SzpiedzyWiedzy.pl

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2617

Liczba Patronów: 2328

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
45 miesięcznie
1 065 łącznie

Co powiecie na portal pełen interaktywnych przygód, zagadek i łatwo przyswajalnej wiedzy, którą dziecko samemu aktywnie odkrywa? Portal PEŁEN APP-BOOKÓW!

O Autorze

Wiedza nie mieszka tylko w podręcznikach! Jako rodzice mamy dość nudy powiewającej ze szkolnych ławek! Przecież jej zdobywanie jest tak ciekawe!

Co to jest app-book?

To format, który sami wymyśliliśmy, bo…

  • w filmie brakowało nam interakcji, widz jest tu jedynie biernym odbiorcą 
  • e-book - z nim mieliśmy podobny problem, poza tym niefajnie czyta się tekst na komputerze
  • podcast? - ciekawa sprawa, ale jeszcze lepiej jest coś zobaczyć i odkryć samemu!

Tak powstał pomysł połączenia czytanego slajdu z aktywizującymi młodego odbiorcę zagadkami i interaktywnymi zadaniami do samodzielnego odkrywania. Dzięki takiej formie dziecko samo decyduje jak długo chce zostać na danej stronie i kiedy chce przejść dalej. Jest to zdecydowanie bardziej aktywny i świadomy odbiór, a zdobyta w ten sposób wiedza zostaje z nami na dłużej.

Nie tworzymy generycznych aplikacji! Każdy temat jest opracowywany autorsko i indywidualnie, przy współudziale ludzi z danej dziedziny, którzy znają go “od podszewki” - współpracujemy z pracownikami muzeów i instytucji naukowych.

Przy pracy nad portalem pomagają nam… dzieci! To one podkładają głos pod czytany tekst, testują, podpowiadają i… inspirują! W końcu same najlepiej wiedzą, co spodoba się ich rówieśnikom!

Zachęceni? Zajrzyjcie koniecznie i szpiegujcie wiedzę razem z nami!

Już wkrótce, dzięki Waszemu wsparciu, app-booków i tematów będzie dużo, dużo więcej!

Dlaczego Patronite?

Głównymi odbiorcami portalu są dzieci - dlatego nie chcemy finansować go z reklam. Sami jesteśmy rodzicami i chcemy stworzyć dla dzieciaków fajną, wartościową platformę edukacyjną - bez wyskakujących okienek reklamowych i mikropłatności. 

 

W ramach podziękowania naszych Patronów wymieniamy na końcu aplikacji!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika