Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

 

  tarocista, doradca życiowy, pasjonat radiestezji i huny. Prowadzę własny kanał na youtube i bloga, gdzie zamieszczam porady życiowe, a także odpowiadam na pytania, zamieszczam horoskopy i przesłania.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 3000 zł
Wsparcie na zakup niezbędnych narzędzi i wynajem oraz rozwój i dalsze kształcenie
Dzięki Waszemu wsparciu, Drodzy Przyjaciele, możliwy będzie dalszy rozwój mojego kanału na youtube . Przekazane środki przeznaczę na zakup książek na temat rozwoju duchowego, których recenzje będę zamieszczał na profilu youtube, na zakup niezbędnych i brakujących w kolekcji wahadeł, do diagnozowania i poszukiwania oraz terapii, statyw do kamery i oświetlenie, aby moje filmy były jeszcze ciekawsze. Planuję również uruchomienie całodobowego kanału tv w internecie dotyczącego różnego rodzaju form wsparcia, pracy z energiami, rozwoju itp. Będę też mógł uczestniczyć w kursach i szkoleniach, a wiedzę tam zdobytą wykorzystywać później w swojej pracy ppomocy innym. Chcę również działać na rzecz wsparcia osobom uzależnionym dzięki poznaniu nowoczesnych technik pracy z energiami.
Dlatego serdecznie Wam dziękuję za wsparcie, bo dzięki temu dokładacie cegiełkę również do pomocy innym. Wielkie dzięki i wszystkiego co najlepsze dla Was.

O Autorze

Jestem doradcą życiowym, taroterapeutą, radiestetą. Moim celem jest realizowanie życiowej misji. Każdy ma swoje zadania i cele  do spełnienia, ja wybrałem świadomie taką drogę. Zrezygnowałem ze swojego wcześniejszego życia, by nieść pomoc i poradę innym. Wiele osób skorzystało z mojej pomocy i postawiło swoje życie z głowy na nogi. Wciąż się rozwijam i wciąż kroczę naprzód. Prowadzę swój profil na youtube, gdzie prezentuję filmy z darmowymi poradami dla wszystkich. Moim marzeniem jest stworzenie internetowej telewizji o podobnej tematyce a także organizowanie warsztatów dla potrzebujących. Chcę zaangażować się w pracę na rzecz osób wykluczonych, w trudnym położeniu, szukających rozwiązań czy po prostu potrzebujących wsparcia poprzez poradę, rozmowę. Dla nich chcę organizować warsztaty i spotkania. 

 

Oto moje filmy na kanale youtube

 

 

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za Twój wkład. Dzięki temu dostaniesz ode mnie raz w miesiącu indywidualne przesłanie dla Ciebie :)
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję za tę formę wsparcia.
W zamian za to wsparcie dostaniesz ode mnie na każdy miesiąc wskazówki dotyczące Twojego życia, które będziesz mógł według uznania wykorzystać lub nie. Do tego celu posłużę się kartami oraz wahadłem.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
To cenne wparcie od Ciebie dla mnie!
W zamian za to wsparcie raz w miesiącu otrzymasz ode mnie wskazówki na co masz uważać w danym miesiącu oraz określę za pomocą wahadła i biometru Bovisa Twoją kondycję energetyczną. Może być Ci pomocna, gdy poczujesz się źle.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci Drogi Przyjacielu za to wsparcie!
Dzięki temu moje wsparcie będzie mogło być pomocne wielu osobom, Dlatego chciałbym zrobić coś dla Ciebie. Co miesiąc możesz mnie zapytać o sposoby rozwiązania swoich trudności życiowych lub poprosić o wskazówki jak masz postępować. To będę Twoje pytania, związane z tym co zechcesz. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki Tobie moje plany mogą zacząćnabierać realnego kształtu. To ważne dla mnie i cenne dla innych, którym pomagam. Wielkie, wielkie dzi,ęki dla Ciebie Przyjacielu.
Za to wsparcie zaproszę Cię do zadania mi 5 pytań odnośnie Twoich życiowych wyzwań. Ponadto specjalnie dla Ciebie wykonam dwupunkt w intencji najważniejszej dla Ciebie sprawy na dany miesiąc. To będzie tylko i wyłąćznie intencja dedykowana dla Ciebie.
Jesteś tego warty. Dziękuję.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci za tak cenny dar jakim mnie obdarzasz Przyjacielu. I wiedz, że to wsparcie pomoże mi w tym, żeby wiele osób mogło skorzystać z mojego wsparcia. Dla Ciebie przygotowałem coś specjalnego. Otrzymasz ode mnie co miesiąc, analizę energetyczną, wskazówki na co masz uważać w danym miesiącu, podpowiedzi odnośnie jak postępować albo np. kiedy inwestować pieniądze, kiedy oszczędzać, kiedy odpoczywać itp. Jeden filmik w miesiącu będę poświęcał na pytanie, które mi zadasz i zaproszę Cię co miesiąc na godzinną rozmowę podczas której omówimy wszelkie Twoje sprawy, o które będziesz chciał zapytać.

Bardzo Ci dziękuję za to co robisz i życzę Ci, żeby to co dajesz zwielokrotnione wróciło do Ciebie!
Zostań patronem

Galeria mediów