Avatar użytkownika

Szychta w danych

0
patronów
0 
miesięcznie
280 
łącznie
0
patronów
0 zł 280 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo za wsparcie! Sam też wspieram twórców obecnych na Patronite i wiem, że wyłożenie nawet niedużej, regularnej kwoty świadczy o dużym zaufaniu i chęci pomocy. Bardzo się cieszę, że przyczyniasz się do funkcjonowania Szychty.
10 zł miesięcznie
Dzięki! Przyczynisz się do większej liczby wpisów na Szychcie :) W nagrodę wyślemy Ci podziękowanie mailowe oraz umieścimy Twoje nazwisko (lub ciąg alfanumeryczny z jakim się identyfikujesz) na liście honorowych górników - Patronów na Szychtowej stronie internetowej.
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
7000 dostępnych miejsc
Przyczynisz się do JESZCZE większej liczby wpisów na Szychcie :) Dostaniesz zaproszenie do ściśle tajnej i ekskluzywnej grupy na fejsbuku niedostępnej dla 99.9999% mieszkańców ziemi i wszystko to, co w progu za 10 złotych.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
20 dostępnych miejsc
Wow, wielkie dzięki za wsparcie! 30 to granica, od której przestaje się mówić w statystyce o małych liczbach. Zatem widzę, że wspierasz Szychtę na poważnie. W podziękowaniu wyślę Ci prezent związany z Szychtą - torbę lub kubek. Dodatkowo dostaniesz wszystko to, co znajduje się w niższych prograch.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
10 dostępnych miejsc
Bardzo, bardzo dziękuję. Widzę, że mocno wierzysz w sens istnienia Szychty. To dla mnie bardzo duże zobowiązanie i jestem bardzo ciekawy kim jesteś i jaka jest Twoja motywacja. Jeśli nie osobiście na kawie (w Poznaniu lub we Wrocławiu) to może uda nam się chociaż porozmawiać na zoom-ie. Postaram się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania związane z matematyką, statystyką lub sztuczną inteligencją. Dodatkowo dostaniesz wszystkie nagrody z niższych progów.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
4 dostępne miejsca
Dzięki, jestem pod wrażeniem Twojej hojności. Nie tylko sprawisz, że będzie więcej wpisów Szychty, ale i będziesz mieć wpływ na jej treści. Będę Cię pytać o sugestie i uwagi dotyczące bloga. Może masz jakieś pytania, które nie dają Ci spać? Zastanowię się jak zdobyć dane, aby na nie odpowiedzieć i wspólnie będziemy mogli się zastanawiać czy powstanie na ten temat wpis. Dodatkowo dostaniesz wszystkie upominki z niższych progów, a na liście patronów będziesz widnieć wraz z zaszczytnym tytułem sztygara.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szychta w danych w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Szychta w danych to blog o świecie poznawanym przez dane. Staram się zrozumieć choćby mały wycinek otaczającej nas rzeczywistości, a następnie podzielić się nim z każdym, kto szuka rzetelnej i nietrywialnej informacji.

Czym jest Szychta w danych?

Jest blogiem, który próbuje zrozumieć świat za pomocą danych.

Porusza ważne tematy polityczne i społeczne i ma w tej chwili ma ponad 6 tysięcy polubień na Facebooku.

Jest próbą dołożenia mojej małej cegiełki do lepszego zrozumienia świata

Jest moim zaangażowaniem w promowanie analizy i wizualizacji danych jako sposobu mówienia o świecie #personaljournalisma #datajournalism

I wreszcie jest sposobem dzielenia się moją wiedzą z innymi. Między innymi poprzez udostępnianie kodów źródłowych https://gist.github.com/psobczyk https://github.com/psobczyk

Kim jest autor?

Entuzjastą analizy i wizualizacji danych. Założycielem Wrocławskiej Grupy Użytkowników R – STWUR. Doktorem nauk matematycznych. Autorem książ(ecz)ki dotyczącej wizualizacji danych. Pracuje jako Data Scientist, a więc zajmuje się analizą i modelowaniem danych.

Cele Autora

więcej niż 1 wpis miesięcznie
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Będę publikować co najmniej jeden wpis miesięcznie. Taka częstotliwość pozwala na mały, ale stabilny rozwój Szychty i liczby jej czytelników. Dodatkowo zacznę budować zespół osób tworzących wpisy, analizy i wizualizacje
co najmniej jeden wpis na 2 tygodnie
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 2 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu na Szychcie będą się pojawiać co najmniej dwa wpisy w miesiącu. Konkretne, oparte o dane analizy na różnorodne tematy. Dzięki temu rozwój Szychty znacznie przyspieszy i więcej ludzi w Polsce zobaczy, że na ciekawe tematy można rozmawiać w oparciu o twarde dane, a nie płynne dywagacje
3 wpisy w miesiącu
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Po osiągnięciu tego celu na Szychcie będą się pojawiać co najmniej trzy wpisy w miesiącu., tworzone przeze mnie i współpracowników. Konkretne, oparte o dane analizy na różnorodne tematy. Tak duże wsparcie umożliwi znacznie szybszy rozwój Szychty. Wpisy będę dochodzić miesięcznie do kilkudziesięciu tysięcy Polaków. I to wszystko dzięki Wam, Patronom :)
Nowe wpisy każdego tygodnia! Szychta staje się mini portalem informacyjnym
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 4 000 zł brakuje
0%
Trudno mi uwierzyć, żeby coś takiego mogło się wydarzyć, ale...

Przestaję myśleć o pisaniu/dzieleniu się/uczeniu analizy danych jako o swoim hobby, a zaczynam je uznawać za swoją pracę. Nowe treści dostarczane będą w każdym tygodniu, a hobby staje się obowiązkiem zawodowym :)

Poza tym jestem niezwykle szczęśliwy i uśmiecham się bez powodu do przechodniów

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szychta w danych już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Stanislaw Zawadzki
Stanislaw Zawadzki
5 zł
Anonimowy patron
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.