Strefa Czytacza

W Patronite od 16.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 261

liczba Patronów: 328

21 patronów
640 zł miesięcznie
7 640 zł łącznie
Prowadzimy kanał książkowy na YouTube, uparcie obstając przy stwierdzeniu, że książki to rozrywka. Nie substytut telewizji czy lekarstwo na Internet, lecz ich równoprawny kompan. Czytamy dla rozrywki!

O Autorze

Strefa Czytacza powstała w marcu 2016 roku. Od tej pory uzewnętrzniamy się w sieci jako Czytacz i Czytaczowa, a kanał stał się nierozerwalną częścią naszego życia i społeczności. 


Kim jesteśmy? 

Kochamy czytać, ale od zawsze traktujemy książki jako rozrywkę i to jest właściwie jedyne, czego w nich szukamy. Wierzymy, że czytanie to zabawa nie gorsza, ani nie lepsza od telewizji czy Internetu. Po prostu inna. Staramy się też to pozytywne, wyzute z napuszenia przekonanie przekazywać dalej. W dzisiejszych czasach już nikt nie potrzebuje nadętych czytelników, którzy uważają się za lepszych od innych, bo przeczytali kilka książek ;) 

Strefa Czytacza to nie tylko suche recenzje książek, ale przede wszystkim dyskusje wokół nich. Robimy filmy, jakie sami chcemy oglądać. Nie boimy się trudnych tematów, wręcz jeszcze bardziej się w niej angażujemy!

Na naszym kanale znajdziesz różnorodne filmy:  coś dla siebie znajdą np. fani "Harry'ego Pottera",

ale i nie brakuje też treści dla miłośników horroru ekstremalnego czy bizarro! 

Nie szufladkujemy czytelników, bo sami nie chcemy być zaszufladkowani!


Jakie są nasze cele?

Realizacja nowych pomysłów nie byłaby możliwa bez wsparcia Patronów. A zrealizowane (bądź realizowane cele, takie jak nowe serie typu: "10 rzeczy, których nie było w filmie..." czy "Książkowe dziwactwa") tylko napędzają nas do wymyślania kolejnych rzeczy! Nie chcemy być kanałem, który robi to samo, co wszyscy ;) 

Dlatego właśnie zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie! 
Byśmy mogli realizować się bardziej i więcej. Byśmy byli w stanie realizować projekty, przed którymi nasz portfel się wzdraga. Sky is the limit, a my jeszcze nawet nie dotarliśmy do szklanego sufitu! Za nami jest mały kroczek, a przed nami niekończąca się droga możliwości!

Zależy nam nie tylko na rozwoju kanału na YouTube (choć sprzętowo zawsze jest coś do rozwinięcia czy poprawienia). My CHCEMY wyjść również poza Internet! Organizować prawdziwe książkowe wydarzenia, w tym nasz wymarzony zlot czytelniczy w Bydgoszczy! Z udziałem prawdziwych autorów - takich, wiecie, których możecie poprosić o autograf, wspólne foto i w których książkach możecie się zakochać. 

To wszystko może być możliwe dzięki Waszej pomocy! 


 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem