Szychta w danych

W Patronite od 07.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
280 łącznie
Szychta w danych to blog o świecie poznawanym przez dane. Staram się zrozumieć choćby mały wycinek otaczającej nas rzeczywistości, a następnie podzielić się nim z każdym, kto szuka rzetelnej i nietrywialnej informacji.

O Autorze

Czym jest Szychta w danych?

Jest blogiem, który próbuje zrozumieć świat za pomocą danych.

Porusza ważne tematy polityczne i społeczne i ma w tej chwili ma ponad 6 tysięcy polubień na Facebooku.

Jest próbą dołożenia mojej małej cegiełki do lepszego zrozumienia świata

Jest moim zaangażowaniem w promowanie analizy i wizualizacji danych jako sposobu mówienia o świecie #personaljournalisma #datajournalism

I wreszcie jest sposobem dzielenia się moją wiedzą z innymi. Między innymi poprzez udostępnianie kodów źródłowych https://gist.github.com/psobczyk https://github.com/psobczyk

Kim jest autor?

Entuzjastą analizy i wizualizacji danych. Założycielem Wrocławskiej Grupy Użytkowników R – STWUR. Doktorem nauk matematycznych. Autorem książ(ecz)ki dotyczącej wizualizacji danych. Pracuje jako Data Scientist, a więc zajmuje się analizą i modelowaniem danych.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Stanislaw Zawadzki
Stanislaw Zawadzki
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł