SmartfonArena.pl

Jestem zapalonym smartfoniarzem, o ile istnieje takie słowo (w moim słowniku TAK!). Prywatnie posiadam (dopiero) 115 telefon. Mam ogromną wiedzą w tym temacie dlatego dzielę się nią bezinteresownie - sam stworzyłem stronę z rankingami by zbudować społeczność i pomagać w temacie smartfonów!

O Autorze

Smartfony, a kiedyś telefony komórkowe, to moja pasja. Nie pytajcie dlaczego, bo nie wiem... od zawsze słyszałem, że to dziwne hobby, ale dziś bardzo często wiele osób prosi mnie o rady. Tak więc na co dzień pomagam w podjęciu decyzji zakupowych, znalezieniu najbardziej dopasowanych modeli do zachowań użytkownika, pomagam rozwiązywać wszelakie problemy z telefonami. Sprawia mi to ogromną satysfakcję!

Moja wiedza i chęć dzielenia się nią zaowocowały stworzeniem strony SmartfonArena.pl.
To mój własny projekt - sam napisałem stronę startując z wiedzą dotyczącą tworzenia stron równą 0.  Chęć była tak wielka, że metodą prób i błędów udało się! :)

Dziś, po wielu pracach i poprawkach strona jest gotowa, a jej cel ukierunkowany - to przede wszystkim rankingi - ale nie tylko!
pierwszy, autorski, pozwala sortować urządzenia po kategoriach. Punkty składowe są wypadkową mojego sekretnego systemu oceny, będącego mixem mojej wiedzy i specyfikacji technicznej telefonów.
> pozostałe rankingi to tzw. rankingi użytkowników - ankiety na dany temat, w których mogą głosować na swój ulubiony czy wymarzony smartfon.
> jest także dedykowana grupa na FB, w której staram się pomagać "ad-hoc" - choć i społeczność często mnie uprzedza i stawiam tylko "kropkę na i" :)
>w poprzednim profilu strony skupiałem się także na recenzjach, nowinkach, przeciekach, premierach, ciekawostkach, grach i aplikacjach... za dużo tego było na moje barki, bo zawodowo pracuję też w logistyce. Zostawiłem więc z tego wszystkiego same recenzje, testy i rozpakowania smartfonów, a resztę przesunąłem do kategorii "POZOSTAŁE". W wolnych chwilach chętnie coś tam dopiszę :) 

Rzućcie okien na przykładową recenzję. Zanim ją otworzycie zdradzę tylko, że napisanie takiego tekstu, wraz ze sformatowaniem, zajmuje cały biały dzień :) KILK

Samo napisanie strony, jej prowadzenie, dodawanie nowych treści, dbanie o rankingi zajmują sporo czasu... na szczęście wspiera mnie moja Narzeczona, za co przeogromnie jej dziękuję! Uwzględniając ten czas a także poniesione już nakłady finansowe jedyne co mnie smuci to fakt, że niewiele osób docenia całą tę pracę, bo... strony nie mogę spopularyzować :( Jest fanpage (KLIK), jest Instagram (KLIK), jest nawet LinkedIn czy YouTube (KLIK)!  Ale nie poddaję się, dlatego jestem tutaj! :)

Podrzucam przykładowe rozpakowanie (unboxing, choć nie YouTube jest moim głównym narzędziem) i zapraszam do zapoznania się z zawartością mojego projektu SmartrfonArena.pl !

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)