Avatar użytkownika

Mateusz Wujciów

0
patronów
0 
miesięcznie
6 320 
łącznie
0
patronów
0 zł 6 320 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo Ci dziękuję! Ta "dyszka" z pewnością przyda się na ciepłą kawę przed wyruszeniem w długą trasę w nieogrzewanym samochodzie! :)
30 zł miesięcznie
Ogromnie Ci dziękuję! Za tą kwotę mogę już napełnić 5 litrowy kanister by w trakcie zawodów mieć na paliwo na dolewki. Możesz liczyć również na jeden z gadżetów przy najbliższej okazji w postaci jakiejś wlepy breloczka czy też smyczy.
50 zł miesięcznie
Właśnie Twoja pomoc zagwarantowała mi paliwo na przejazd jednej pełnej sesji. W ramach podziękowań jak tylko zdołam coś wygrać w postaci kosmetyków, ciekawszych, droższych gadżetów weźmiesz udział w losowaniu spośród wszystkich, którzy znajdą się w tym progu kwotowym.
80 zł miesięcznie
Wybierz 80 zł
9 dostępnych miejsc
Twoja pomoc właśnie zapewniła mi nocleg, dzięki któremu będę mógł bezpiecznie dotrzeć na miejsce zawodów dzień wcześniej i się porządnie wyspać. W ramach podziękowań mogę Ci zaoferować udział w losowaniu tych bardziej cennych nagród (jeśli zdołam takie wygrać). Limit 9 patronów - losowanie będzie się odbywać za każdym razem jak zdołam wygrać coś cennego. Ogromnie Ci dziękuję!
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
5 dostępnych miejsc
Jesteś moim bohaterem - przyjedź na zawody i wsiądź na mój prawy fotel na jednej z sesji. Twoja miesięczna subskrypcja pokrywa 38% kosztów związanych z pojedynczym wjazdem na nitkę toru. 260 zł to minimalny koszt zużycia paliwa, opon, hamulców, oleju oraz uśredniona część wpisowego, które trzeba również opłacić by wziąć udział w zawodach. Wcześniej jednak proszę o kontakt, ponieważ limit przypadający na jedne zawody wynosi przejazd dla jednego z Patronów (dla 1-dniowych zawodów) i przejazd dla dwóch Patronów w przypadku 2-dniowej imprezy). Oprócz dobrej zabawy chcę powalczyć o dobre wyniki w klasyfikacji i nagrody dla reszty Patronów! :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Wujciów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć,
Jestem Mateusz - pełny optymizmu pasjonat motoryzacji, a w 2022 roku trzykrotni mistrz w Time Attack. Od dziecka moim marzeniem było zostać kierowcą wyścigowym. Obecnie prowadzę własną stronę, na której dzielę się nie tylko sukcesami, ale i własnym doświadczeniem, wiedzą jak i emocjami.

Cześć!

Jestem Mateusz - pełny optymizmu młody pasjonat motoryzacji. Od dziecka moim największym marzeniem było zostać kierowcą wyścigowym. Obecnie prowadzę własną stronę, dzięki której dzielę się nie tylko sukcesami, ale i własnym doświadczeniem, wiedzą jak i emocjami z ludźmi z całego już świata.

 

Jak to się zaczęło?

Od dużego sukcesu w świecie raczkującego sim racingu, kiedy to 14 lat temu wygrałem zawody na symulatorze z przeciążeniami bocznymi (gra rFactor).

Następnie nadeszły długo wyczekiwane 18-ste urodziny, egzamin na prawo jazdy i zakup pierwszego auta, które mi towarzyszy do dziś dzielnie znosząc kolejne wyjazdy na tor i przyjmując na karoserię liczne obtarcia spowodowane moim stylem jazdy i rosnącym z każdą imprezą doświadczeniem.

 

Od momentu kiedy zacząłem swoją przygodę z motorsportem wziąłem udział w 17 imprezach wracając z… 19 pucharami z których trzy stając na samym szczycie klasyfikacji generalnej. Jednak były to pojedyncze rundy, nic co by mogło się liczyć w klasyfikacji sezonowej jakiegokolwiek cyklu zawodów mimo że na większości z tych imprez miałem jedno z najsłabszych aut w całej stawce i nic nie wskazuje na to by to się zmieniło. Nie jest to jednak wystarczająco dużo by zdobyć zaufanie wśród potencjalnych sponsorów.

 

Oprócz samej jazdy aktywnie uczestniczę w różnego rodzaju wydarzeniach związanych z działalnością charytatywną - od zlotów, gdzie są organizowane zbiórki po licytacje na których do tej pory wystawiając swoje nagrody czy też vouchery na przejazd po torze na jednej z sesji wśród innych kierowców udało się nie tylko uzbierać cztero cyfrowe sumy na rzecz potrzebujących, ale też sprawić ogrom przyjemności zwycięzcom licytacji.

Mimo tych sukcesów mając do dyspozycji taki samochód ciężko jest zostać dostrzeżonym wśród wielu innych, na prawdę szybkich i doświadczonych kierowców, dlaczego? Jednym z powodów może być fakt, że nigdy jeszcze nie wystartowałem w pełnym cyklu zawodów, które odbywają się na terenie całego kraju.

Organizowane są puchary na różnych szczeblach - od amatorskich do tych bardzo profesjonalnych. Składają się one z kilku rund zazwyczaj rozrzuconych na terytorium całego kraju, kontynentu czy też całego świata.

W tym roku chcę spróbować swoich sił w walce o puchar w klasyfikacji sezonowej startując w pucharze: VTEC Cup Poland. Nie mam własnej lawety czy też przyczepy - samochodem będę dojeżdżał na każdą imprezę na kołach, nawet jeśli ma to być trasa 600 kilometrów w jedną stronę.

Stąd też...

Do tej pory zawsze każdemu służyłem pomocą, czy to w kwestiach technicznych czy też poszukiwaniach części po korzystnych cenach i nadal chcę to robić, bo to po prostu lubię! Po długich namysłach, wiadomościach od Was czy można mnie jakoś wesprzeć to teraz jest ku temu okazja.

Nie prowadzę sklepu z koszulkami, smyczami, naklejkami. Zamiast tego każdy z Was może liczyć na moją pomoc, rozmowę tak jak to było do tej pory, na artykuły i filmy, które chcę by z każdym jednym wpisem stawały się coraz bardziej treściwe i pomocne.

Dla tych co jednak zdecydują się mnie wesprzeć w większym stopniu - oprócz pisania i nagrywania vlogów zgodnie z celami to dla każdego wspierającego własnoręcznie wykonam gadżet, którego skłądowymi będą części pochodzące z mojego auta. Od części silnikowych po elementy karoserii! :)

Do zobaczenia!

Cele Autora

2 artykuły o ciekawostkach ze świata i historii motorsportu
  • 200 zł miesięcznie
  • 200 zł brakuje
0%
Dzięki tej kwocie czas, który musiałbym poświęcić na zebranie takiej kwoty mógłbym poświęcić na zebranie informacji i utworzenie dwóch postów o tematyce motorsportu. Widzieliście moje wpisy o samochodach ze stajni Spoon Sports? Chcę takich materiałów publikować znacznie więcej :)
2 artykuły + 1 vlog o tematyce samochodowej
  • 400 zł miesięcznie
  • 400 zł brakuje
0%
Mogłoby się wydawać, że to dość wysoki próg. Jednak przygotowanie jednego materiału, jego obrobienie do tej pory zajmowało mi blisko 10 godzin i to bez dodania napisów. Zależy mi na uzupełnieniu obecnych vlogów napisami w języku polskim i angielskim, ale już wiem, że na jeden taki film potrzebowałbym ok. 5 godzin. Jest to mnóstwo cennego czasu w którym mógłbym chwycić się dodatkowego źródła zarobku w celu zrealizowania swojego celu.
4 artykuły + 2 vlogi o tematyce samochodowej
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Dzięki Waszemu wsparciu będę mógł w spokoju po godzinach pracy zająć się realizacją planów, większą dostępnością w przypadku wysyłanych przez Was wiadomości prywatnych, pisaniem artykułów czy też nagrywaniu tematycznych vlogów. Ogromnie Wam dziękuję!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Wujciów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomek Kulig
Tomek Kulig
100 zł
Maciej Wujciów
Maciej Wujciów
50 zł
Anonimowy patron
100 zł
SV Frisbee
SV Frisbee
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.