SzpiedzyWiedzy.pl

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2316

Liczba Patronów: 1865

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
30 miesięcznie
330 łącznie
Innowacyjna platforma edukacyjna dla dzieci i młodzieży. Nasi młodzi szpiedzy (oraz ich rodzice i nauczyciele) znajdą tu interaktywne prezentacje o wszechstronnej tematyce. Każda z nich to przygoda pełna faktów i ciekawostek, aktywizujących zagadek i humoru!

O Autorze

SzpiedzyWiedzy.pl to innowacyjna platforma edukacyjna
dla dzieci i młodzieży.

Nasi młodzi szpiedzy (oraz rodzice i nauczyciele) znajdą tu interaktywne prezentacje o wszechstronnej tematyce. Każda z nich to przygoda pełna nie tylko faktów i ciekawostek,
ale także aktywizujących zadań, zagadek… i humoru! 

W czasie tworzenia prezentacji korzystamy ze wsparcia ekspertów i partnerskich instytucji, ale także naszych odbiorców! Bardzo cenimy Wasze opinie, wsłuchujemy się w uwagi naszych młodych wywiadowców i staramy się uwzględniać je przy opracowaniu kolejnych tematów. 

Mamy nadzieję, że dzięki możliwości aktywnego odbioru prezentacji zdobyta w ten sposób wiedza zostanie z Wami na dłużej, a może zainspirujemy Was do dalszych poszukiwań?

Być może potrzebujecie dodatkowej motywacji?
Zapraszamy do udziału w licznych konkursach z nagrodami!

Obecny kształt strony to jedynie początek!

SzpiedzyWiedzy.pl działają od jesieni 2020 r., ale zdążyliśmy już zdobyć nagrodę w konkursie na materiały edukacyjne dla nauczycieli organizowanym przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.
Wyróżniona została wirtualna wycieczka pt. Z obwarzankiem po Krakowie.

Już wkrótce, również dzięki Waszemu wsparciu, prezentacji i tematów będzie dużo, dużo więcej!

PS. Strona SzpiedzyWiedzy.pl należy do Fundacji "Trasa dla Bobasa", która od wielu lat wspiera aktywne spędzanie czasu z dziećmi, organizuje ogólnopolskie i lokalne wydarzenia kulturalno-edukacyjne.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Czesław Brzostowski
Czesław Brzostowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Jacek Kubek
Jacek Kubek
Próg: 5 zł