Cafe Księgarnia Tajne Komplety

W Patronite od 28.04.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 678

liczba Patronów: 691

8 patronów
245 zł miesięcznie
7 590 zł łącznie

Pomocna dłoń

500 zł

miesięcznie

49%

osiągnięto

255 zł

brakuje

Kiedy w 2010 r. zakładaliśmy Tajne Komplety, wiele osób nie wierzyło, że niezależna księgarnia o starannie wyselekcjonowanym księgozbiorze i z niszowymi, wartościowymi tytułami może się utrzymać. Od 7 lat udaje nam się utrzymać na powierzchni również dzięki wsparciu stałych klientów i rzeszy sympatyków, którzy doceniają nasze starania.

500 zł miesięcznie to pomocna dłoń, bezcenna przy naszych bieżących działaniach i rosnących kosztach utrzymania. Pomożecie?

Mała stabilizacja

1 000 zł

miesięcznie

24%

osiągnięto

755 zł

brakuje

Rynek małych, niezależnych księgarń z prawdziwego zdarzenia to przeszłość. Obecnie dominują duże sieci. Czy musi tak być? Nie musi. Dzięki Waszemu wsparciu możemy funkcjonować i rozwijać się na zasadach non-profit nie tylko jako niezależna księgarnia, ale również jako fundacja realizująca szereg projektów na rzecz czytelnictwa i edukacji społecznej.

Za 1000 zł miesięcznie możemy opłacić część rachunków (np. za energię elektryczną) i chwilę odetchnąć, skupiając się na tym, co dla nas najważniejsze - na kulturotwórczej roli księgarni. Dobra energia to podstawa!

Grunt pod nogami

2 500 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

2 255 zł

brakuje

Za 2500 zł możemy skupić się na ofercie książkowej godnej konesera z prawdziwego zdarzenia. Żadnych poradników i bestsellerów z Biedronki. 100% dobrej literatury na regałach: beletrystyka, filozofia, nauki społeczne, sztuka i design, porządnie wydane bajki dla najmłodszych, literatura światowa i krajowa po angielsku dla gości zagranicznych. Do tego wysokiej jakości kawa od 5 zł. Właśnie o to chodzi! Do tego wysokiej jakości kawa od 5 zł. Właśnie o to chodzi!
Dzięki Wam opłaciliśmy już w zasadzie wszystkie media: prąd, woda, ogrzewanie, śmieci, ochrona.

Myślimy do przodu

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 755 zł

brakuje

Łoł! Wsparcie na tym poziomie i większym daje nam szerokie pole do działania. Możemy myśleć o kolejnych niekomercyjnych projektach wydawniczych, działaniach animujących czytelnictwo, użyczać przestrzeń Tajnych Kompletów na różnego rodzaju wydarzenia, zapraszać autorów, organizować warsztaty dla dzieci. Wydarzeniami pochwalimy się w internetach w postaci publikacji fotograficznych i relacji filmowych. Pozwoli nam to również na produkcję gratisowych zakładek do książek, toreb, broszur i plakatów informacyjnych. Możemy działać pełną parą, oferując klientom najlepszy dostęp do wyjątkowych książek, kapitalny personel, świetną atmosferę i rozwijać nasze dotychczasowe projekty.
Jesteście wspaniali!

Cegiełka

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Prawdziwa księgarnia, a nie sklep z książkami - to hasło przyświeca od początku działalności Tajnych Kompletów. 100 zł miesięcznie to zastrzyk środków, który może okazać się bardzo ważny do utrzymania tego hasła w życiu. W kupie siła!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni