Avatar użytkownika

SzpiedzyWiedzy.pl

1
patron
5 
miesięcznie
1 250 
łącznie
1
patron
5 zł 1 250 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Szeregowy Szpieg. Przybij nam piątkę! Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! To dla nas bardzo ważne, że wierzysz w naszą misję i dołączasz do naszej szpiegowskiej ekipy! W ramach podziękowania udostępniamy dla naszych patronów dodatkowe materiały edukacyjne i tajne aplikacje ;)
10 zł miesięcznie
Snajper - strzał w 10! To naprawdę dużo! Każdy gest wsparcia jest dla nas bezcenny! W ramach podziękowania udostępniamy dla naszych patronów dodatkowe materiały edukacyjne i tajne aplikacje ;)
20 zł miesięcznie
Tajny Agent. Robi się coraz poważniej… Tajny Agent do swej misji potrzebuje ekstra szpiegowskich gadżetów! Raz na rok przygotujemy dla szpiegowski drobiazg, który trafi do Ciebie w specjalnej tajnej przesyłce. Oczywiście masz dostęp do tajnych, szpiegowskich aplikacji materiałów!
50 zł miesięcznie
Patroni z tego progu mają wpływ na to co pojawia się na portalu - mogą zasugerować temat edukacyjnej aplikacji i otrzymują link do nowych aplikacji na tydzień przed premierą! W ramach podziękowania udostępniamy dla naszych patronów dodatkowe materiały edukacyjne i tajne aplikacje ;)
200 zł miesięcznie
As wywiadu: zostań oficjalnym sponsorem portalu! Zamieścimy logotyp Twojej firmy, podziękowanie i link do Twojej strony w stopce strony głównej.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora SzpiedzyWiedzy.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze


Co powiecie na portal pełen interaktywnych przygód, zagadek i łatwo przyswajalnej wiedzy, którą dziecko samemu aktywnie odkrywa? Portal PEŁEN APP-BOOKÓW!


Wiedza nie mieszka tylko w podręcznikach! Jako rodzice mamy dość nudy powiewającej ze szkolnych ławek! Przecież jej zdobywanie jest tak ciekawe!

Co to jest app-book?

To format, który sami wymyśliliśmy, bo…

  • w filmie brakowało nam interakcji, widz jest tu jedynie biernym odbiorcą 
  • e-book - z nim mieliśmy podobny problem, poza tym niefajnie czyta się tekst na komputerze
  • podcast? - ciekawa sprawa, ale jeszcze lepiej jest coś zobaczyć i odkryć samemu!

Tak powstał pomysł połączenia czytanego slajdu z aktywizującymi młodego odbiorcę zagadkami i interaktywnymi zadaniami do samodzielnego odkrywania. Dzięki takiej formie dziecko samo decyduje jak długo chce zostać na danej stronie i kiedy chce przejść dalej. Jest to zdecydowanie bardziej aktywny i świadomy odbiór, a zdobyta w ten sposób wiedza zostaje z nami na dłużej.

Nie tworzymy generycznych aplikacji! Każdy temat jest opracowywany autorsko i indywidualnie, przy współudziale ludzi z danej dziedziny, którzy znają go “od podszewki” - współpracujemy z pracownikami muzeów i instytucji naukowych.

Przy pracy nad portalem pomagają nam… dzieci! To one podkładają głos pod czytany tekst, testują, podpowiadają i… inspirują! W końcu same najlepiej wiedzą, co spodoba się ich rówieśnikom!

Zachęceni? Zajrzyjcie koniecznie i szpiegujcie wiedzę razem z nami!

Już wkrótce, dzięki Waszemu wsparciu, app-booków i tematów będzie dużo, dużo więcej!

Dlaczego Patronite?

Głównymi odbiorcami portalu są dzieci - dlatego nie chcemy finansować go z reklam. Sami jesteśmy rodzicami i chcemy stworzyć dla dzieciaków fajną, wartościową platformę edukacyjną - bez wyskakujących okienek reklamowych i mikropłatności. 

 

W ramach podziękowania naszych Patronów wymieniamy na końcu aplikacji!

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj SzpiedzyWiedzy.pl w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Niezależni SzpiedzyWiedzy.pl
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 495 zł brakuje
0%
SzpiedzyWiedzy.pl bez reklam i ciasteczek! Chcemy, żeby portal był bezpiecznym miejscem dla Waszych dzieci, bez śledzących skryptów reklamowych, spersonalizowanych reklam i wyskakujących okienek. Dzięki Wam nie będziemy musieli martwić się o bieżące opłaty i będziemy mogli cieszyć się przejrzystym portalem. Wszystkie interaktywne przygody będą dostępne bez ograniczeń, subskrypcji czy abonamentów. Oczywiście będziemy systematycznie pracować nad tym, aby prezentacji i nowych tematów stale przybywało!
Stabilny wzrost
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 995 zł brakuje
0%
Uff… przy tej kwocie czujemy się bezpiecznie! Możemy Wam zapewnić co najmniej dwie nowe interaktywne przygody w miesiącu. Takie wsparcie pozwoli nam rozwijać portal, dodawać nowe funkcjonalności. Będziemy też regularnie organizować konkursy z nagrodami, aby jeszcze bardziej zmobilizować Was do aktywnego śledzenia wiedzy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora SzpiedzyWiedzy.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Marta Mleczko
Marta Mleczko
5 zł
Czesław Brzostowski
Czesław Brzostowski
20 zł
Fundacja MCPP
Fundacja MCPP
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.