Tatromaniak.pl - Serwis Miłośników Tatr

W Patronite od 24.03.2017

Stworzenie dedykowanego Forum Tatromaniaków

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Podstawowym celem jest stworzenie Forum Tatromaniaków, które byłoby miejscem wzajemnej pomocy, wymiany informacji o warunkach czy wrażeń ze szlaków. Uzyskane środki miałyby pokryć prace nad forum, a także koszty związane z wykupieniem serwera i bieżącą moderacją.

Uzbieranie dokładnie takiej kwoty nie jest wymogiem do rozpoczęcia prac nad forum. Przy osiągnięciu tego pułapu będziemy w stanie zrobić to naprawdę fajnie.

Wzbogacenie zawartości portalu Tatromaniak.pl

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Jest kilka pomysłów na dalszy rozwój portalu i dodawanie nowych, ciekawych treści. Wśród nich mogłyby się znaleźć m.in. nadsyłane przez Was ciekawe relacje z wycieczek, wywiady ze znanymi osobami ze środowiska górskiego czy też zdecydowane powiększenie bazy opisanych panoram tatrzańskich.

Dokładna dokumentacja szlaków tatrzańskich

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Jeśli osiągniecie ten próg, to znaczy, że jesteście naprawdę szaleni :)

Z pieniędzmi zawsze da się jednak zrobić coś pożytecznego, służącego całej naszej społeczności i nie tylko. Dodatkowe środki wykorzystamy na prace nad stworzeniem bardzo dokładnej dokumentacji fotograficznej tatrzańskich szlaków. Docelowo każdy szlak miałby mieć obszerną galerię, pozwalającą na wirtualne przemierzenie go niemal "krok po kroku", nie zabrakłoby także panoram 360°. Pozwoliłoby to wszystkim turystom na dokładne poznanie przebiegu szlaku, świadomy wybór tras wycieczek i lepsze przygotowanie się do nich.

Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje wykorzystania dodatkowych środków finansowych.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)