracowników

✅ Odświeżenie wyglądu strony głównej i prezentacji newsów

✅ Współpraca i wsparcie medialne dla zespołu Śląsk Wrocław Blind Football


W przeszłości w ŚLĄSKnecie swój talent rozwijali m.in.: Michał Zachodny (laczynaspilka.pl), Tomasz Szozda (rzecznik prasowy Śląska), Andrzej Gomołysek (taktycznie.net, sport.pl), czy Damian Filipowski (tuwroclaw.com).


 

Jesienią 2017 roku przeprowadziliśmy badanie opinii czytelników. Kilka przykładowych komentarzy skierowanych do redakcji:

Wielkie dzięki za Waszą pracę! Czytam Ślasknet już z 10 lat! Mam wielki szacunek do tego co robicie!

Jeszcze raz wielkie brawa i podziękowania dla Was za to co robicie, odwalacie kawał dobrej roboty i muszę przyznać, że codziennie wchodzę na stronę żeby coś przeczytać o klubie.

Jesteście serwisem, który jako pierwszy odpalam każdego ranka.

Podziękowania za Waszą ciężką pracę. Od kilkunastu lat Sląsknet jest jedną z pierwszych stron, którą odwiedzam każdego dnia.

Nie sądziłem, że to już 17 lat. Dzięki Wielkie za to, że jesteście. Wykonujecie bardzo dobrze swoją pracę. Powodzenia.


 

Jako pierwsi w Polsce, podczas meczu z Legią Warszawa (08.12.2019 r.) transmitowaliśmy na naszym kanale YT jednocześnie obraz LIVE z 2 kamer skierowanych na kibiców obu drużyn, ich doping, a także komentowaliśmy wydarzenia boiskowe.


 

 

Transmitowaliśmy na żywo z komentarzem mecze sparingowe pierwszej drużyny oraz mistrzowskie III-ligowych rezerw Śląska. Współkomentatorem potyczki z Wartą Poznań był Waldemar Prusik, jeden z najlepszych piłkarzy w historii WKS-u, trener, komentator telewizyjny.


 

 

Gośćmi w programach z cyklu ŚLĄSKnetLIVE w 2019 roku było wiele ważnych osób związanych z WKS-em:

Dariusz Sztylka (Dyr. Sportowy)

Tadeusz Pawłowski (Dyr. Akademii)

Krzysztof Paluszek (Dyr. ds. rozwoju sportowego)

Zdenek Svoboda (II Trener)

Mateusz Hołownia (Piłkarz)

Piotr Jawny (Trener II drużyny)

Kacper Cecota (Rzecznik Stadionu Wrocław)

Robert Mkrtchyan (Kapitan drużyny blind football)

... i wielu innych


 

Latem 2019 roku czytelnicy poprzez akcję na zrzutka.pl sfinansowali wyjazd przedstawicieli redakcji do słoweńskiej Rogli. Dzięki temu mogliśmy relacjonować przygotowania WKS-u do sezonu i transmitować mecze sparingowe, a na stronie pojawiało się średnio 5 materiałów dziennie (filmy, zdjęcia, artykuły).


 

Z zaoszczędzonych środków jesienią 2019 r. zakupiliśmy m.in.:

✅ Kamerę cyfrową wraz z akcesoriami

✅ Mikrofon

✅ Gimbal

✅ Oświetlenie

✅ Kamerę internetową

✅ Okablowanie i akcesoria


 

ZAPRASZAMY DO ZAJRZENIA NA:

www: SLASKnet.com

YouTube: youtube.com/SLASKnet

Facebook: facebook.com/SLASKnet

Twitter: twitter.com/SLASKnet

Instagram: instagram.com/SLASKnetRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Paweł Borecki
Paweł Borecki
Próg: 10 zł
Michał Gruszecki
Michał Gruszecki
Próg: 5 zł
s n
s n
Próg: 20 zł
Kamil Walkowiak
Kamil Walkowiak
Próg: 20 zł
Paweł Pelc
Paweł Pelc
Próg: 20 zł
Michał Gdowicz
Michał Gdowicz
Próg: 20 zł