Avatar użytkownika

SzpiedzyWiedzy.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
1 215 
łącznie
0
patronów
0 zł 1 215 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Szeregowy Szpieg. Przybij nam piątkę! Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! To dla nas bardzo ważne, że wierzysz w naszą misję i dołączasz do naszej szpiegowskiej ekipy! W ramach podziękowania udostępniamy dla naszych patronów dodatkowe materiały edukacyjne i tajne aplikacje ;)
10 zł miesięcznie
Snajper - strzał w 10! To naprawdę dużo! Każdy gest wsparcia jest dla nas bezcenny! W ramach podziękowania udostępniamy dla naszych patronów dodatkowe materiały edukacyjne i tajne aplikacje ;)
20 zł miesięcznie
Tajny Agent. Robi się coraz poważniej… Tajny Agent do swej misji potrzebuje ekstra szpiegowskich gadżetów! Raz na rok przygotujemy dla szpiegowski drobiazg, który trafi do Ciebie w specjalnej tajnej przesyłce (oczywiście e-legitymację i dostęp do zamkniętej grupy masz już w pakiecie).
50 zł miesięcznie
Patroni z tego progu mają wpływ na to co pojawia się na portalu - mogą zasugerować temat edukacyjnej aplikacji i otrzymują link do nowych aplikacji na tydzień przed premierą! W ramach podziękowania udostępniamy dla naszych patronów dodatkowe materiały edukacyjne i tajne aplikacje ;)
500 zł miesięcznie
As wywiadu: zostań oficjalnym sponsorem portalu! Zamieścimy logotyp Twojej firmy, podziękowanie i link do Twojej strony w stopce strony głównej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SzpiedzyWiedzy.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze


Co powiecie na portal pełen interaktywnych przygód, zagadek i łatwo przyswajalnej wiedzy, którą dziecko samemu aktywnie odkrywa? Portal PEŁEN APP-BOOKÓW!


Wiedza nie mieszka tylko w podręcznikach! Jako rodzice mamy dość nudy powiewającej ze szkolnych ławek! Przecież jej zdobywanie jest tak ciekawe!

Co to jest app-book?

To format, który sami wymyśliliśmy, bo…

  • w filmie brakowało nam interakcji, widz jest tu jedynie biernym odbiorcą 
  • e-book - z nim mieliśmy podobny problem, poza tym niefajnie czyta się tekst na komputerze
  • podcast? - ciekawa sprawa, ale jeszcze lepiej jest coś zobaczyć i odkryć samemu!

Tak powstał pomysł połączenia czytanego slajdu z aktywizującymi młodego odbiorcę zagadkami i interaktywnymi zadaniami do samodzielnego odkrywania. Dzięki takiej formie dziecko samo decyduje jak długo chce zostać na danej stronie i kiedy chce przejść dalej. Jest to zdecydowanie bardziej aktywny i świadomy odbiór, a zdobyta w ten sposób wiedza zostaje z nami na dłużej.

Nie tworzymy generycznych aplikacji! Każdy temat jest opracowywany autorsko i indywidualnie, przy współudziale ludzi z danej dziedziny, którzy znają go “od podszewki” - współpracujemy z pracownikami muzeów i instytucji naukowych.

Przy pracy nad portalem pomagają nam… dzieci! To one podkładają głos pod czytany tekst, testują, podpowiadają i… inspirują! W końcu same najlepiej wiedzą, co spodoba się ich rówieśnikom!

Zachęceni? Zajrzyjcie koniecznie i szpiegujcie wiedzę razem z nami!

Już wkrótce, dzięki Waszemu wsparciu, app-booków i tematów będzie dużo, dużo więcej!

Dlaczego Patronite?

Głównymi odbiorcami portalu są dzieci - dlatego nie chcemy finansować go z reklam. Sami jesteśmy rodzicami i chcemy stworzyć dla dzieciaków fajną, wartościową platformę edukacyjną - bez wyskakujących okienek reklamowych i mikropłatności. 

 

W ramach podziękowania naszych Patronów wymieniamy na końcu aplikacji!

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj SzpiedzyWiedzy.pl w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Niezależni SzpiedzyWiedzy.pl
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
SzpiedzyWiedzy.pl bez reklam i ciasteczek! Chcemy, żeby portal był bezpiecznym miejscem dla Waszych dzieci, bez śledzących skryptów reklamowych, spersonalizowanych reklam i wyskakujących okienek. Dzięki Wam nie będziemy musieli martwić się o bieżące opłaty i będziemy mogli cieszyć się przejrzystym portalem. Wszystkie interaktywne przygody będą dostępne bez ograniczeń, subskrypcji czy abonamentów. Oczywiście będziemy systematycznie pracować nad tym, aby prezentacji i nowych tematów stale przybywało!
Stabilny wzrost
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Uff… przy tej kwocie czujemy się bezpiecznie! Możemy Wam zapewnić co najmniej dwie nowe interaktywne przygody w miesiącu. Takie wsparcie pozwoli nam rozwijać portal, dodawać nowe funkcjonalności. Będziemy też regularnie organizować konkursy z nagrodami, aby jeszcze bardziej zmobilizować Was do aktywnego śledzenia wiedzy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SzpiedzyWiedzy.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Czesław Brzostowski
Czesław Brzostowski
20 zł
Fundacja MCPP
Fundacja MCPP
20 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.