Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  tarocista, doradca życiowy, pasjonat radiestezji i huny. Prowadzę własny kanał na youtube i bloga, gdzie zamieszczam porady życiowe, a także odpowiadam na pytania, zamieszczam horoskopy i przesłania.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Wsparcie na zakup niezbędnych narzędzi i wynajem oraz rozwój i dalsze kształcenie
Dzięki Waszemu wsparciu, Drodzy Przyjaciele, możliwy będzie dalszy rozwój mojego kanału na youtube . Przekazane środki przeznaczę na zakup książek na temat rozwoju duchowego, których recenzje będę zamieszczał na profilu youtube, na zakup niezbędnych i brakujących w kolekcji wahadeł, do diagnozowania i poszukiwania oraz terapii, statyw do kamery i oświetlenie, aby moje filmy były jeszcze ciekawsze. Planuję również uruchomienie całodobowego kanału tv w internecie dotyczącego różnego rodzaju form wsparcia, pracy z energiami, rozwoju itp. Będę też mógł uczestniczyć w kursach i szkoleniach, a wiedzę tam zdobytą wykorzystywać później w swojej pracy ppomocy innym. Chcę również działać na rzecz wsparcia osobom uzależnionym dzięki poznaniu nowoczesnych technik pracy z energiami.
Dlatego serdecznie Wam dziękuję za wsparcie, bo dzięki temu dokładacie cegiełkę również do pomocy innym. Wielkie dzięki i wszystkiego co najlepsze dla Was.

O Autorze

Jestem doradcą życiowym, taroterapeutą, radiestetą. Moim celem jest realizowanie życiowej misji. Każdy ma swoje zadania i cele  do spełnienia, ja wybrałem świadomie taką drogę. Zrezygnowałem ze swojego wcześniejszego życia, by nieść pomoc i poradę innym. Wiele osób skorzystało z mojej pomocy i postawiło swoje życie z głowy na nogi. Wciąż się rozwijam i wciąż kroczę naprzód. Prowadzę swój profil na youtube, gdzie prezentuję filmy z darmowymi poradami dla wszystkich. Moim marzeniem jest stworzenie internetowej telewizji o podobnej tematyce a także organizowanie warsztatów dla potrzebujących. Chcę zaangażować się w pracę na rzecz osób wykluczonych, w trudnym położeniu, szukających rozwiązań czy po prostu potrzebujących wsparcia poprzez poradę, rozmowę. Dla nich chcę organizować warsztaty i spotkania. 

 

Oto moje filmy na kanale youtube

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twój wkład. Dzięki temu dostaniesz ode mnie raz w miesiącu indywidualne przesłanie dla Ciebie :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za tę formę wsparcia.
W zamian za to wsparcie dostaniesz ode mnie na każdy miesiąc wskazówki dotyczące Twojego życia, które będziesz mógł według uznania wykorzystać lub nie. Do tego celu posłużę się kartami oraz wahadłem.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
To cenne wparcie od Ciebie dla mnie!
W zamian za to wsparcie raz w miesiącu otrzymasz ode mnie wskazówki na co masz uważać w danym miesiącu oraz określę za pomocą wahadła i biometru Bovisa Twoją kondycję energetyczną. Może być Ci pomocna, gdy poczujesz się źle.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci Drogi Przyjacielu za to wsparcie!
Dzięki temu moje wsparcie będzie mogło być pomocne wielu osobom, Dlatego chciałbym zrobić coś dla Ciebie. Co miesiąc możesz mnie zapytać o sposoby rozwiązania swoich trudności życiowych lub poprosić o wskazówki jak masz postępować. To będę Twoje pytania, związane z tym co zechcesz. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki Tobie moje plany mogą zacząćnabierać realnego kształtu. To ważne dla mnie i cenne dla innych, którym pomagam. Wielkie, wielkie dzi,ęki dla Ciebie Przyjacielu.
Za to wsparcie zaproszę Cię do zadania mi 5 pytań odnośnie Twoich życiowych wyzwań. Ponadto specjalnie dla Ciebie wykonam dwupunkt w intencji najważniejszej dla Ciebie sprawy na dany miesiąc. To będzie tylko i wyłąćznie intencja dedykowana dla Ciebie.
Jesteś tego warty. Dziękuję.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci za tak cenny dar jakim mnie obdarzasz Przyjacielu. I wiedz, że to wsparcie pomoże mi w tym, żeby wiele osób mogło skorzystać z mojego wsparcia. Dla Ciebie przygotowałem coś specjalnego. Otrzymasz ode mnie co miesiąc, analizę energetyczną, wskazówki na co masz uważać w danym miesiącu, podpowiedzi odnośnie jak postępować albo np. kiedy inwestować pieniądze, kiedy oszczędzać, kiedy odpoczywać itp. Jeden filmik w miesiącu będę poświęcał na pytanie, które mi zadasz i zaproszę Cię co miesiąc na godzinną rozmowę podczas której omówimy wszelkie Twoje sprawy, o które będziesz chciał zapytać.

Bardzo Ci dziękuję za to co robisz i życzę Ci, żeby to co dajesz zwielokrotnione wróciło do Ciebie!
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK