Avatar użytkownika

Anna Szwarc

4
patronów
100 
miesięcznie
3 460 
łącznie
4
patronów
100 zł 3 460 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Sierściuchy serdecznie dziękują za puszkę dobrej karmy lub pokrycie części kosztów leczenia.


Prześlę na maila podziękowanie - personalizowaną grafikę, specjalnie dla Ciebie.
30 zł miesięcznie
Dziękuję! To wyżywienie dla kociej bandy na cały dzień. Stworzę dla Ciebie dwie mini grafiki - jedną klasyczną, drugą z motywem z Soli Ziemi i prześlę mailem.
50 zł miesięcznie
Dziękuję! To już solidne kocie balety: fiolka insuliny, worek pelletu albo sześciopak karmy super premium. Spodziewaj się listonosza. Stworzę dla Ciebie dwie mini grafiki - jedną klasyczną, drugą z motywem z Soli Ziemi.
150 zł miesięcznie
Dziękuję. Pomagasz zwierzęciu stanąć na nogi. Jest to koszt profilaktycznych okresowych badań krwi lub zakupu wzmacniających witamin i betaglukanu na odporność.
Prześlę na Twój adres wybraną przez Ciebie grafikę w formacie a3, wydrukowaną i oprawioną oraz ręcznie stworzoną, personalizowaną grafikę w formacie A5.
250 zł miesięcznie
Dziękuję. To minimalna kwota utrzymania miesięcznego jednego podopiecznego, o ile nie wymaga leczenia. Jesteś ojcem chrzestnym sierściucha! Prześlę na Twój adres wybraną przez Ciebie grafikę, wydrukowaną w formacie A3 i oprawioną oraz personalizowaną, odręczną grafikę w formacie A5. Również jestem do Twojej dyspozycji, jeśli potrzebujesz konsultacji zoopsychologa lub behawiorysty dla Twojego kota (2 godziny).
500 zł miesięcznie
Namaluję Ci wszystko, czego zapragniesz; oprawię i prześlę na Twój adres (format cyfrowy, A3).
Jestem do dyspozycji, jeśli potrzebujesz konsultacji zoopsychologa lub behawiorysty dla Twojego kota (2 godziny).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Szwarc w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Łączę dwie życiowe pasje: malarstwo, grafikę, karykaturę i komiks oraz opiekę nad zwierzętami w potrzebie. Dochód ze sprzedaży dzieł przeznaczam na przewlekle i nieuleczalnie chore koty, którymi się opiekuję.

 

Tworząc grafiki, inspiruję się najczęściej poezją Bolesława Leśmiana, lecz także fantastyką i motywami science fiction (https://www.instagram.com/vivi.sec.art/).

Uwielbiam karykaturę i groteskę, cykl komiksów Sul Ziemi powstaje właśnie w tej konwencji (https://www.facebook.com/sulziemi/). Aktualnie część moich prac można oglądać we wrocławskim Imparcie.

Prace tworzę najczęściej za pomocą narzędzi cyfrowych, jednak lubię również techniki tradycyjne: ołówek, tusz, akryle, paluchy maczane w plakatówce... wszystko, co pozostawia kolor, jest dla mnie narzędziem. Uwielbiam wielki format, czyli malowanie ścian, to czysta epifania. Jestem samoukiem.

By zapewnić moim zwierzęcym podopiecznym profesjonalną opiekę, nieustannie się szkolę. Jestem technikiem weterynarii, zoopsychologiem, ukończyłam kurs ratownicwa weterynaryjnego, by moi czworonożni domownicy mogli żyć godnie i bezpiecznie.

Mam pod opieką własne koty oraz prowadzę dom tymczasowy dla potrzebujących zwierząt. Wolno żyjącymi kotami zajmuję się nieprzerwanie od kilkunastu lat. Twoje wsparcie pomoże zapewnić czworonożnym podopiecznym godną jesień życia, bez bólu i cierpienia. Środki uzyskane z Patronite przeznaczę na leczenie i podnoszenie komfortu życia zwierząt. 

Przez przypadek jestem od kilkunastu lat nauczycielem dyplomowanym języka polskiego w liceum i do teraz nie wiem, jak to się stało, jednak kocham ten zawód. Jestem także samodzielną mamą czteroletniego miłośnika zwierząt, który radośnie pomaga zarówno w opiece nad zwierzętami, jak i w malowaniu wszystkich możliwych powierzchni.

 

Cele Autora

godne życie zwierzęcych podopiecznych
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 900 zł brakuje
3%
- zapewnienie optymalnych warunków zwierzętom, życia bez chorób, bólu i cierpienia
- rozszerzenie działalności charytatywnej: opieka nad kolejnymi zwierzętami; działalność edukacyjna, szkolenia specjalistyczne, tworzenie infografik

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Szwarc już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michal Misztal
Michal Misztal
10 zł
Malwina Bobrowicz
Malwina Bobrowicz
30 zł
Maciej Bednarzewski
Maciej Bednarzewski
10 zł
Małgorzata  Mazik
Małgorzata Mazik
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.