Avatar użytkownika

Sztuka do kawy

2
patronów
39 
miesięcznie
1 365 
łącznie
2
patronów
39 zł 1 365 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

9 zł miesięcznie
Lubisz do nas zaglądać i chcesz nam postawić dobre cappucino! ☕️

Dziękujemy, że współtworzysz z nami opowieść o sztuce na luzie 💞

👉 W nagrodę wymienimy Cię w zakładce „Patroni” na naszej stronie internetowej.
15 zł miesięcznie
Lubisz do nas zaglądać i chcesz nam postawić dobre latte! ☕️🫖

Dziękujemy, że współtworzysz z nami opowieść o sztuce na luzie 💞

👉 W nagrodę wymienimy Cię w zakładce „Patroni” na naszej stronie internetowej oraz wyślemy Ci spersonalizowaną pocztówkę z osobistym podziękowaniem!
30 zł miesięcznie
Lubisz do nas zaglądać i chcesz nam postawić dobre latte i ciacho! ☕️🍰

Dziękujemy, że współtworzysz z nami opowieść o sztuce na luzie 💞

👉 Oprócz wzmianki w zakładce „Patroni” na naszej stronie internetowej oraz spersonalizowanej pocztówki, podziękujemy Ci za wsparcie w jednym z naszych postów.
50 zł miesięcznie
Lubisz do nas zaglądać i chcesz nas wysłać na fajną wystawę 🤩🖼

Dziękujemy, że współtworzysz z nami opowieść o sztuce na luzie 💞

👉 Oprócz wzmianki w zakładce „Patroni” na naszej stronie internetowej, spersonalizowanej pocztówki oraz podziękowania za wsparcie w poście, raz na kwartał będziesz miał(a) możliwość wyboru dzieła sztuki, które opiszemy na naszym profilu.
99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
5 dostępnych miejsc
Lubisz do nas zaglądać i chcesz nas wysłać na fajną wystawę i dobrą kawę ☕️ + 🖼 = 💕

Dziękujemy, że współtworzysz z nami opowieść o sztuce na luzie 💞

👉 Oprócz wzmianki w zakładce „Patroni” na naszej stronie internetowej, spersonalizowanej pocztówki oraz podziękowania za wsparcie w poście, raz na kwartał będziesz miał(a) możliwość wyboru dzieła sztuki, które opiszemy na naszym profilu.

💥 Dodatkowo, raz w roku zabierzemy Cię na wspólnie wybraną wystawę i kawę!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sztuka do kawy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Sztuka do kawy to nasza opowieść o sztuce – tak, jak ją widzimy i odbieramy.

☕️ + 🖼 = 💞

Sztuka do kawy to my – Ania Szałas i Ola Długołęcka.

 

Na naszych profilach w mediach społecznościowych tworzymy przyjazną platformę wymiany myśli, wrażeń i pytań dotyczących sztuki. Zapraszamy do niej każdą i każdego z Was – niezależnie od tego, czy na wystawach bywasz nieustannie, czy też Twój ostatni kontakt ze sztuką miał miejsce podczas szkolnej wycieczki. Do naszej galerii nie trzeba zakładać kapci, za to zapraszamy z kubkiem gorącej kawy!
(Albo zimnej. I z kapciami, jeśli akurat tak chcesz.)

 

 

Zdajemy sobie sprawę, jak potężnym i nieustannie towarzyszącym nam narzędziem są media społecznościowe. Same z nich korzystamy, tworzymy na nie treści i uwielbiamy, gdy dzieją się na nich rzeczy pozytywnie zmieniające świat. Wierzymy w siłę internetu jako narzędzia do budowania relacji i przekazywania wiedzy w przyjemny sposób. Niezależnie, czy jedziesz właśnie tramwajem, czy może scrollujesz fejsa próbując zasnąć (niezdrowo, ale spoko) – ze Sztuką do kawy możesz liczyć na lekką dawkę kultury bez pompy!

 

 

Jesteśmy historyczkami sztuki. Nasza wspólna przygoda zaczęła się w Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie w latach 2018–2020 jako duet zarządzałyśmy Instagramowym profilem Muzeum. To właśnie tam w ciągu niespełna dwóch lat udało nam się potroić liczbę odbiorców Instagrama MNW! Zwieńczeniem naszych wysiłków była I nagroda w przeglądzie „Muzeum Widzialne” organizowanym przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów (kategoria Media Społecznościowe). Od tamtej pory współpracowałyśmy m.in. z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Stowarzyszeniem Przyjaciele Muzeum Narodowego w Warszawie czy Centrum Archiwistyki Społecznej.

 

Media o nas:

🔗 Poznajcie dwie młode damy, które stoją za „heheszkami" na Instagramie Muzeum Narodowego w Warszawie

🔗 Sztuka z przymrużeniem oka. Muzeum Narodowe w mediach społecznościowych. One robią to dobrze!

 

 

 

W ostatnich dniach lipca pandemicznego roku 2020 usiadłyśmy na kawie (a jakże!) i na całkowitym spontanie założyłyśmy profil, który miał być dla nas odskocznią od fascynującej, choć nie zawsze różowej pracy w muzealnictwie. W naszych głowach „Kawusia” (bo tak mówimy o naszym projekcie między sobą) miała być miejscem, gdzie mogłybyśmy bez przeszkód i akademickich uprzedzeń dzielić się dziełami sztuki, które nas zachwyciły, poruszyły lub po prostu zaintrygowały. I, co najważniejsze – dyskutować o nich z fajnymi ludźmi, poznając tropy do dalszych poszukiwań.

Tak też się stało – głównie dzięki Wam! 

 

 

Chciałybyśmy dalej rozwijać Sztukę do kawy – na liście naszych marzeń znajduje się m.in. częstsze dzielenie się z Wami wartościowymi treściami, poszerzenie działalności o materiały video oraz wystartowanie z wymarzonym podcastem – aby je spełnić, potrzebujemy Twojego wsparcia!

Dziękujemy każdej i każdemu z Was 💞

 

[Fot. Bartosz Bajerski]

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sztuka do kawy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Królik
Ewa Królik
30 zł
Anonimowy patron
9 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.