Sylwia Hazboun - Dzisiaj w Betlejem

W Patronite od 15.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1700

Liczba Patronów: 1592

Zostań Patronem
4 patronów
80 miesięcznie
550 łącznie
Jestem Sylwia i tworzę bloga Dzisiaj w Betlejem. Moja twórczość to przede wszystkim orientalna muzyka chrześcijańska oraz migawki z życia w Ziemi Świętej, dzięki którym wyruszysz w duchową podróż na Bliski Wschód.

O Autorze

Muzyka Bliskiego Wschodu pełna jest tęsknoty i nostalgii. Orientalne skale i instrumenty oraz brzmienia semickich języków tworzą wyjątkowy klimat, dzięki którym możesz się wyciszyć i pomodlić.

 

Co dokładnie robię?

  • wyszukuję starodawne hymny i śpiewy chrześcijan Bliskiego Wschodu (po aramejsku i arabsku), częściowo je tłumaczę i nagrywam w wersji mieszanej językowo po to, byś mógł zarówno usłyszeć języki Bliskiego Wschodu, ale także poznać sens pieśni

  • piszę i nagrywam swoje autorskie utwory w całości zachowane w orientalnym klimacie

  • wraz z moim mężem, który pochodzi z Betlejem, tworzymy treści na bloga i social media

Orientalna muzyka chrześcijańska

W sierpniu 2020 wydałam swój pierwszy studyjny singiel "Ojcze nasz". Jest zapowiedzią albumu, który ukaże się w marcu 2021, na którym znajdzie się 11 utworów.

Pragnę jednak kontynuować muzyczną twórczość poprzez wydawanie kolejnych utworów chrześcijańskich.

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem arabistką, a moją pasją jest muzyka. Dzięki licznym wyjazdom na Bliski Wschód poznałam świat arabskich chrześcijan, który stał się moim drugim domem. Odkryłam wówczas ogromne bogactwo chrześcijaństwa z tamtego regionu, które jest bezpośrednią kontynuacją Dziejów Apostolskich. Postanowiłam pokazać ten świat odbiorcom w Polsce poprzez... muzykę. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Krystyna Wyspiańska
Krystyna Wyspiańska
Próg: 20 zł
Dorota Jarosz-Iwko
Dorota Jarosz-Iwko
Próg: 20 zł
Elżbieta Gierczak
Elżbieta Gierczak
Próg: 20 zł
Anna Pender
Anna Pender
Próg: 20 zł