SzpiedzyWiedzy.pl

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2136

Liczba Patronów: 1651

Zostań Patronem
4 patronów
30 miesięcznie
220 łącznie

Niezależni SzpiedzyWiedzy.pl

2 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 470 zł

brakuje

SzpiedzyWiedzy.pl bez reklam i ciasteczek! Chcemy, żeby portal był bezpiecznym miejscem dla Waszych dzieci, bez śledzących skryptów reklamowych, spersonalizowanych reklam i wyskakujących okienek. Dzięki Wam nie będziemy musieli martwić się o bieżące opłaty i będziemy mogli cieszyć się przejrzystym portalem. Wszystkie interaktywne przygody będą dostępne bez ograniczeń, subskrypcji czy abonamentów. Oczywiście będziemy systematycznie pracować nad tym, aby prezentacji i nowych tematów stale przybywało!

Stabilny wzrost

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 970 zł

brakuje

Uff… przy tej kwocie czujemy się bezpiecznie. Możemy Wam zapewnić co najmniej jedną nową interaktywną przygodę w miesiącu. Takie wsparcie pozwoli nam to rozwijać portal, dodawać nowe funkcjonalności. Będziemy też regularnie organizować konkursy z nagrodami, aby jeszcze bardziej zmobilizować Was do aktywnego śledzenia wiedzy.

Pełna mobilizacja!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 970 zł

brakuje

Wszystkie ręce na pokład! Takie wsparcie oznacza dla nas, że naprawdę bardzo Wam zależy na naszym rozwoju, że chcecie więcej i więcej! Postaramy się zaspokoić Wasze apetyty! Obiecujemy minimum 2 nowe prezentacje w miesiącu… i co miesiąc ekstra konkurs z nagrodami!
Najnowsi Patroni
Czesław Brzostowski
Czesław Brzostowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Andrzej Pociecha
Andrzej Pociecha
Próg: 10 zł
Andrzej Pociecha
Andrzej Pociecha
Próg: 5 zł
Jacek Kubek
Jacek Kubek
Próg: 5 zł