Średniowieczny.pl & Katolicyzm Odkłamany

Strona powiązana z kanałem Youtube.com/c/średniowieczny, blogiem średniowieczny.pl oraz profilem fb.com/katolicyzmodklamany. Zajmuje się promocją wartości, zasad i historii cywilizacji łacińskiej i tradycyjnej nauki Kościoła katolickiego w życiu społecznym.

O Autorze

Dzięki wsparciu Czytelników blog Średniowieczny.pl odwiedziło już blisko 200 000 osób, a 18 000 osób zaufało projektowi Katolicyzm Odkłamany na Facebooku.

Może też zechcesz?

Cześć! Jestem autorem bloga Średniowieczny.pl oraz fanpage Katolicyzm Odkłamany, który od września 2015 roku walczy z historycznymi kłamstwami na temat katolicyzmu. Zapraszam Cię do wspierania mojej pracy i reklamy stworzonych materiałów, dzięki którym trafiamy do setek tysięcy ludzi.

Jeśli zajmowałeś się kiedyś tą tematyką, prawdopodobnie zdziwiła Cię ilość kłamstw, jakie krążą w obiegowej opinii, a których nie potwierdzają żadne rzetelne źródła i dowody.

 

> Plaga pedofilii w Kościele?
> Brutalna Inkwizycja?
> Niepotrzebne i zbrodnicze Krucjaty?
> A może chciwość i przebiegłość kleru?
> Ciemne i straszne średniowiecze?
> Hamowanie nauki przez Kościół katolicki?

Słyszałeś o nich?


Żadna z tych rzeczy nie ma potwierdzenia w faktach, za to nieprzerwanie wypełnia nagłówki i pierwsze strony "gazet". 

 

W ramach projektu "Katolicyzm Odkłamany" oraz bloga Średniowieczny.pl zajmujemy się odkłamaniem takich mitów. Pokazujemy, jak ogromny wkład ma Kościół w nasze życie, jak zbudował naszą cywilizację i jak oczerniany jest w przestrzeni publicznej.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni