Tata i Dziecko

W Patronite od 26.07.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć wszystkim, mam na imię Łukasz i prowadzę hobbystycznie bloga parentingowego Tata i Dziecko. Wraz z moimi córkami tworzymy naszą alternatywną rzeczywistość, w której skrywamy się przed światem każdego dnia. Mam nadzieję, że blog Wam się spodoba i będziemy mogli Tworzyć dla Was coś wspaniałego!

O Autorze

Witajcie, mam na imię Łukasz i z przyjemnością oraz pasją prowadzę bloga parentingowego Tata i Dziecko. 

 

Tworzenie bloga to bardzo osobista sprawa. Jeżeli prowadzimy go na temat własnej rodziny, przeżyć, przemyśleń oraz pragnień, staje się on tak naprawdę wizytówką rodziny w internecie. Wizytówką, do której każdy ma dostęp. Opisywanie swoich przeżyć jako rodzica stało się dla mnie nie tylko pasją, ale również potrzebą dzielenia się z innymi rodzicami swoimi spostrzeżeniami. Wielu z nas ma podobne problemy. Borykamy się z przeciwnościami, katarem i niedobieraniem odpowiednich ubrań dla dzieci, dlatego czasami dostajemy od nich po nosie :) 

Często rodzice mają problemy z dziećmi. Nie dlatego, że ich pociechy są niegrzeczne, ale dlatego, że brakuje nam często cierpliwości i zrozumienia. Wyrozumiałości i bezkrytycznego spojrzenia na dziecięce problemy. A to jest podstawowy klucz do porozumienia i empatii. Prowadząc bloga chciałbym dzielić się z innymi rodzicami swoimi sposobami wychowywania dzieci, pragnę pomagać w zrozumieniu dziecięcych pragnień, złości i kolejnych etapów życia, podczas których nasze pociechy pragną świadczyć o sobie i pokazywać, że ich zdanie również musi się liczyć w rodzinie, a rodzice powinni słuchać swojego dziecka. 

 

Nie jestem dietetykiem, psychiatrą, pediatrą ani żadnym innym lekarzem czy specjalistą.

I have no special powers.
I'm just a father ;)

Nie jest to blog psychologiczny, na łamach którego będziemy poruszali trudne problemy z dziećmi. Tata i Dziecko jest blogiem praktycznym mężczyzny, który został tatą dwóch wspaniałych córek, potrafi coś tam napisać (czasami z żartem i przekąsem, a nawet lekką dozą złośliwości) i nie boi się wypowiadać na trudne tematy, a czasami wręcz walczy o swoje przekonania, jeżeli chodzi o wychowanie dzieci oraz ich codzienną pielęgnację i dbanie o zdrowie. 

Jestem po prostu tatą, który ma naprawdę wiele do powiedzenia i pragnie poruszyć internet, aby każdy rodzic mógł cieszyć się czasem spędzonym ze swoją pociechą, aby mógł uczyć się cierpliwości i wyrozumiałości, gdy dziecko najbardziej tego potrzebuje.  Nie złości i wyładowywania swoich frustracji, ale wyłącznie opieki i zrozumienia. 

 

Czego możecie spodziewać się na naszym blogu?

Przede wszystkim naszych szczerych przemyśleń dotyczących parentingu, radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz próby zrozumienia dzieci podczas ich "złych dni". Będziemy tworzyli również relacje z naszych podróży, w których będę umieszczał nie tylko zdjęcia i opisy, ale również porady o tym, gdzie można pojechać z dziećmi, w jaki sposób się przygotować oraz jakie miejsca zwiedzić, aby naszym pociechom i również sobie, sprawić radość. Będę się również starał, w miarę możliwości, tworzyć recenzję z użytkowania różnego rodzaju zabawek, akcesoriów, gier oraz urządzeń, które mogą lub na pewno przydadzą się dziecku, a na pewno pomogą rodzicom w wychowywaniu pociech. Razem z moimi dziećmi bardzo lubimy kreatywne zabawy i gry planszowe. Na naszym blogu będziemy starali się podsuwać nie tylko pomysły na prezenty dla dzieci, ale również recenzować Wam wrażenia z zabawy i naszych sesji z grami. Mamy nadzieję, że bardzo Wam się spodobają!

Jednak to nie wszystko. Jestem nie tylko tatą i rodzicem, ale również facetem. Interesuję się wieloma rzeczami i na blogu mam zamiar dzielić się również moimi pasjami, pomysłami dla tatów, jak również recenzować różnego rodzaju sprzęt, gry oraz bezalkoholowe trunki, które może wypić każdy ojciec bez obawy, że ma pod opieką swoje dzieci lub musi wsiąść za kółko. Uwielbiam również gry planszowe i karciane SOLO, więc z pewnością nie zabraknie recenzji z rozgrywek oraz moich spostrzeżeń na temat przyjemności z takiej gry.

Tyle słowem wstępu! Zapraszamy na naszego bloga i do zobaczenia w kolejnych wpisach! ENJOY!


 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent