Tam Idę Blog

W Patronite od 12.11.2018

Znudzony pracą programista, amator podróży i fotografii krajobrazowej, bardzo początkujący bloger. Zobacz świat moimi oczami :)

O Autorze

6 lat temu, przyjaciółka powiedziała mi, żebym zamiast siedzieć w domu ruszył się gdzieś w góry.  Kupiłem więc buty, poszedłem i... tak już zostało ;) Od tego czasu przeszedłem już setki kilometrów, zrobiłem tysiące zdjęć i zwiedziłem wiele ciekawych miejsc. 

W tym roku powstał mój blog, na razie skromny ale mam nadzieje że znajdę czas i będę mógł chodzić, zwiedzać i dzielić się z Tobą wrażeniami i zdjęciami. 

W 2019 chciałbym rozkręcić kanał YouTube i mam nadzieje, że również systematyczność i jakość wpisów na blogu ulegnie poprawie. Niestety, dzień ma ograniczoną liczbę godzin, a szkoda, gdyby nie to wyrabiał bym się ze wszystkim :( Jednak po rozdzieleniu dnia między pracę, rodzinę, znajomych i inne obowiązki, czasu na hobby zostaje bardzo mało. 

Czas... niestety jest to u mnie towar wysoce deficytowy, a jak to mówi stare przysłowie "Czas to pieniądz", dlatego właśnie pojawił się pomysł na Patronite ;)

Są ludzie którzy potrafią rzucić wszystko, podróżować i jakimś cudem nie umrzeć z głodu, niestety mój charakter na to nie pozwala. Jestem człowiekiem twardo stąpającym po ziemi, z silnym poczuciem odpowiedzialności więc niestety nie mogę "rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady" 

I tutaj pojawiasz się Ty, mój czytelniku :) Jeśli podoba ci się to co robię, moje zdjęcia czy wpisy zainspirowały Cię do odwiedzenia pokazanych przeze mnie miejsc, bądź poprawiły ci humor kiedy byłeś uwiązany w pracy, rozważ proszę wsparcie mnie niewielką kwotą na przysłowiowe "Piwo" :) 

Każda złotówka której nie muszę zarabiać w pracy, zwiększa ilość czasu który mogę spożytkować tworząc nowy materiał na bloga czy robiąc nowe zdjęcia :) 

Lista "nagród" które możesz otrzymać wspierając mnie znajduje się po prawej ;) 

A jeśli jakimś cudem nie trafiłeś tu z mojego bloga czy facebooka poniżej kilka zdjęć żebyś mógł przekonać się czy warto :) więcej zdjęć znajdziesz w galerii, na moim facebooku i blogu :) 

I serdecznie Ci dziękuje że poświęciłeś swój czas na przeczytanie tych moich wypocin :) 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)