SLASKnet.com

15 patronów
310 miesięcznie
6 155 łącznie

LAPTOP DO TRANSMISJI ORAZ OBRÓBKI WIDEO I FOTO

9 000 zł

68%

osiągnięto

2 845 zł

brakuje

Jako pierwsi w Polsce, podczas meczu z Legią Warszawa (08.12.2019 r.) transmitowaliśmy na naszym kanale YT obraz LIVE z 2 kamer skierowanych na kibiców obu drużyn, ich doping, a także komentowaliśmy wydarzenia boiskowe. Wykorzystaliśmy do tego jednak pożyczony sprzęt i aby móc realizować takie transmisje z wykorzystaniem wielu źródeł obrazu i dźwięku, niezbędny jest zakup laptopa z odpowiednią mocą procesora, zewnętrzną kartą graficzną i dużą pamięcią RAM.

*Cel kwotowy zawiera w sobie także wcześniejszy celINTERNET MOBILNY (2020 r.)

400 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Internet mobilny jest niezbędny do przeprowadzania na naszym kanale YT transmisji LIVE z meczów i programów publicystycznych "na żywo" , a także do szybkiego publikowania zdjęć, filmów oraz artykułów ze spotkań pierwszej i drugiej drużyny Śląska Wrocław.


MODEM DO INTERNETU MOBILNEGO

800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Często podczas meczów borykamy się z problemem słabego zasięgu internetu. Nasz modem ma już wiele lat i nie przystaje do aktualnych możliwości technologicznych. Nowy sprzęt powinien sprawić, że będziemy w stanie publikować szybciej i więcej materiałów tekstowych, zdjęć i filmów, a transmisje LIVE będą w wyższej jakości. Choć najlepsze kosztują nawet 1,5 tys. zł, chcemy zakupić budżetowy model - Huawei E5786 za około 400 zł.

*Cel kwotowy zawiera w sobie także wcześniejszy cel


KARTA PRZECHWYTUJĄCA OBRAZ (do transmisji LIVE)

1 400 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jako pierwsi w Polsce, podczas meczu z Legią Warszawa (08.12.2019 r.) transmitowaliśmy na naszym kanale YT obraz LIVE z 2 kamer skierowanych na kibiców obu drużyn, ich doping, a także komentowaliśmy wydarzenia boiskowe. Wykorzystaliśmy do tego jednak pożyczony sprzęt i aby móc realizować takie transmisje, niezbędny jest zakup drugiej karty do przechwytywania obrazu wideo. Chcemy zakupić model budżetowy - AverMedia Live Gamer MINI, którego koszt to ok. 600 zł.


*Cel kwotowy zawiera w sobie także wszystkie wcześniejsze cele


SERWER (2020 r.)

2 700 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Aby witryna była widoczna w internecie, musi być osadzona na serwerze. Miesięczny koszt utrzymania serwera, który pozwala na gromadzenie kilkudziesięciu GB danych i szybkie poruszanie się po stronie, to około 110 zł.

*Cel kwotowy zawiera w sobie także wszystkie wcześniejsze cele


DOJAZD NA MECZE WYJAZDOWE (2020 r.)

5 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!


Jako jedyne niezależne medium z Wrocławia jesteśmy obecni na większości wyjazdowych meczów Śląska, dzięki czemu możemy dostarczać ekskluzywne materiały filmowe, zdjęciowe i tekstowe. Koszty podróży do Trójmiasta, Białegostoku czy Szczecina to jednak spory wydatek. W miarę możliwości relacjonujemy także wyjazdowe mecze drugiej drużyny WKS-u.

*Cel kwotowy zawiera w sobie także wszystkie wcześniejsze celeZostań Patronem